نظر هاشمی‌طبا درباره‌ی پیشنهاد احمدی‌ نژاد برای مناظره با روحانی

سیدمصطفی هاشمی‌طبا در واکنش به پیشنهاد  احمدی نژاد برای مناظره با روحانی  به نامه نیوز گفت: احمدی نژاد موقعیت خودش را در جامعه خیلی بالا تصور می کند و شاید خود را متصل به خیلی جاهای عالم غیب می داند.

وی درباره میزان تأثیرپذیری جامعه از سخنان احمدی نژاد افزود: نمی دانم باید آمارگیری شود. حرف های آقای احمدی نژاد اثر ندارد چون همه خرابکاری ها را کرده و رفته است بنابراین فکر نمی کنم کسی در این زمینه حرف او را بخواند و تأثیر بپذیرد. احمدی نژاد عوامفریبانه صحبت می کند اما آقای روحانی منطقی و قاعده مند سخن می گوید، احمدی نژاد همیشه حرف می زند، وقتی کلی گویی می کند. بالاخره فکر می کند نور و هاله نور هم به کمکش می آید.

این فعال سیاسی با اشاره به وضعیت کنونی حلقه نخست یاران احمدی نژاد، اظهار کرد: به نظر می رسد این صحبت ها با هدف فرافکنی موقعیت کنونی که آقای احمدی نژاد در آن قرار دارد، بیان شد.

هاشمی طبا در پاسخ به این سئوال که اگر این مناظره برگزار شود پیروز چه کسی خواهد بود؟ گفت: اگر دیدگاه های پوپولیستی را ملاک قرار دهیم احمدی نژاد پیروز مناظره خواهد بود اما اگر ملاک مباحث منطقی باشد روحانی پیروز می شود. به عبارت روشن تر بستگی دارد شنونده چه برداشتی داشته باشد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. فریب ودروغ وشانتاژشخصیت اصلی ان معجزه دوران است …..دهان بی چفت وبست او مجال پاسخی مستدل را به طرف مقابل نمی دهد یادمان نرفته هرزه گویی های اورا دران صحنه ارایی …….درانتخابات سال۸۴ مرحوم هاشمی را دربرابرپرسش هایی که جنبه امنیت ملی داشت چنان وادار به سکوت کرد که فقط عده کمی از سطحی نگران انرا نشانه پیروزی این عنصر انگاشتند نه حفظ ورعایت شئونات امنیت ملی کشور……..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن