۲۰ ایراد شورای نگهبان به CFT

سخنگوی شورای نگهبان از رد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) و اعاده آن به مجلس خبر داد.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در توییتر نوشت:

شورای نگهبان لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) را در جلسات متعدد خود مورد بررسی قرار داد و واجد ایرادات و ابهاماتی دانست. این نظر شامل موارد خلاف شرع، خلاف قانون اساسی و ابهام، در موعد مقرر برای مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.

ایردات شورای نگهبان به لایحه CFT حدودا ۲۰ مورد است/ مشروح ایرادات را در آینده اعلام می‌کنیم

عباسعلی کدخدایی در گفت‌و ‌گو با ایسنا در رابطه با اینکه ایرادات و ابهامات شورای نگهبان به لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) شامل چه مواردی می‌شود، اظهار کرد: حدود ۲۰ مورد ایراد به این لایحه از طرف شورای نگهبان تشخیص داده شد که تعدادی از آنها ایراد شرعی، تعدادی مربوط به قانون اساسی و برخی موارد نیز مربوط به ابهام است.

وی افزود: در رابطه با جزئیات و مشروح این ایرادات حضور ذهن ندارم اما در آینده مشروح را اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. این هم از عجایب روزگار است . سخنگو و مورد وثوق همه کاره شورا یعنی آقای جنتی می گوید فعلا حضور ذهن ندارد در آینده آنچه را که مخالف شرع و قانون تشخیص داده اند، خواهد گفت . یعنی به زبان بی زبان انگار اینها در جلسه نبودند والا نداشتن حضور ذهن دیگر چه صیغه ای است که آقای سخنگوی استاد دانشگاه حقوق دان افاضه می نمایند . باشد منمتظر می مانیم تا در آینده کهمعلوم نیست کی فرا می رسد و مصلحت در چه می بیند زبان بگشاید و ….. فعلا ما هم منتظر می مانیم تا…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا