تقدیر اصلاح طلبان از معاون استاندار اصفهان

شوراهای هماهنگی اصلاح‌طلبان و ستادهای انتخاباتی «روحانی» در شهرستان‌های استان اصفهان، با انتشار نامه‌ای از خدمات «حمیدرضا طباطبایی» معاون سیاسی اجتماعی استاندار اصفهان تقدیر کردند.

به گزارش مشکات آنلاین، متن نامه به این شرح است:
بنام خدا
سرور ارجمند و برادر بزرگ‌وار جناب آقای دکتر حمیدرضا طباطبایی
سلام علیکم

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به‌جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

دل‌نوشته خداحافظی و تشکر شما ازمردم بزرگ‌وار اصفهان به‌دلیل پایان مسئولیت معاونت سیاسی استانداری را از طریق فضای مجازی دریافت کردیم.

از اولین روزهایی که به‌استناد شروع نامه مذکورتان، قرعه فال بنام شما خورد، نشست‌های مشترک‌مان با تاکید استاندار محترم، و با استقبال، استمرار و لطف‌تان شروع و تا آخرین گفت‌وگوهای‌مان در فضایی صمیمانه و بدون تکلف، الگویی ماندگار گردید.

چهره باز و گشاده شما در این مدت نشان خوبی از اخلاق و اعتقاد عمیق حضرتعالی به ضرورت توجه جایگاه دولت‌مردان در روابط با مردم بود. لحظات ماندگاری که از ذهن و ضمیر همه ما پاک نحواهد شد.

بدون اغراق در مدت کوتاه خدمت پایانی شما در دولت، با همه نامهربانی و دریافت پالس‌های منفی برای ما و محدودیت‌های احتمالی در حوزه مدیریتی که برای شما وجود داشت، وجدان‌های بیدار ناظر، حضرتعالی را فردی شریف، صادق و متعهد به قانون و آرمان‌های مردم یافتند.

شما در چهارچوب ضوابط، معذوریت و مشکلات خاص حوزه کاری و علی‌رغم محدودیت و موانع موجود، مدیری بودید که در واژه “انسانیت” متبلور و آن‌را قاعده خدمت‌گزاری خود کرده بودید و زمانی که به حکم قانون نیز مسئولیت از شما سلب گردید، با آرامش و سکینه از آن استقبال نمودید.

جان فدای قدم نادره مردانی باد
که نگشتند کم و بیش به هر بیش و کمی

امیدوار به سلامت، موفقیت و عاقبت به‌خیری برای شما هستیم.

مسئولین ستادهای دکتر روحانی و شوراهای هماهنگی اصلاح‌طلبان شهرستان‌های استان اصفهان

۲۳ آبان‌ماه ۱۳۹۷

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا