آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

نامه‌ 110 نماینده به قاضی پرونده مهدی هاشمی

حمید رسایی نماینده مردم تهران پس از خروج از دادگاه انقلاب گفت که برای رساندن نامه‌ 110 نماینده مجلس به قاضی پرونده مهدی هاشمی به دادگاه انقلاب آمده است.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام حمید رسایی در جمع خبرنگاران درباره علت حضورش در دادگاه انقلاب گفت: نامه‌ای که 110 نفر از نمایندگان آن را امضاء کرده بودند به قاضی محترم پرونده تحویل دادم. وی گفت: طبیعتاً ما مسیر این پرونده و فشارهایی که صورت می‌گیرد را رصد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه دادستان کل کشور (دادستان وقت) چندین بار بر وجود فشارهایی در رابطه با این پرونده تأکید کرده است، افزود: ما مطمئن هستیم قوه قضاییه به جد کار خود را انجام می‌دهد، ولی بالاخره گاهی قرائنی دیده می‌شود که برخی دستگاه‌ها تحت تأثیر این فشارها قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه مجلس وظیفه نظارتی خود را انجام می‌دهد، افزود: به همین منظور کمیته‌ای وظیفه مراقبت و رصد کردن اقدامات دستگاه‌ها در رابطه با این پرونده را به عهده دارد.

رسایی در پاسخ به سؤالی درباره درخواست وکلای مهدی هاشمی برای مناظره با نمایندگان مجلس گفت: مناظره چیز خوبی است و من اعلام آمادگی می‌کنم اما نه با وکلا بلکه با خود مهدی هاشمی. وکلا بابت هر قدمی حق‌الوکاله می‌گیرند بنابراین طبیعی است که بازارگرمی کنند.

وی گفت: پرونده‌ای که وثیقه 10 میلیاردی دارد طبیعتاً حق‌الوکاله بیشتری به بار می‌آورد؛ لذا ما نمی‌خواهیم برای حق‌الوکاله ایشان بهانه جدیدی درست کنیم.

رسایی با انتقاد از شیوه حضور مهدی هاشمی در دادگاه انقلاب گفت: هیچ مجرم عادی‌ای با ماشین به صورت ویژه وارد دادگاه نمی‌شود.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا