«طلب ایران‌خودرو از عظام ثابت شده است» | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز «طلب ایران‌خودرو از عظام ثابت شده است» | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

«طلب ایران‌خودرو از عظام ثابت شده است»

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع مجلس درباره تخلفات شرکت قطعات خودروی عظام گفت: حسابرسی سال ۹۶ ایران خودرو نشان می‌دهد که شرکت عظام به ایران‌خودرو بدهکار است؛ این موضوع طبق اسناد و مدارک اثبات شده است.

وی در گفت و گو با انصاف نیوز افزود: قبل از برسی دقیق نمی‌توان در مورد حجم و نوع تخلف اظهار نظر کرد، اما بنده قول پیگیری موضوع را به مردم می‌دهم.

رمضانعلی سبحانی‌فر عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو نیز اظهار کرد: تحقیق و تفحص در حال انجام است و اطلاعات متعددی از جاهای مختلف رسیده که مورد بررسی قرار می‌گیرد.

او افزود: روی محورها و موضوعات تعریف‌شده در طرح کار می‌کنیم و نتیجه نهایی و جمع‌بندی را به اطلاع می‌رسانیم.

پیش از این محمود صادقی، رئیس فراکسیون شفاف‌سازی مجلس نیز با اشاره به حجم گسترده سوءاستفاده‌های احتمالی شرکت عظام آزادی متهم پرونده را تامل‌برانگیر عنوان کرده و گفته بود فراکسیون شفاف‌سازی پیگیر موضوع است.

شهاب‌الدین بی مقدار، نايب رئیس فراکسیون شفاف سازی نیز تاکید کرده بود که فراکسیون با جدیت موضوع را بررسی می‌کند.

هفته پیش روزنامه همشهری از بدهی شركت عظام و شركت‌های تابعه به ایران خودرو خبر داده بود. طبق اين گزارش بدهی شركت عظام به ايران خودرو در حالي است كه تمامي شركت‌های قطعه‌ساز و واردكننده، از ايران خودرو طلب دارند و مديران ايران خودرو از وضعيت ناگوار مالی اين شركت بزرگ خودروسازی خبر می‌‌دهند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن