هزینه فیلم میلیاردی علیه آیت‌الله هاشمی از کجا تامین شده است؟

محمد هاشمی گفت: من به سازندگان فیلم “هاشمی زنده است که ادعا می‌کردند ۳-۲ دانشجوی ساده هستند گفتم این فیلم قطعاً بالای چند میلیارد تومان هزینه داشته و باید پرسید که این هزینه از کجا تأمین شده است؟

به گزارش ایرنا هاشمی توضیح داد: در این فیلم که عنوانش «هاشمی زنده است» و برگرفته از سخن امام خمینی(ره) بود، ابتدا حضور مرحوم آیت‌الله هاشمی در همه صحنه‌های انقلابی و اعتماد مردم و امام راحل به ایشان را نشان می‌داد، اما در مرحله بعد وارد دوران دولت سازندگی می‌شد و تحلیلی ارائه می‌داد که انحراف انقلاب از همین زمان در کشور شروع شد و بعد در دولت خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی هم همین انحراف ادامه پیدا کرد؛ در پایان این فیلم هم نتیجه می‌گیرد که ریل انحراف از انقلاب را هاشمی رفسنجانی پایه‌گذاری کرد و بنابراین هاشمی زنده است چون انحراف زنده است.

این از آخرین نمونه‌های تخریب شخصیت یار و یاور امام خمینی(ره) است؛ و البته تمسخر کلام امام خمینی(ره) هم هست.‌

وی اضافه کرد: من به سازندگان این فیلم که ادعا می‌کردند ۳-۲ دانشجوی ساده هستند گفتم این فیلم قطعاً بالای چند میلیارد تومان هزینه داشته و باید پرسید که این هزینه از کجا تأمین شده است؟ قطعاً جریانی پشت این قضیه است که به‌دنبال تخریب اندیشه و تفکر هاشمی است؛ اینان می‌خواهند در سال‌های بعد، بلایی که با نام هاشمی به سرشان آمد و توسط مردم کنار گذاشته شدند، دیگر بر سرشان نیاید و لذا تخریب اندیشه و شخصیت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را شدت بخشیده‌اند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. آقای محمد هاشمی عزیز ! مراقب باشید که البته خود آقای روحانی هم دارند به مخالفان هاشمی با این عملکرد فاجعه بار ضعیف خود کمک می کنند ! و قطعا مردم ادامه این روند (زیر خط فقر رفتن دسته جمعی و ضد رفاهی ترین شرایط ۴۰ سال اخیر ) را نمی خواهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن