فرمانده ناجا: خبرهای خوبی از مرزبانان ربوده شده در راه است

فرمانده ناجا گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده خبرهای خوبی از مرزبانان ربوده شده در راه است.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی انتظامی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در موضوع برخورد با مفاسد اقتصادی در چند ماه گذشته نیروی انتظامی اقدامات خوبی انجام داده است و با اشراف اطلاعاتی که توسط پلیس آگاهی وجود دارد، با هماهنگی دستگاه قضایی، افراد موثر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

این مسئول ادامه داد: ۶۰ نفر از دستگیرشدگان عوامل اصلی فسادهای اقتصادی هستند و نیروی انتظامی در برخورد با مخلان امنیت در هر بخش وظیفه خود را انجام می‌دهد و امیدواریم دستگاه قضایی نتایج محاکمه را به اطلاع مردم برساند که باعث دلگرمی شود.

وی افزود: در حوزه برخورد با موادمخدر نیز نیروی انتظامی با همتی که داشته است، مقابله خوبی با ورود مواد به کشور داشته است، شاهد این مدعا ۴۰۰۰  شهید در راه مبارزه با موادمخدر است. برخورد با شبکه و گروه واردکننده در اولویت است و با توزیع‌کنندگان موادمخدر در معابر و پارک‌ها که شناسایی می‌شود، برخورد به عمل می‌آید و ساماندهی معتادان متجاهر به صورتی که بتوان معتادان متجاهر را جمع‌آوری و تحویل مراکز قانونی داد، در دستور کار است.

سردار اشتری تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده برای آزاد کردن مرزبانان ربوده شده کشورمان و بخش دیپلماسی در هفته‌های آتی خبرهای خوبی به گوش خواهد رسید.

فرمانده ناجا یادآور شد: زنجان جزو استان‌های امن بوده و در معیار رشد جرائم، کاهش داشته و با همکاری خوبی که بین مسئولان اتفاق افتاده، پیشرفت‌های خوبی در استان حاصل شده است.

این مسئول با اشاره به کشفیات موادمخدر، خاطرنشان کرد: در بحث افزایش کشفیات موادمخدر یکی از علل افزایش واردات و دیگری اقدامات سریع نیروی انتظامی است که در ماه پایانی سال پیشرفت‌ها اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن