درباره‌ی برنامه نود که دوباره پخش نشد

مصطفی داننده در یادداشتی تلگرامی درباره‌ی پخش نشدن مجدد برنامه نود عادل فردوسی پور با عنوان «دوشنبه‌ها زودتر می‌خوابیم» نوشت:

🏮نود این هفته هم پخش نشد تا مشخص شد که به صورت رسمی مدیران تلویزیون و عادل فردوسی پور، شمشیر را برای هم از رو کشیده‌اند. دلیل پخش نشدن نود در هفته گذشته بازی (اسپانیا و انگلستان) بود و حالا به گفته مسوول روابط عمومی شبکه ۳ رفتار غیر حرفه‌ای تهیه کننده و مجری برنامه نود و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش.

🏮آنگونه که مشخص است مدیران شبکه سه می‌خواهند عادل نباشد یا اگر هم باشد یک فردوسی پور بی آزار باشد.

🏮من اگر اگر جای عادل بودم، وارد این بازی نمی‌شدم و هرچه زودتر عطای حضور در این برنامه را به لقایش می‌بخشیدم حتی به واسطه چشم پوشی به همه خون دل‌هایی که برای بزرگ شدن این برنامه خورده بودم.

🏮من اگر جای عادل بودم، همین امروز به سراغ ساختن نود جدید در فضای مجازی می‌رفتم. این روزها قدرت تلگرام و اینستاگرام از تلویزیون بیشتر نباشد، کمتر نیست.

🏮من اگر جای عادل بودم، با رفتنم به مدیران تلویزیون نشان می‌دادم که آنها در این وسط ضرر می‌کنند نه من.

🏮من اگر جای عادل بودم، اجازه می‌دادم تلویزیون به قهقرا برود. تصور اجرای نود با جواد خیابانی، پیمان یوسفی، مزدک میرزایی یا حتی میثاقی پر استعداد، عذاب آور است .

🏮من اگر جای عادل بودم، اجازه می‌دادم از نودم، ورزش و مردم دیگری بیرون بیاید تا مردم بدانند مدیران این کشور، انسان‌هایی که هر روز موفق تر از دیروز خود هستند را دوست ندارند و به دنبال این هستند که با آدم‌های کوچک کار کنند.

🏮من اگر جای عادل بودم، بیش از این برندم را در تلویزیون خرج نمی‌کردم. تلویزیونی که در سال ۸۸ به واسطه من و برنامه‌ام مخاطب خود را به صورت کامل از دست نداد.

🏮من اگر جای عادل بودم، به مدیران تلویزیون نشان می‌دادم، کُت تن کیست!

🏮مدیران تلویزیون امشب حالت فاتح را خود گرفته‌اند و با خود می‌گویند، دماغ این بچه را به خاک مالیدیم اما همین امشب آنها سرمست از فتح زودگذر خود هستند. در این جنگ عادل فردوسی پور برنده نهایی است. برنده‌ای که با رفتنش باعث می‌شد بخشی از مردم به صورت کامل چشم خود را به روی تلویزیون ببندند.

🏮رفتن عادل از تلویزیون باعث می‌شود دوشنبه‌ها زودتر بخوابیم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. پادشاهی را گفتند چه شد که مملکتت به فنا رفت؟
    گفت کارهای بزرگ را به مردمان خرد و کارهای خرد را به مردمان بزرگ سپردم،
    مردمان خرد از پس کارهای بزرگ بر نیامدند و مردمان بزرگ خجالت کشیدند کارهای خرد را انجام دهند.
    بنطرم خیلی این روایت به زندگی امروز مملکت ما نزدیکه
    شاید نزدیک تر از مملکت اون پادشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن