آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

نمایش نتیجه

Loading ... Loading ...

شکایت یک فرماندار از نشریه ی حامی دولت

معاون استاندار اصفهان و فرماندار ویژه شهرستان کاشان از یک هفته نامه ی حامی دولت در این شهرستان شکایت کرد.
به گزارش انصاف نیوز، هفته نامه ی آرمان، فعالترین و باسابقه ترین رسانه ی مکتوب در این شهرستان است و در بین فعالان سیاسی این شهرستان به عنوان رسانه ی حامی دولت شناخته می شود.
ابوالفضل صدراییه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان این رسانه ی حامی دولت را به اتهام نشر اکاذیب، نسبت خلاف واقع، پخش شایعات و انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی به محکمه کشاند.
فرماندار کاشان این اتهامات را بعد از انتشار مطلب انتقادی یک خبرنگار در این هفته نامه مطرح کرد. این خبرنگار کاشانی در مطلب خود نسبت به عدم تغییر معاونان و مشاوران حامی احمدی نژاد در این فرمانداری انتقاد کرده و در تحلیلی عدم تغییر را نشانه ی قدرت داشتن حامیان دولت سابق در فرمانداری این شهرستان دانسته است. 
به گفته ی مدیر مسئول آرمان کاشان، صدراییه برای ادعای انتشار تصاویر خلاف عفت عمومی در این هفته نامه به تصویر یک آگهی تبلیغاتی استدلال کرده است. در این آگهی تبلیغاتی تصویر چند زن کاشانی در مراسم افتتاحیه ی یک آموزشگاه آشپزی منتشر شده است.
در مراسم مورد ادعای فرماندار، چند مقام مسوول شهرستان کاشان نیز شرکت داشته اند. دکتر امینی مدیر مسوول آرمان پوشش این زنان را کاملا متعارف و عادی می داند.
انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا