برای شرکت در نظرسنجی، کلیک کنید

مورینیو برکنار شد

سران باشگاه منچستریونایتد ژوزه مورینیو را از سمت سرمربیگری این تیم برکنار کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی بی سی، باشگاه منچستریونایتد ژوزه مورینیو را از سمت سرمربیگری این تیم برکنار کرد. این مربی کمتر از یک سال پیش قرارداد خود را با یونایتد تمدید کرده بود ولی نتایج ضعیف یونایتد با او باعث شد این باشگاه، دست به برکناری مورینیو بزند.

سرمربی پرتغالی در یونایتد موفق شد قهرمانی در جام اتحادیه، کامیونیتی شیلد و لیگ اروپا را به دست بیاورد و فصل قبل با این تیم نایب قهرمان لیگ قهرمانان شد ولی در این فصل عملکرد ضعیف تیم او در لیگ برتر ادامه داشت.

به این ترتیب بار دیگر مورینیو با یونایتد به فصل سوم نرسید. او همیشه در تیم های خود در فصل سوم مشکل داشته است و در چلسی نیز در فصل سوم مشکلات زیادی داشت و اخراج شد. او در رئال مادرید نیز در پایان فصل سوم بعد از مشکلات زیاد اخراج شد تا سندروم فصل سوم مورینیو ادامه داشته باشد.

گفته شده است باشگاه یونایتد  ۲۲ میلیون پوند غرامت را به این مربی پرداخت خواهد کرد.


مایکل کریک تا پایان فصل هدایت منچستریونایتد را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش دیلی میل، بعد از برکناری ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی از یونایتد که به دلیل نتایج ضعیف صورت گرفت، مایکل کریک هافبک سابق شیاطین سرخ تا پایان فصل به صورت موقت هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

باشگاه یونایتد تایید کرد این مربی فعلا به صورت موقت عهده‌دار هدایت یونایتد خواهد بود و تلاش برای انتخاب مربی دائمی ادامه خواهد داشت تا سرمربی منچستریونایتد به صورت دائمی تا قبل از پایان فصل اعلام شود.

اولین حضور مایکل کریک به عنوان سرمربی منچستریونایتد، در بازی برابر کاردیف سیتی خواهد بود. تقابل با پاری سن ژرمن می تواند نقطه اوج کار این مربی باشد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن