واعظی: مردم می‌دانند چه کسی تحریم را برای کشور رقم زد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: مردم خوب می‌دانند چه کسی این همه مشکلات را برای ما ایجاد کرد و این همه تحریم‌ها را به وجود آورده است.

به گزارش جماران سید محمود واعظی درباره پیشنهاد احمدی‌نژاد درباره چند برابر شدن یارانه‌ها،‌ گفت: این مسئول سابق  کشور حرف‌های مختلفی می‌زند. اگر شما همه حرف‌های او را در نظر بگیرید اولا بسیار متضاد است دوم این که با عملکرد گذشته خود او در تناقض است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: این فرد یک عوام‌فریبی را شروع کرده است و فکر می‌کند در شرایطی که یک جنگ اقتصادی شروع شده است و قبول هم داریم قشری از مردم در مذیقه هستند، می‌تواند با شعار و این طور مسائل خود را مطرح کند.

وی با بیان اینکه عملکرد آن دولت و قول‌هایش را دیدیم، بیان کرد: امروز که بعد از گذشت سال‌ها به استان‌های مختلف می‌رویم،‌ مشاهده می‌کنیم که هنوز در استان‌های مختلف پروژه‌هایی که دولت این فرد با رقم‌های بالایی قول داده، هنوز کلنگ‌زنی هم نشده است.

واعظی گفت: مردم ما مردم آگاهی هستند و می‌دانند کسی که این گرفتاری را به وجود آورد،‌ تحریم را برای ما ایجاد کرد و روابط ما را با کشورهای همسایه بهم زد چه کسی است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: امروز گروه‌های سیاسی حامی ایشان بر ضدش شده‌اند، حداقل هم‌فکران خودش که باید قبولش داشته باشند همچین حسی را دارند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/og1LR
برچسب ها

نوشته های مشابه

4 Comments

  1. آقای واعظی هی توپ رو به زمین این و اون نندازید. گیرم درست. عرضه هم خوب چیزیه. یه مقدار از پول جیبهای پرتون بگذرید . مردم گرسنه اند. پول رنگ ریش آقای روحانی هم از رایانه ما بیشتره.

  2. گیرم درست، پس برا چی پست دارید اگه نمی تونید مشکل مردم رو حل کنید:
    از دو حال خارج نیست : یا می تونید و این فلاکت و فقر و تورم ۳۰۰ درصدی رو از بین می برید ، که ببینیم
    یا نمی تونید یا نمی خواید : که پس استعفا بدید که نیازی به شما و نتونستنتون شما نیست
    نخواستن هم که تکلیفش معلومه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن