حاشیه‌های ادامه‌دار جنجال در نشست خبری ترامپ

خبرنگار شبکه خبری سی‌‌ان‌‌ان در پی اتفاق‌هایی که در جریان نشست خبری دونالد ترامپ پس از انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا در کاخ‌سفید رخ داد، از ورود به کاخ سفید منع شد.

به گزارش ایلنا، «جیم آکوستا» خبرنگار «سی‌ان‌ان» پس از اتفاق‌هایی که در جریان نشست خبری رییس‌جمهوری آمریکا پس از انتخابات میان‌دوره‌ای رخ داد، از ورود به کاخ‌سفید منع شد.

کارت خبرنگاری آکوستا که در جریان نشست مطبوعاتی «دونالد ترامپ» رییس‌‌جمهوری آمریکا در کاخ سفید به‌ خاطر سوالش مورد انتقاد او قرار گرفته بود، لغو شد.

وی در توئیتر خود اعلام کرد: «تا اطلاع ثانونی اجازه ورود به کاخ سفید  راندارم. سرویس مخفی به من اطلاع داده که حق ندارم برای شرکت در برنامه تلویزیونی ساعت ۲۰:۰۰ به کاخ سفید بروم.»

«سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید در این رابطه گفت: ««آکوستا در آن نشست با کارآموز کاخ‌سفید که کوشید میکروفون را از وی بگیرد، درگیر شد. ترامپ از تندترین پرسش‌ها علیه خود استقبال می‌کند، اما نمی‌توانیم اجازه دهیم به خانمی جوان که دوره کارآموزی را در کاخ سفید می‌گذراند دست بزنید».

آکوستا با انتشار مطلبی در صفحات اجتماعی اظهارات سندرز را تکذیب کرده است.

ترامپ بعد از این حادثه خطاب به آکوستا گفت: «سی‌ان‌ان بابت داشتن خبرنگاری مثل تو باید خجالت بکشد. انسان بی‌ادبی هستی. تو برای این شبکه کار نمی‌کنی. رفتارت با کارکنان کاخ سفید نادرست است و حق نداری با انسان‌ها چنین برخورد داشته باشی.»

در پی این ماجرا فلیپ کروتر یک خبرنگار حاضر در کنفراس خبری ترامپ در توییتی نوشت: سارا سندرز دروغ می‌گوید؛ زاویه‌دید من در آنجا جوری بود که هیچ دوربینی این زاویه را نداشت، آکوستا هرگز دست کسی را نگرفت.

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۸_۱۱-۵۸-۵۷ (2)

22

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/BPlb8
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن