شکایت فاطمه حسینی از صدرالساداتی

«سیده فاطمه حسینی» نماینده‌ی تهران در مجلس در واکنش به این ادعاهایی درباره‌ی خود و همسرش، خبر داده است که از اتهام زنندگان شکایت می‌کند تا ادعاهای خود را با سند ثابت کنند.

به گزارش انصاف نیوز، سیدمهدی صدرالساداتی، فرزند آیت الله صدرالساداتی، روز جمعه در اینستاگرام نوشت:

«این ملکی که دورش را استتار کردند تا طبقات را اضافه کنند، متعلق است به هادی میرمحمدعلی و برادرش هانی میرمحمدعلی که اتفاقاً همسر فاطمه حسینی است و شریک دیگر خود فاطمه حسینی که نماینده مجلس است.

خانم حسینی به لواسان سر می‌زنند و پست می‌گذارند که در حال حل مشکلات کشاورزی لواسان هستند، درست در همان روزهایی که خود ایشان و همسرشان و شرکا بر روی زمین‌های تغییر کاربری داده شده کشاورزی و باغات و با تخلف بر افزودن تعداد طبقات مجاز و با بیرون کردن ماموران شهرداری ناظر، در حال ویلاسازی در لواسان بوده‌اند. #قانونگذاران_قانون_شکن #نمایندگان_لیستی

پ.ن: پیشنهاد من این است که یک فرد شجاعی همانند آقای مزارعی در کهگیلویه و بویر احمد، ویلاهای متخلفین را معرفی کند و تیم رسانه‌ای مجازی عدالتخواه تمام قد از ایشان حمایت کند! باور کنید می‌شود! من یقین دارم می‌شود کار بزرگی کرد».

توییت یاشار سلطانی

در این روز، یاشار سلطانی، مدیر سایت معماری نیوز و اسکان نیوز هم اتهام مشابهی را در توییتر تکرار کرد. چند وقت پیش نیز او ادعایی درباره‌ی این ملک در توییتر مطرح کرده بود ولی پیگیری اولیه‌ی انصاف نیوز نشان می‌داد که ملک به فاطمه حسینی، همسر و یا برادر همسرش تعلق ندارد.

واکنش فاطمه حسینی

سیده فاطمه حسینی، نماینده‌ی تهران در مجلس در واکنش به این ادعاها در اینستاگرام نوشت:

«در پی شایعه پراکنی و ادعای اخیر علیه اینجانب مبنی بر «ویلای غیرقانونی در #لواسان»، حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ دانسته و در راستای #شفافیت، به دستگاه قضا شکایت می‌کنم.

زندگی و فعالیت‌های اینجانب همواره شفاف بوده و حال وقت آن رسیده که مدعیان اسناد ادعاهای خویش را در راستای شفافیت، به #دادگاه ارائه کنند».

پاسخ صدرالساداتی

صدرالساداتی در پستی دیگر نوشت:

«آقای دورازهی پس از پخش آن کلیپ کذایی، آن را تقطیع شده دانست و تکذیب کرد و خواستار مجازات کارمند گمرک شد … چندی بعد مشخص شد که کلیپ مشکلی نداشته، تخلف کرده و هیچ وقت بخاطر دروغی که درمورد کلیپ گفت عذرخواهی علنی نکرد… اما پیشنهاد من به خانم حسینی که تخلفشان در ویلای لواسان را تکذیب کردند و عزم شکایت دارند این است که اگر معلوم شد تخلف کردید و تکذیبتان درست نبود، بیایید یک کار مهم کنید!

بیایید از این یک سال پایانی نمایندگی بگذرید و یک رسم زیبا را در جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی کنید و آن اینکه بخاطر خلاف واقع گفتن به مردم، و سلب اعتماد آنها نسبت به جایگاه مجلس شورای #اسلامی، ابراز ندامت کرده و استعفا دهید!

باور کنید مردم این ویلا را فراموش می‌کنند اما شجاعت و خط شکنی شما در استعفا در تاریخ جمهوری اسلامی می‌ماند… خصوصاً اگر این رسم در مسئولین دیگر ادامه پیدا کند.

پ.ن: هر کس سنت حسنه‌ای را بنا کرد، اجر هر کس که به آن عمل کند را می‌برد».

تکذیب «سفره انقلاب»

سیده فاطمه حسینی، دختر سیدصفدر حسینی، در پستی دیگر درباره‌ی ماجرای «سفره انقلاب» که در کامنت‌های صفحه‌ی او به کنایه مطرح می‌شود، با انتشار فیلمی از سخنان علی لاریجانی رییس مجلس نوشت:

«دو سال پیش، در پی انتشار اخبار کذب و خلاف واقع که ادعا می‌کرد اینجانب، در سخنان خود از تعبیر #سهم_از_سفره_انقلاب استفاده کردم، از هیئت رئیسه محترم #مجلس تقاضا نمودم صحت و سقم این ادعا را بررسی و به اطلاع عموم نمایندگان و مردم برسانند.

به دستور ریاست محترم مجلس، هیئت رئیسه این موضوع را بررسی کرد، به طوریکه این ویدئو نشان می‌دهد چنین #دروغ و بهتان بزرگی، ساخته و پرداخته #شایعه_سازان است که #اعتماد_عمومی را نشانه می‌روند.

ایمان دارم در شرایط حساس کنونی که اتهام زنان و شایعه پراکنان می‌کوشند با سوءاستفاده از قدرت افکارعمومی و با استناد به مدارک بی پایه و واهی، اعتماد عمومی را مخدوش کنند، مردم عزیز کشورم با هوشیاری، سواد رسانه‌ای و اعتنا به اخبار موثق و منابع مورد تأیید مراجع قضایی و اجرایی، از پیش داوری و سوءظن بی اساس می‌پرهیزند.

خداوند در آیه ۱۵ سوره مبارکه نور می‌فرماید: (آنگاه که آن [بهتان] را از زبان یکدیگر می‌گرفتید و با زبانهای خود چیزی را که بدان علم نداشتید می‌گفتید و می‌پنداشتید که کاری سهل و ساده است با اینکه آن [امر] نزد خدا بس بزرگ بود) #سفره_انقلاب!»

گاف یاشار سلطانی درباره‌ی «داماد شمخانی» [+تکمیلی]

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. این هم تهمت سانه های میلی است ولی بدانند که انها هرکسی را بیشتر بکوبند مردم ان شخص را بیشتر دوست دارند

    1
    1
    1. آفرین تو خوبی ، اصلاً فاطمه خانم حسینی هم خوبه آفرین محبوبیتش اضافه شد آرررررررررررررررررره

      آهای مردم : یادتون باشه تخلف و کوتاهی شهرداری لواسان باید رسیدگی بشه که با رانت بازی اجازه تخلف به افراد به قول معروف کله گنده را داده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن