ادعای چمران: پرونده‌ی عیسی شریفی به شهرداری ربطی ندارد

عضو سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه از پرونده‌ی عیسی شریفی خبری ندارد گفت: پرونده‌ی او در ارتباط با شریک و شخص دیگری است و برنامه‌ی متفاوتی بوده است؛ به شهرداری ارتباطی ندارد.

مهدی چمران در گفت و گو با خبرنگار انصاف نیوز گفت: شورای شهر و شهرداری از برنامه‌ی ایشان خبری نداشته است‌.

او در پاسخ به این پرسش که برخی می‌گویند که این پرونده مربوط به شهرداری  است، گفت: این‌ها شنیده‌ها است؛ آنها را پشت گوش خود بیندازید. من تا به حال سند و مدرکی ندیده‌ام.‌ اصلا نمی‌دانم پول برده و یا نبرده است، زیرا  پرونده‌خوان که نیستم؛ اما در شهرداری  گفته شده بود که به شهرداری ربطی ندارد. اصل مطلب را باید قوه قضاییه اعلام کند. صحبت‌های بی‌سند قابل استناد نیست.

پیش از این محمود میرلوحی، عضو فعلی شورای شهر تهران درباره‌ی پرونده‌ی عیسی شریفی به انصاف نیوز گفته بود: «بخشی از پول‌ها پس گرفته شده است و چون شهرداری و شورای شهر به این پول به شدت نیاز داشت، قرار بود بخشی از آن به ما تعلق گیرد  زیرا این وجوه به شهرداری تعلق دارد. قرار بود در زمان شهرداری آقای نجفی  هزار میلیارد به ما پرداخت کنند و آقای مکارم هم این قول را داد اما خبری نشد …»

همچنین از سوی دیگر محمد علیخانی نیز در گفت‌وگویی که پیش از این در این مورد با انصاف نیوز داشته است ضمن اشاره به ۱۲ گزارشی که محمدعلی نجفی در زمان تصدی شهرداری تهران به دستگاه قضایی و دادستانی داده بود، گفت: تا آنجا که می‌دانیم به هیچ‌یک از این‌ها پاسخی داده نشده است و پیگیری نشده.

بی اطلاعی مطلق از پرونده‌ی «عیسی شریفی»

عیسی شریفی آزاد، میرلوحی درگیر دادسرا

دیدار کارکنان شهرداری با عیسی شریفی در خرداد ۹۶ / گزارش تصویری

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن