واکنش شورای نظارت بر صداوسیما به حاشیه‌های برنامه “من و شما”

شورای نظارت بر صداوسیما نسبت به حاشیه‌های مربوط به رفتار مجری برنامه‌ تلویزیونی «من و شما» با میهمان این برنامه واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی شورای نظارت بر سازمان صداوسیما اعلام کرد که «شورای نظارت بر لزوم برخورد جدی با رفتارهای خارج از عرف و ادب برخی از مجریان رسانه ملی تاکید کرده است».

«این شورا به دنبال اتفاقات برنامه  «من و شما» شبکه «شما» و برخورد خارج از عرف و ادب مجری این برنامه، برخورد جدی با رفتارهای اینچنینی را ضروری دانست.

شورای نظارت ضمن حمایت از برخورد جدی سازمان صداوسیما با رفتارهای اینچنینی، پیشتر در مکاتبه‌ای نسبت به هنجارشکنی‌های این مجری و ضعف‌های وی از جمله «توان پایین در هدایت و جهت‌دهی مباحث»، «ضعف‌ در استفاده از زبان بدن»، «سطح پایین سواد و دایره واژگانی محدود» و «تلاش برای تبدیل خود به یک چهره از طریق هنجارشکنی در رسانه ملی» تذکرات لازم را به سازمان صداوسیما داده بود.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی شبکه «شما» اعلام کرده است «با توجه به اتفافاتی که در قسمت اخیر برنامه تلویزیونی “من و شما” رخ داد، در راستای احترام به مخاطبان و جلوگیری از حواشی ایجاد شده برای برنامه “من و شما” آرش ظلی‌پور برنامه من و شما را فعلا اجرا نخواهد کرد.»

بر اساس این گزارش، قسمت اخیر این برنامه با حضور مسعود فراستی روی آنتن شبکه «شما» رفت که بعد از گفت‌وگو درباره وضعیت سینمای ایران، با برخی حواشی همراه شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. در صدا و سیما جذب نیروها بشدت بر اساس رابطه صورت میگیره تا ضابطه . باید دید کدامیک از کارکنان صدا سیما معرف این مجری بی ادب بوده و او را وارد سیما کرده . مجری که به فراستی میگه خودشیفته ! در واقع صفتی که خودش شدیدا درگیر اون هست رو فرافکنی کرده و به دیگران نسبت میده ، فردی خودشیفته که فکر میکنه خیلی خوش تیپه با اون دماغ عملیش و بسیار بی ادب و بیسواد که بیشتر بهش میاد از این جوونکهای سرکوچه خیابون باشه تا مجری سیما که با میلیونها مخاطب ایرانی سروکار داره و حتما و الزاما باید سواد و تجربه کافی نسبت به کارش داشته باشه

    1
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا