«رضا رحمانی برای صمت رای می‌آورد»

محمد قمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ارزیابی از رضا رحمانی وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای تصدی وزارت صمت، گفت: با توجه به اینکه آقای رحمانی سه دوره نماینده مجلس بوده و یک دوره هم ریاست کمیسیون صنایع و معادن را به عهده داشته و عملکرد به نسبت خوبی هم در آن ۱۲ سال از خود به جای گذاشته و حقیقتاً هم فضای مجلس و قانون‌گذاری را خوب می‌شناسد، فکر می‌کنم اگر ایشان در راس وزارتخانه قرار گیرند بتواند ارتباط خوبی را بین وزارت صمت و نمایندگان برقرار کند.

وی در ادامه افزود: امروز تعامل و همکاری هرچه بیشتر دولت و مجلس یک ضرورت است البته باید توجه داشت که تمام این همفکری و همکاری‌ها آخر باید به نفع مردم تمام شود، یعنی مردم احساس کنند که تصمیم‌گیری‌های خوبی در جهت منافع آن‌ها گرفته شده وگرنه تمام این تحرکات پوچ است، زیرا اصل رضایت جامعه است.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: آقای رحمانی مدتی در کنار آقای شریعتمداری و در پست قائم مقام وزیر در امور تولید مشغول بکار بود و این حضور در بدنه وزارتخانه یک تجربه ارزشمندی است که می‌تواند در ادامه راه به کار ایشان بیاید.

قمی در پایان و در پاسخ به اینکه فضای عمومی مجلس را برای آقای رحمانی چطور ارزیابی می‌کند، گفت: من با آقای رحمانی در مجلس همکار بودم و شناخت خوبی از ایشان دارم و حتماً به آقای رحمانی برای تصدی وزارت صمت رای مثبت خواهم داد. جو حاکم بر مجلس هم به گونه‌ای است که ایشان رای خواهد آورد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا