«جواد امام» از نامزدی پست شهرداری تهران انصراف داد

در حالی که نام جواد امام در میان نامزدهای اعلام شده برای تصدی شهرداری تهران مطرح شده بود، وی با صدور نامه‌ای اعلام کرد از نامزدی تصدی پست شهرداری تهران انصراف می‌دهد.

به گزارش ایسنا، متن نامه جواد امام فعال سیاسی اصلاح‌طلب و مدیرعامل بنیاد باران به شرح زیر است:

«شورای محترم شهر تهران

با سلام

بدین وسیله  ضمن تشکر از حسن ظن بزرگوارانی که نام اینجانب را به عنوان نامزد شهرداری تهران پیشنهاد فرموده‌اندبدین وسیله اعلام می‌دارم به دلایل و علل مختلف تمایل و آمادگی لازم را برای پذیرش این مسؤلیت ندارم لذا از اعضای محترم شورای شهر درخواست می‌کنم نام بنده را از فهرست نامزدها حذف کنند. شهر ما امروز وارث انبوه مشکلات  در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، ساخت و ساز، ترافیک و …  است که حل آن‌ها جز در سایه همکاری و مساعدت همگان به ویژه جلب اعتماد و مشارکت داوطلبانهٔ شهروندان عزیز تهرانی ممکن نیست.

فرصت تنگ و محدود پیش رو برای شورای شهر و شهرداری این دوره از یک سو و انتظارات به حق شهروندان تهرانی از سوی دیگر بر حساسیت موضوع افزوده است. امید است شورای محترم شهر تهران با استفاده از تجارب گذشته و با انتخاب مدیری ملی، توانمند، متخصص و دارای اندیشه‌های اصلاحی به همراه کادر مدیریت و کابینه‌ای کارآمد  در پاسخگویی به انتظارات به حق شهروندان تهرانی توفیق یابد.

من الله التوفیق و علیه التکلان

ارادتمند جواد امام»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن