کیانیان: تلویزیون به قمارخانه تبدیل شده

رضا کیانیان می‌گوید: این روزها تلویزیون به نوعی قمارخانه شده است.

به گزارش خبرآنلاین، رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر از در نظر گرفتن ممیزی‌های جدید و ممنوعیت پخش سریال‌های قدیمی در تلویزیون به شدت انتقاد کرد.

این بازیگر با اشاره به سانسور برخی از سریال‌های قدیمی که تولیدی تلویزیون هستند، گفت: «چرا باید تا این حد ممیزی باشد؟ جالب است بعضا پخش سریال‌های قبل هم ممنوع شده است، مثل سریال «بچه‌های خیابان»، «دوران سرکشی» و … اگر هم پخش شوند با کلی ممیزی روی آنتن می‌روند. خب چرا؟ مگر این سریال‌ها در چه حکومتی ساخته شده است؟ حتی سریال «مختارنامه» هم در بازپخش‌ها به شدت سانسور شده است.»

او ادامه داد: «تلویزیون به نوعی قمارخانه شده است، پر از به اصطلاح مسابقه که روی کازینوها را کم می‌کند. خب این‌ها که از بلیت بخت‌آزمایی بدتر است، اگر قبلا فقط یک بلیت بخت آزمایی بود الان چندین نوع از آن فقط در تلویزیون است. اگر آن زمان حرام بود، پس این‌ها چیست؟»

کیانیان درباره افت کیفیت برنامه‌های تلویزیونی مانند «خندوانه» هم توضیح داد: «سری اول برنامه «خندوانه» در میان تماشاگران گرفت، اما چرا روندی ایجاد شد که ضعیف و ضعیف‌تر شود. قبلا مردم کلی درباره این برنامه حرف می‌زدند ولی الان دیگر اینطور نیست، یا برنامه «دورهمی» هم همینطور. به نظر شما این مشکل به خاطر این است که از سر و ته برنامه‌ها زده می‌شود؟ یا اینکه ایده‌های جدید به فصل‌های تازه برنامه‌هایی چون «خندوانه» تزریق نشده است.»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. خدا کند کسی هم از درد کارمندهای قراردادی تلویزیون مطلبی بزند یا گزارشی تهیه کند :
  حقوق وزارت کاری بدون عیدی وزارت کاری ! (حقوق کارگری و بیمه کارمندی)
  بیمه بعد از سالها کار آنهم تامین اجتماعی ! (نه بیمه سازمان)
  تعلق نگرفتن بسیاری از امکانات نصفه نیمه سازمان یا تعلق حداقلی با اختلاف فاحش
  عدم کارت سازمانی (یا مدرک دائمی مبنی بر کارمند بودن در سازمان)
  نبود کمترین برنامه مشخص طی مراحل پیمانی و رسمی شدن (بر عکس همه نهادهای دولتی و مشابه) و …

  1. کاهش شدید ساعات اضافه کار رو نگفتی. سالها کار بدون بیمه، عدم بیمه تکمیلی، نداشتن حکم کارگزینی، گواهی کسر از حقوق و هزار چیز دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن