ترافیک یاران احمدی نژاد در دادگاه؛ مرتضوی، میر کاظمی

با توجه به پرونده سوءاستفاده مالی مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی و شکایت سازمان بازرسی کل کشور،امیدواریم هر چه زودتر بازپرس، مرتضوی را احضار و به او تفهیم اتهام کند.
یکی از وکلای شاکی پرونده دادستان سابق تهران گفت: با توجه به پرونده سوءاستفاده مالی مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی و شکایت سازمان بازرسی کل کشور،امیدواریم هر چه زودتر بازپرس، مرتضوی را احضار و به او تفهیم اتهام کند.
به گزارش انصاف نیوز، پیمان حاج محمودعطار در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به پرونده مسعود میرکاظمی در خصوص بنزین‌های آلوده گفت: مستنداتی از سازمان محیط زیست و اداره بهداشت و درمان در تایید آلوده بودن این بنزین وجود دارد و میرکاظمی در این خصوص به دادسرا احضار شده است.
وی با بیان اینکه میرکاظمی تا به امروز به دادسرا نرفته، گفت: با این حال بازپرس پرونده نیز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. درست است که امروز میرکاظمی نماینده مجلس است، اما این جرم زمانی واقع شده است که او نماینده مجلس نبوده و مصونیت نمایندگی نداشته است.
مرتضوی گفت: با توجه به پرونده سوءاستفاده مالی مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی و شکایت سازمان بازرسی کل کشور،امیدواریم هر چه زودتر بازپرس، مرتضوی را احضار و به او تفهیم اتهام کند.
وی افزود: متاسفانه هیچ یک از پرونده‌های متعدد سعید مرتضوی تا به امروز به طور کامل تعیین تکلیف نشده است.
 
انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/230ol

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن