«شریعتمداری باید با رانت در شستا مبارزه کند»

علی ابراهیمی، نماینده شازند در مجلس دهم در خصوص معرفی محمد شریعتمداری برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: من معتقدم آقای شریعتمداری تجربیات خوبی در حوزه اجرا دارند و از طرفی نگاه سیاسی‌اش با دولت تدبیر و امید هم‌خوانی دارد و جزو مدیرانی است که با حوزه نفوذی که دارد می‌تواند برای وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی حرکت‌های سازنده‌ای انجام دهد هرچند که می‌دانیم وظایف این وزارتخانه مثل وزارت صنعت، معدن و تجارت وسیع و دامنه‌دار است.

وی با اشاره به سوابق اجرایی شریعتمداری، افزود: باز هم باید گفت که حوزه نفوذ آقای شریعتمداری بالاست و این موضوع از همه بیشتر به کارش خواهد آمد. از طرفی ایشان در دولت اصلاحات وزیر بازرگانی بودند و راه کار کردن با تعاونی‌ها را بلد هستند هرچند که باید گله کنم امروز نهادهای زیادی در کار تعاونی‌ها دخالت می‌کنند و متاسفانه موازی‌کاری در این بخش زیاد است.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: با بررسی‌هایی که کردم به این نتیجه رسیدم که به آقای شریعتمداری رای مثبت دهم و انتظار دارم ایشان در صورت وزیر شدن، از تفکیک این وزراتخانه جلوگیری کند. از سوی دیگر با صحبت‌هایی که آقای شریعتممداری و دوستان در روزهای گذشته داشتند به نظرم تا حدودی وضع رای‌آوری ایشان نسبت به گذشته بهتر شده است.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بخش‌های مهم اقتصادی تشکیل شده که شستا یکی از این مجموعه‌های بزرگ اقتصادی آن است. آقای شریعتمداری اگر از مجلس برای تصدی وزرات کار رای اعتماد گرفتند حتماً باید با رانت و لابی‌های اقتصادی این وزراتخانه مبارزه کنند و نگذارند کار این مجموعه‌ها در دستان فرصت‌طلبان بیافتد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. حتی اگر قدرت داشته باشد قدرت تغییر ندارد به معونین بازمانده از دولت مهرورزش یا ارتقا یافته از ان زمان در صمت بنگرید!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا