شرمن: ایران باید تصمیمات دشواری بگیرد

«وندی شرمن» معاون وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی خود در پایتخت شیلی تصریح کرد که مذاکرات هسته ای میان ایران و ۱+۵ برای رسیدن به توافق جامع هسته ای فشرده و جدی است.
 
به گزارش فارس، «وندی شرمن» معاون وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی خود در پایتخت شیلی تصریح کرد که مذاکرات هسته ای میان ایران و ۱+۵ برای رسیدن به توافق جامع هسته ای فشرده و جدی است.
 
پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه آمریکا گزارش کرد، شرمن در سخنرانی خود در «سانتیاگو» پایتخت شیلی تصریح کرد: «در خاورمیانه من زمان زیادی را در یکسال گذشته برای هدایت تیم مذاکره کننده آمریکایی که در حال آزمودن راه حل دیپلماتیک برای برنامه بحث برانگیز هسته ای ایران صرف کردم. مذاکرات چندجانبه که تا ۲۴ نوامبر تمدید شده است، فشرده و جدی است.»
 
معاون وزیر خارجه آمریکا با اشاره به روند مذاکرات هسته ای تصریح کرد: «ما پیشرفت هایی را در زمینه کاهش اختلافات به دست آوردیم اما هنوز کار بسیار سختی باقی مانده است. آمریکا از تمامی کشورها می خواهد در متقاعد کردن ایران به اینکه هم اکنون زمان پایان دادن به انزوا است، به ما بپیوندند. برای تحقق این امر، ایران باید گام هایی بردارد که به جهان تضمین دهد که برنامه هسته ای این کشور کاملاً همانطور که رهبر معظم این کشور صلح آمیز است و صلح آمیز باقی می ماند.»
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن