نامه‌ی صنعتگر کاشانی به اسحاق جهانگیری

«علی ایمنی» صنعتگر کاشانی که یک ماه پیش ادعاهای او درباره‌ی اختلافات مالی با یک صنعتگر دیگر کاشانی [لینک] با طرح ادعای متقابل وکیل وی [لینک] مواجه شد، یک روز پیش از سفر اسحاق جهانگیری به کاشان در نامه‌ای به شرح ماجرا از نگاه خود پرداخته است.

متن این نامه که نسخه‌ای از آن به انصاف نیوز رونوشت شده است، به همراه تصویر مستندات ارسالی در پی می‌آید:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

لَّا یحِبُّ اللَّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلَّا مَن ظُلِمَ ۚ وَکانَ اللَّهُ سَمِیعًا عَلِیمًا (سوره نسا- آیه ۱۴۸)

خداوند دوست ندارد کسی با سخنان خود، بدی‌ها (ی دیگران) را اظهار کند؛ مگر آن کسی که مورد ستم واقع شده باشد. خداوند، شنوا و داناست.

جناب آقای دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور و ریاست ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی

با سلام و عرض ادب و احترام،

پیرو نامه مورخ ۲۷/۶/۹۷ به دفتر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص کلیات تخلفات متعدد صورت گرفته توسط شرکت‌های وابسته به آقایان ح.ج و م.ق و اجحاف و ظلم مسلم در حق اینجانب و جمعی از صنعتگران کارآفرین منطقه کاشان و آران و بیدگل، ضمن پوزش از تصدیع اوقات حضرتعالی، با عنایت به اینکه پیرو مصاحبه اینجانب با یکی از رسانه‌های قانونی و معتبر داخلی در خصوص لایه‌های پیدا و پنهان این ماجرا، اتفاقاتی در سیر پرونده موصوف حادث شده است که در صورت صلاحدید نیاز به پیگیری و صدور دستور قاطع مبنی بر شفاف شدن ابعاد این ماجرا و تسریع در مقابله با متخلفان، غارتگران اموال و حامیان ایشان احساس می‌شود که لازم دیدم با عنایت سفر قریب الوقوع جنابعالی به شهرستان کاشان، مباحثی را مطرح نمایم.

از آنجا که وکیل آقای ح.ج و م.ق در مصاحبه‌ای سرشار از اتهام افکنی و دروغ پراکنی، اعتبار و آبروی بنده، خانواده و سایر شاکیان را دستاویزی برای نیل به اهداف خود و ساکت نمودن صدای حق طلبی‌مان نموده است، لازم دیدم این بار نه برای مقابله با قانون گریزی در چهارچوب کلیات این پرونده و دستور تسریع در بررسی و احقاق حقوق مالی همه بستانکاران که برای تشریح بیشتر، شفاف سازی و مقابله با قلب ماهیت و تغییر هویت پرونده و استحاله ماهوی آن، به عنوان احدی از شهروندان نظام اسلامی مطالبی را معروض داشته و مصدع اوقات شما شوم.

وابستگان افراد مورد نظر با انتساب اتهاماتی (از جمله: کلاهبرداری یا بدهکاری، رباخواری، دروغ گویی و شایعه پراکنی) سعی داشته و دارند تا به خیال خام خود در سیر قانونی این پرونده انحراف یا خللی حاصل کنند و از شفاف سازی و باز شدن موضوعات مطرح در بدهی‌های چند صد میلیاردی این پرونده فرار کنند. در این راستا، ضمن تاکید و تکرار ادعای سابق خود مبنی بر میزان چک برگشتی مشارالیه و شرکا و شرکت‌های وابسته به تعداد ۲۱۰۹ فقره و جمعاً به مبلغ ۱۰۴۵۹۷۷۸۷۶۴۱۴۰ ریال (به شرح پیوست) و همچنین معوقات بانکی به مبالغ ۱۶۰۹۲۷۱۷۶۲۵۶۴ ریال و ۱۲ میلیون یورو اسنادش را نیز به پیوست ایفاد می‌نمایم. (تصویر شماره ۱)

اکنون به منظور شفاف شدن هرچه بیشتر ماجرا، در برابر ادعاهای آقای حسین غلامی شیزری وکیل مدافع مشارالیها لازم می‌دانم مستندات بیشتری را منتشر نمایم تا لایه‌های پنهان این ماجرا و اهداف مستتر در پشت پرده این اقدامات را رونمایی کنم و عاجزانه و ملتمسانه تقاضا می‌کنم، به صدای ناله‌های کارآفرینان و صنعتگرانی برسید که بحران اقتصادی تحمیلی در اثر بی تعهدی و فرصت طلبی این افراد به واحدهای صنعتی آنان، هزاران کارگر فعال در واحدهای صنعتی ما را در خطر بیکاری قرار داده است.

پیرو ادعای ایشان مبنی بر عدم فرار از دین توسط موکلانش و عدم انتقال اسناد مالکیت املاک متعلق به خود به غیر، تنها طی یک دست نویس، ۱۹ فقره سند از منزل مسکونی خود (به متراژ ۴۵۰۰ متر مربع) را به نام فرد دیگری نموده است (تصویر شماره ۲)

پیرو ادعای ایشان مبنی بر عدم وجود شرکت‌های صوری (یا واگذار شده صوری) و همچنین تکذیب انجام معامله با چک این شرکت‌ها با امضای مشارالیها (در صورتی که حق امضا فرد یا افراد دیگری بوده‌اند) به پیوست تصویر مستندات مرتبط با رد ادعای ایشان (نامه بانک، نمونه امضای نامبردگان در چک بانک‌های مختلف با اسامی متفاوت و…) ارسال می‌شود. (تصویر شماره ۳)

پیرو ادعای ایشان مبنی بر کلاهبرداری اینجانب و بدهکاری بنده به موکلانشان، تصاویر مبایعه نامه خرید اموال ایشان، برگ اظهارنامه مبنی بر درخواست عودت چک‌های اینجانب به دلیل عدم امکان انتقال املاک موصوف و قرار داد فسخ معامله و تعهد نامبردگان به عودت چک‌ها به بنده ارسال می‌شود. (تصویر شماره ۴)

پیرو ادعای ایشان مبنی بر محکومیت اینجانب در حکم داوری، به اطلاع می‌رساند که داوران درمورد بند ۱ و ۲ توافق اظهار داشته‌اند که ایشان از انجام تعهداتش مبنی بر استرداد چک‌ها به اینجانب سر باز زده است (به جز مبلغ ۶۹۸۶۰ از مجموع ۱۷۰۰۰۰۰ میلیون ریال) و در بند ۵ نیز تاکید نموده‌اند که بنده به تعهدات خود عمل کرده‌اند. ضمناً پرونده این رأی داوری در دادگاه مفتوح و در حال سیر مراحل قانونی است. (تصویر شماره ۵)

پیرو ادعای ایشان مبنی بر محکومیت اینجانب در انجام معاملات ربوی، تاکنون چنین پرونده‌ای برای اینجانب در محاکم عمومی تشکیل نشده است اما پرونده شماره ۹۶۱۹۰۸ در شعبه ۶ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کاشان (مورد استناد آقای غلامی شیزری)، در خصوص ۶ مورد اتهامات مالی مشارالیها (بر اساس گزارش نهادهای امنیتی) مفتوح است. ضمناً تصاویر مرتبط با قرارداد فروش فرش به آقای ح.ج و به پیوست ارسال می‌شود. (تصویر شماره ۶)

(رسید تحویل گرفتن فرش طی بیش از یکسال در ۹ زونکن موجود و در صورت لزوم قابل تقدیم است.)

پیرو ادعای ایشان مبنی بر اینکه اینجانب حدود ۴۰۰ میلیارد ریال اموال شرکت خ را با روش‌های عجیب تملک و به نام اشخاص دیگری کرده‌ام، به استحضار می‌رساند بر اساس بند ۵ قرارداد فسخ نامه مورخ ۲۴/۱۱/۹۵، نامبرده متعهد به انتقال املاک مورد ادعا به آقای ر.ج بوده است و طی رسیدی حق هرگونه ادعا و اعتراض را از خود سلب کرده است. (تصویر به پیوست) اما علی رغم اینکه بر اساس اعلام کارشناسی رسمی دادگستری ارزش این املاک فاصله معنی داری با میزان اعلامی دارد، تاکنون از ۴ ملک مذکور، ۲ ملک همچنان در تصرف نامبرده بوده و حاضر به تحویل نیست. (تصویر شماره ۷)

پیرو ادعای ایشان مبنی بر اینکه موکلان ایشان اقداماتی در راستای اسکات بستانکاران خود ندارند به استحضار می‌رساند که تاکنون چند پرونده ضرب، جرح و تخریب مرتبط با ایادی وی در محاکم قضایی تشکیل شده که یکی از آنها منجر به صدور حکم شده است (تصویر شماره ۸)

جناب آقای دکتر جهانگیری؛

فارغ از اینکه چگونه شخصی که در دو پرونده مرتبط با پرونده موصوف، وکیل مدافع بنده بوده و از جزییات مباحث و حقیقت ماجرا مطلع است (تصویر شماره ۹)، به خود اجازه می‌دهد بر خلاف سوگندش عمل کرده و سخنانی مغرضانه و خلاف واقع ایراد کند (که موجب ضمان قانونی و شرعی است). آنچه که به صورت اجمال بدان اشاره شد، مُشتی نمونه خروار از پرونده‌های عجیب، وابسته و در هم تنیده و متصل به یکدیگر است که به تعبیر معاون سیاسی فرمانداری ویژه کاشان، دارای «کلاف پیچیده‌ای» است و حجمی برابر با «دو ماشین کامیون خاور» دارد. [لینک]

معاون اول محترم رییس جمهور؛

اینجانب در منطقه دارالمؤمنین کاشان، نه تنها به مباحث غیر شرعی و غیر عرفی که وکیل ایشان به بنده منتصب کرده شهره نیستم که می‌توانید با بررسی‌های کارشناسی یا تحقیقات میدانی میزان تقیّد، تعبّد و تدّین بنده و موکل ایشان را به رأی، تفسیر و تشخیص عمومی بگذارید.

ریاست محترم ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی؛

بدهکارانی که تا دیروز از ترس برخورد قانونی و گرفتاری در چنگال قانون، در پی کسب رضایت شاکیان بوده و سعی در رفع مشکلات و پرداخت دیون داشتند، امروز در اثر فرسایشی شدن روند رسیدگی به این پرونده، احساس آرامش کرده و به خیال خام خود چنگال قانون را ضعیف‌تر از جلب «دانه درشت‌ها» یافته‌اند.

از این رو، بر مبنای سخن جاویدان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «دستگاه قضایی بدون هیچگونه تبعیضی،‌ اصل را بر برخورد با دانه درشت‌ها قرار دهد» از محضر حضرتعالی درخواست می‌کنم به منظور بررسی دقیق و کارشناسی زوایا و لایه‌های پیدا و پنهان این ماجرای پیچیده، فرامین لازم را در خصوص ارجاع و بررسی این پرونده در «ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی» و اعزام کمیته‌ای متشکل از کارشناسان قضایی، امنیتی و اقتصادی به شهر کاشان را صادر فرموده تا ضمن بررسی دقیق ادعاها و مستندات طرفین، این ماجرا سریع‌تر و شفاف‌تر رسیدگی شده تا با هرکسی که مصداق بارز «دانه درشت‌ها» است، برخورد قانونی شود.

برخورد با متخلفینی که می‌توانند مصداقی بارزی باشند بر دستورات سالجاری رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای هیات محترم دولت:

«وقتی کسی تخلف می‌کند برخورد قاطع کنید… در همین شرکت‌های صوری‌ای که درست کردند و آمدند به‌عنوان اینها ارز گرفتند، دستگاه امنیتی باید دنبال کند، فعال باشد، این‌ها را شناسایی کند، برخورد کند با اینها… برخورد جدی بکنید. مردم استقبال می‌کنند از این برخورد… واقعاً با فساد مبارزه بشود… باید برخورد کنیم بعد برخورد را به مردم بگوییم… برخورد قانونی قوی رضایت‌بخش بکنیم، بعد همین را به اطلاع مردم برسانیم، بگوییم این کار اتفاق افتاد؛ این خوب است؛ این درست است.»

أَ لَیسَ اللَّهُ بِکافٍ عَبْدَهُ وَ یخَوِّفُونَکَ بِالَّذینَ مِنْ دُونِهِ وَ مَنْ یضْلِلِ اللَّهُ فَما لَهُ مِنْ هادٍ (سوره زمر-آیه ۳۶)

مگر خدا کفایت کننده بنده‌اش نیست؟ با این حال آنان تو را از کسانی که جز اویند (معبودانشان) می‌ترسانند. آنان گمراهند و هر که را خدا گمراه کند، هیچ هدایتگری برای او نخواهد بود که او را به راه آورد

ملتمس دعای خیر و دعا گوی همیشگی شما

علی ایمنی

 

رونوشت‌ها:

دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) پیرو نامه قبلی، جهت استحضار و صدور دستور مقتضی به منظور بررسی و اقدامات لازم

حضرت آیت الله دکتر سید محمود علوی، وزیر محترم اطلاعات جهت استحضار و صدور دستور مقتضی به منظور بررسی و اقدامات لازم

حضرت حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان محترم کل کشور جهت استحضار و صدور دستور مقتضی به منظور بررسی و اقدامات لازم

جناب آقای دکتر عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی جهت استحضار و صدور دستور مقتضی به منظور بررسی و اقدامات لازم

جناب آقای آوایی وزیر محترم دادگستری جهت استحضار و صدور دستور مقتضی به منظور بررسی و اقدامات لازم

مدیر مسوول محترم پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز جهت استحضار و انتشار (در پاسخ به ادعاهای کذب وکیل مدافع اقایان ح.ج و م.ق)

جوابیه‌ای به نامه‌ی صنعتگر کاشانی به جهانگیری

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

 1. مدیریت انصاف نیوز
  اینجانبان کارمندان و کارگران شرکت ریسندگی و بافندگی خاطره کاشان (به تعداد ۷۰۰ نفر کار گر مستقیم )گواهی مینماییم مدیران این شرکت با تمام توان و تلاش خود توانستند مجموعه را حفظ کرده و کلیه حق و حقوق معوق ما را پرداخت نمایند و مجموعه هم اکنون با ۸۰% ظرفیت تولید و با پشتوانه قوی مواد اولیه با اعتقاد راسخ به تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی مشغول به فعالیت است . هوچی گران توسط خداوند رسوا خواهند شد.
  .
  با تشکر
  کارمندان و کارگران مجموعه ریسندگی و بافندگی خاطره کاشان
  ۵-عباس قامتی ۱
  ۲ نزادي مجید-۸ ۱۲۶۲۲۹۴۴۳۶ ۵۷۵ مهدي خان
  ۳ حسنی نصرابادي حمیدرضا-۹ ۶۱۹۹۳۵۴۳۹۷ ۱۶۴۳ رضاقلی
  ۴ ابوالفضلی فینی علیرضا-۱۱ ۱۲۶۱۸۲۱۵۲۱ ۸۵ غلامعلی
  ۵ جوشقانی علی اصغر-۱۳ ۳۸۵۳۶۱۱۷۳ ۶ عباس
  ۶ قزاانی کاشانی وحید-۱۷ ۱۲۶۳۳۹۸۳۱۶ ۸۵۸۰ رضا
  حسن ۳۶۴۱ ۵۱۳۳۵۴۰۹ ۱۸-ابوالفضل اعزامی ۷
  ۸ شکاري جعفرابادي محمد-۲۰ ۱۲۶۱۹۲۶۳۱۵ ۸۱۵ عباس
  ۹ نیکواختر ولی اله-۲۱ ۱۲۶۲۳۳۱۱۵۳ ۸۵۴ حسینعلی
  سعیدفرج
  ۱۰ حسینی نوش ابادي سید علی-۲۲ ۱۲۶۲۰۳۳۹۴۲ ۵۵۷ االله
  ۱۱ عباسی قزاانی جواد-۲۵ ۱۲۶۲۶۷۶۲۹۰ ۵ رضا
  اصغر ۸۹۳ ۱۲۶۲۳۶۷۵۵۷ ۲۶-میثم صابرطحان ۱۲
  ۱۳ یوسفی نوش ابادي سیدحسین-۳۰ ۱۲۶۲۰۲۳۵۵۶ ۳۵۸۴ سیدعلی
  حسین ۱۰۲۸ ۱۲۶۱۹۲۸۴۴۱ ۳۲-جواد گلستانی ۱۴
  حسن ۶۶۰ ۳۹۷۹۳۱۷۹۶۱ ۳۳-حسین طهماسبی ۱۵
  سیدحسین ۲۰ ۱۲۶۳۰۰۶۳۲۹ ۳۶-سیدامیر آمیرزاده ۱۶
  ۱۷ سقازاده جواد-۵۸ ۱۲۶۱۹۱۲۹۴۲ ۱۲۱۳ علی محمد
  ۱۸ رجبی فرد مزرعه نو حسین-۵۹ ۱۲۶۲۳۸۸۴۸۱ ۱۴۲۰ علی محمد
  ۱۹ پاده بان سیداسماعیل-۷۱ ۶۱۹۹۸۸۸۰۵۷ ۳ سیدمسلم
  ۲۰ امانتی کاشانی علی اکبر-۷۶ ۱۱۴۰۷۵۴۱۸۱ ۹۹۷ علی محمد
  ۲۱ خادم برزکی سعید-۷۷ ۱۲۶۳۵۴۷۳۶۲ ۲۱۴ عباس
  غلامعلی ۴۲ ۱۲۶۳۵۸۳۷۹۲ ۸۵-ابوالفضل زارعی ۲۲
  ۲۳ اسلامی نیاسري وحید-۸۸ ۱۲۵۰۰۲۱۷۸۲ ۱۲۵۰۰۲۱۷۸۲ غلامرضا
  ۲۴ قادري فینی رضا-۹۶ ۱۲۶۰۴۴۷۵۱۰ ۴۵۷۴۳ علی
  ۲۵ زارعی فرد حسین-۱۰۶ ۱۲۶۲۳۷۲۷۸۱ ۱۴۱۶ مرتضی
  ۲۶ بنده علی مرقی حسین-۱۱۰ ۱۲۶۱۰۶۹۱۷۱ ۱۶۵۴ محمد
  حسین ۴۷۴۳۷ ۱۲۶۰۴۶۴۴۷۴ ۱۱۱-مهدي دباغ ۲۷
  ۲۸ اسدزاده باغی حسین-۱۱۲ ۱۲۶۲۳۱۳۵۰۳ ۱۲ محمود
  غلامرضا ۱۶۹۳ ۱۲۶۲۰۰۴۶۵۹ ۱۱۷-محمد صادقی ۲۹
  ۳۰ باقریان نصرابادي علی-۱۲۹ ۶۱۹۹۳۵۱۰۷۱ ۱۳۰۷ ماشاء االله
  سیدمصط
  فی
  ۳۱ وطن خواه قمصري سیدمحسن-۱۳۳ ۶۲۰۹۶۱۴۱ ۳۰۶۴
  ۳۲ محمد حسین ابوالفضل-۱۴۰ ۱۲۵۰۱۱۸۲۰۴ ۱۲۵۰۱۱۸۲۰۴ علی
  عباس ۱۱۲ ۱۲۶۲۱۱۹۲۶۱ ۱۴۳-علیرضا احمدي ۳۳
  ۳۴ خندان برزکی ابوالفضل-۱۴۴ ۱۲۶۲۱۰۳۸۹۴ ۳۲۲۶ احمد
  ۳۵ بنی هاشمی سیدمحسن-۱۶۲ ۱۲۶۲۰۹۰۱۵۶ ۱۸۴۸ سیدعبداله
  ۳۶ جهانی نژاد علی-۱۶۳ ۱۲۶۰۶۱۰۶۴۰ ۱۰۴۲۹ عباس
  ۳۷ رزاق زاده سیدمحمد-۱۷۱ ۱۲۶۳۵۸۱۸۱۱ ۱۲۰ سید ماشااله
  ۳۸ منتخبی آراتی مهدي-۱۸۵ ۴۲۱۱۵۱۱۰۲ ۳۲۰۳ غلامحسین

  ۳۹ ظهیري موخرزارع جواد-۱۹۵ ۱۲۶۱۹۳۸۱۷۸ ۷۸۴ محمد
  حسین ۷۳۰ ۱۲۶۰۸۷۵۳۷۷ ۱۹۸-محمد نیکوئی ۴۰
  ۴۱ احمدي صفت مصطفی-۲۰۵ ۳۳۵۹۰۱۱۲۲۸ ۷۹۶ عبدالعلی
  ۴۲ صادق ابادي حسین-۲۰۶ ۵۳۴۵۰۹۳۱۲ ۳۰ محمد
  عباس ۵۹۵ ۱۲۳۹۹۶۳۷۹۳ ۲۰۷-حسین شکیبا ۴۳
  ۴۴ حوض سیري هادي-۲۰۹ ۱۲۶۲۳۷۶۵۷۲ ۲۲۸ علی
  ۴۵ گلی طاهري محمد-۲۱۱ ۱۲۶۳۳۰۷۶۸۱ ۱۱۲ حسینعلی
  اصغر ۱۷۵۲۱۷۷۷ ۱۷۵۲۱۷۷۷ ۲۱۸-محمدامین میرباقري ۴۶
  ۴۷ قاضی شعرباف علی-۲۲۸ ۱۲۶۰۴۳۸۹۲۹ ۴۴۸۸۹ جواد
  ۴۸ عباس زاده قزاآنی علی-۲۳۴ ۱۲۶۲۶۶۹۱۸۹ ۱۶ علیرضا
  ۴۹ عباسی نصرآبادي مهدي-۲۳۹ ۶۱۹۹۸۸۵۹۷۱ ۲ عزیزاله
  عباس ۲۳۱۵ ۳۸۴۷۳۱۳۰۹ ۳۰۲-حسین ذوالفقارقمی ۵۰
  جواد ۱۸۳ ۱۲۶۲۳۳۴۷۲۱ ۳۰۹-سیدمرتضی قهاري ۵۱
  سیدعلی ۶۴۴ ۱۲۶۱۶۳۱۴۳۹ ۳۱۰-سیدمحمدعلی امامت ۵۲
  عباس ۳۹۴۲ ۳۸۴۸۵۸۴۸۱ ۳۳۲-سعید ذوالفقارقمی ۵۳
  اصغر ۳۹۲۷ ۱۲۶۳۳۵۱۷۹۴ ۳۵۳-مرتضی خاکپور ۵۴
  ۵۵ حیدري دستجردي پیام-۳۶۵ ۷۴۹۸۰۰۹۲ ۴۹۶۴ ناصر
  عباس ۱۲۳۰۰۴۰۶۲۵ ۱۲۳۰۰۴۰۶۲۵ ۴۰۸-حسنعلی عملی ۵۶
  ۵۷ حسن زاده حسن-۴۲۵ ۱۲۶۰۴۵۲۲۸۱ ۴۶۲۲۱ علی محمد
  ۵۸ رضاپور پشت مشهدي ابوالفضل-۴۲۷ ۱۲۶۲۰۲۵۳۸۹ ۳۷۶۷ اصغر
  قاسم ۸۹۳ ۵۷۹۴۹۸۵۰۶ ۴۴۳-محمدرضا رحیمی ۵۹
  مصطفی ۱ ۱۲۳۹۸۹۹۱۲۲ ۴۷۷-حسین آقایی ۶۰
  ۶۱ ناصري قمصري سیدعلی-۵۱۵ ۱۲۶۲۶۳۳۲۲۲ ۱۱۹ سیدیحیی
  اسمعیل ۱۲۷۸۶ ۱۲۶۳۴۴۰۳۴۷ ۵۴۸-حامد قربانی ۶۲
  ۶۳ غلامحسینی قزاانی امیرحسین-۵۵۶ ۱۲۶۳۴۳۷۶۶۴ ۱۲۵۱۸ غلامرضا
  ۶۴ راحمی زاده محمدرضا-۵۷۴ ۱۲۶۲۰۱۲۶۴۳ ۲۴۹۲ احمد
  هاشم ۱۲۳۴ ۱۲۶۳۳۲۴۸۸۶ ۵۸۰-علی روایی ۶۵
  ابوطالب ۱۱۸۹ ۵۱۶۹۶۲۰۹۲۶ ۵۹۴-ابراهیم آشوري ۶۶
  ۶۷ هاشمی مجرد ابوالفضل-۶۱۷ ۱۲۶۱۹۴۰۱۵۶ ۹۸۲ غلامرضا
  ۶۸ صابري توکلی هادي-۶۲۲ ۱۲۶۱۹۷۷۸۰۷ ۳۰۷۲ نعمت اله
  سیدشمس
  الدین
  ۱۵۴۶۳ ۱۲۶۳۴۶۷۱۱۳ ۶۳۱-سیدمهدي ساداتی ۶۹
  ۷۰ قاسمی قالهري زین العابدین-۶۶۲ ۵۷۹۶۰۵۷۴۴ ۵۹۴ قاسم
  سیدباقر ۱۲۵۰۰۱۱۱۶۷ ۱۲۵۰۰۱۱۱۶۷ ۶۶۷-سیدمهدي خورسندپریزاد ۷۱
  ۷۲ توکلی نژاد محمدرضا-۶۷۲ ۱۲۶۳۴۶۴۲۸۹ ۱۵۱۸۰ غلامعلی
  ۷۳ رجایی پور مهدي-۶۷۳ ۱۲۶۲۴۸۳۷۵۱ ۴۲ محمد
  رضا ۱۲۵۰۳۴۰۱۶۰ ۱۲۵۰۳۴۰۱۶۰ ۶۸۱-امید کریمی ۷۴
  داود ۱۲۵۰۱۱۲۷۷۱ ۱۲۵۰۱۱۲۷۷۱ ۶۸۶-وحید حس ۷۵
  ۷۶ زیارتی یزدلی ذوالفقار-۷۰۰ ۱۲۶۱۸۳۸۷۳۴ ۱۱۲ عزت اله
  حمیدرضا ۱۲۵۰۲۹۲۶۸۹ ۱۲۵۰۲۹۲۶۸۹ ۷۱۹-امیرحسین هلی ۷۷

  محمدحسی
  ن
  ۲۳۹ ۱۲۶۳۵۸۶۷۱۶ ۷۲۸-اکبر علی کشاورزي ۷۸
  ۷۹ سیدیان مقدم فینی سیدابوالفضل-۷۳۷ ۱۲۶۳۵۶۵۸۸۳ ۷۵۴ محمد
  اصغر ۱۲۵۰۲۵۰۰۹۹ ۱۲۵۰۲۵۰۰۹۹ ۷۳۸-سیدحسین بسیج ۸۰
  حسینعلی ۱۱۴۷ ۱۲۶۲۳۸۵۷۵۱ ۷۴۳-مرتضی نیکواختر ۸۱
  عباس ۶۷۶ ۱۲۶۲۳۲۹۳۸۸ ۷۵۴-حسین غلامرضازاده ۸۲
  اصغر ۹۸۴ ۱۲۶۱۸۸۶۳۰۵ ۷۷۹-حسین زهره ۸۳
  ۸۴ طحان مجرد میثم-۷۸۲ ۱۲۶۲۳۷۴۸۵۵ ۵۶ جواد
  زین
  العابدین
  ۱۲۵۰۲۶۳۹۹۹ ۱۲۵۰۲۶۳۹۹۹ ۷۸۶-حسن رمضانی ۸۵
  منصور ۱۲۵۰۲۷۹۸۸۷ ۱۲۵۰۲۷۹۸۸۷ ۷۹۰-مجتبی فریدونی ۸۶
  اصغر ۱۲۵۰۲۵۹۷۵۴ ۱۲۵۰۲۵۹۷۵۴ ۷۹۳-مجتبی کرباسی ۸۷
  جعفر ۵۱۷۶۱ ۸۰۸۳۷۹۵۶ ۸۰۸-امیر انوري ۸۸
  ۸۹ عابدي راوندي ابراهیم-۸۴۳ ۱۲۶۳۲۲۰۴۲۸ ۸ حسین
  ۹۰ حوض سیري حسینعلی-۸۴۶ ۱۲۶۲۳۳۵۴۴۲ ۲۵۵ علی
  محمدابراه
  یم
  ۳۲۴ ۱۲۶۳۵۴۸۴۶۶ ۸۵۳-سعید برزکی کاردان ۹۱
  ۹۲ شیخ محمدي مهدي-۸۶۷ ۶۲۴۸۴۵۷۵ ۲۷۰۷ محمد
  ۹۳ اسماعیلی زاده حمیدرضا-۸۷۰ ۱۲۵۰۰۵۸۷۰۸ ۱۲۵۰۰۵۸۷۰۸ احمد
  عباسعلی ۲۹۲۰ ۱۲۶۰۶۴۱۹۹۶ ۸۸۳-احمد میرشکاري ۹۴
  نظر ۴۲۴ ۴۰۷۱۲۹۱۷۲۹ ۸۸۶-کیانفر رحمتی ۹۵
  ۹۶ شادمان فرد حسین-۸۹۰ ۱۲۶۳۵۴۴۵۶۸ ۳۳ محمدعلی
  عباس ۱۲۵۰۱۳۲۵۲۵ ۱۲۵۰۱۳۲۵۲۵ ۹۲۹-میلاد شکوفه ۹۷
  ۹۸ عدنی خمبی سیدجواد-۹۵۵ ۱۲۶۳۵۵۵۴۹۷ ۱۷ سیدحسین
  ۹۹ صادق آبادي علی اصغر-۹۵۷ ۵۲۰۵۳۰۲۵۱ ۵۲۰۵۳۰۲۵۱ حسین
  محمدنبی ۱۰۵۶ ۵۵۸۵۳۴۷۵۹ ۹۶۷-مجتبی خانی ۱۰۰
  ۱۰۱ ذبیحی بیدگلی مهدي-۹۸۸ ۶۱۹۹۶۹۴۶۸۶ ۲۶۳ جلال
  ۱۰۲ ملکی خمبی علیرضا-۱۰۳۱ ۱۲۶۳۰۱۸۲۸۹ ۵ حسن
  علینقی ۴۰ ۱۲۶۲۴۹۱۷۸۹ ۱۰۴۳-امیر محمودزاده ۱۰۳
  حسین ۳۹ ۱۲۶۲۴۹۰۸۶۳ ۱۰۴۴-الهیار باقري ۱۰۴
  ۱۰۵ تقی پورنیاسري محسن-۱۰۵۴ ۱۲۶۳۳۵۴۱۸۱ ۴۱۶۶ علی اصغر
  احسان ۱۲۵۰۰۸۵۷۹۹ ۱۲۵۰۰۸۵۷۹۹ ۱۰۹۷-میثم قندچی ۱۰۶
  علی ۱۴۳۷۸ ۱۲۶۳۴۵۶۲۶۱ ۱۱۱۹-احسان دشتی ۱۰۷
  علیشاه ۴۶۳ ۳۳۷۹۸۷۲۵۲۰ ۱۱۵۱-امید محمدي ۱۰۸
  منصور ۱۲۵۰۱۹۹۷۰۰ ۱۲۵۰۱۹۹۷۰۰ ۱۱۷۹-محمدامین بامداد ۱۰۹
  اصغر ۲۲۸۴ ۱۲۶۳۵۰۰۹۲۷ ۱۱۸۲-سیدحامد بسیج ۱۱۰
  ۱۱۱ سعادتی برزکی علی-۱۱۹۰ ۱۲۵۰۳۳۱۷۷۳ ۱۲۵۰۳۳۱۷۷۳ عباس
  سیدمرتضی ۱۲۵۰۵۶۴۴۶۸ ۱۲۵۰۵۶۴۴۶۸ ۱۲۴۴-سیدسینا قهاري ۱۱۲
  سیدحسین ۱۲۵۰۴۵۹۳۶۲ ۱۲۵۰۴۵۹۳۶۲ ۱۲۴۵-سیدوحید جمال ۱۱۳
  محمد ۱۱۵۲۴ ۱۲۶۳۴۲۷۷۳۱ ۱۳۱۹-ابراهیم آقابابائی ۱۱۴
  ۱۱۵ سلمانی زاده حسین-۱۵۸۰ ۱۲۶۰۴۶۷۵۱۱ ۴۷۷۳۹ علی
  ۱۱۶ برخورداریون محمدي ابوالقاسم-۱۶۰۸ ۱۲۴۹۴۷۲۵۹۸ ۲۵۲ محمود

  غلامعلی ۱۰۳ ۱۲۶۲۴۹۲۴۱۶ ۱۶۱۲-مهدي پارسا ۱۱۷
  ۱۱۸ خالوئی مرقی جابر-۱۶۱۶ ۱۲۵۰۱۴۰۷۹۱ ۱۲۵۰۱۴۰۷۹۱ مسلم
  ۱۱۹ حسین پورفینی روح اله-۱۶۲۲ ۱۲۶۱۰۲۳۷۲۲ ۴۷۳۷ عباس
  ۱۲۰ دستمزد بصیر-۱۶۲۴ ۶۱۹۹۶۹۸۹۷۵ ۴۱۵ حبیب اله
  ۱۲۱ ترکی هرچگانی مجتبی-۱۶۵۲ ۴۶۱۰۱۶۶۹۹۲ ۴۶۱۰۱۶۶۹۹۲ محمد
  ۱۲۲ قهاري سه ده حسن-۱۶۶۱ ۱۲۶۳۰۳۸۶۶۲ ۵۱ حسین علی
  ۱۲۳ شیخ پورفینی خلیل-۱۶۷۵ ۱۲۵۰۱۹۸۷۸۱ ۱۲۵۰۱۹۸۷۸۱ حسین
  ۱۲۴ علیجانزاده حسن آبادي علی-۱۶۹۴ ۱۲۵۰۰۳۱۳۰۳ ۱۲۵۰۰۳۱۳۰۳ جواد
  عباداله ۳۹۷۰۰۰۴۰۱۲ ۳۹۷۰۰۰۴۰۱۲ ۱۷۰۷-وحید نانکلی ۱۲۵
  ۱۲۶ منتخبی آراتی محمد-۱۷۱۲ ۴۲۱۳۵۲۰۲۷ ۱۶۶ غلامحسین
  محمدحسی
  ن
  ۱۸۲۹۵ ۱۲۹۲۳۳۶۴۱۲ ۱۷۳۰-سینا باقري ۱۲۷
  ۱۲۸ مرزبانی علی اکبر-۱۷۴۳ ۳۲۵۳۲۹۸۷۵۲ ۱۲۱۰ ابراهیم
  جلال ۷۰۹ ۱۲۶۱۹۲۵۲۵۴ ۱۷۵۰-مهدي رستمی ۱۲۹
  ۱۳۰ فرحان پور محسن-۱۷۶۹ ۱۲۶۲۰۲۵۳۳۸ ۳۷۶۲ هاشم
  ۱۳۱ ترکی مهسا-۱۷۷۰ ۸۰۲۶۹۸۰۱ ۴۵۵۹۸ ماشاء اله
  ۱۳۲ قادریان ورکانی علی-۱۷۸۳ ۱۲۵۰۰۳۹۵۹۲ ۱۲۵۰۰۳۹۵۹۲ حیدر
  ۱۳۳ یوسفی فر حسن-۱۷۹۳ ۹۳۹۰۰۱۸۱۰ ۲۶۷۹ محمد
  ۱۳۴ زراعتی نصرآبادي محمدمهدي-۱۸۲۸ ۶۱۹۰۰۵۵۹۸۲ ۶۱۹۰۰۵۵۹۸۲ محمدرضا
  ۱۳۵ رمضانی کلوري حمید-۱۸۳۳ ۳۶۴۶۱۷۹۲ ۲۸۱۱ کداعلی
  غلامرضا ۴۲۴ ۱۲۶۲۰۷۵۹۱۲ ۱۸۴۹-محمد سنائی ۱۳۶
  ۱۳۷ شجري امیرشهاب الدین-۱۸۵۹ ۱۲۵۰۲۷۰۳۵۹ ۱۲۵۰۲۷۰۳۵۹ غلامحسین
  ۱۳۸ رمضانی زاده لتحري حمید-۱۸۷۲ ۱۲۵۰۰۷۵۵۹۹ ۱۲۵۰۰۷۵۵۹۹ ماشااله
  علی ۷۵۲ ۱۲۶۱۹۰۸۳۳۳ ۱۸۹۲-سیدمهدي اصغرنژاد ۱۳۹
  ۱۴۰ آشوري سیاه مرد بهزاد-۱۸۹۵ ۵۱۶۰۰۰۶۵۲۴ ۵۱۶۰۰۰۶۵۲۴ ابوطالب
  ۱۴۱ غلام زاده علی اکبر-۱۹۰۴ ۱۲۶۲۰۸۵۷۶۴ ۱۴۰۹ ماشااله
  نصراله ۱ ۳۲۵۸۰۸۷۱۴۸ ۱۹۱۳-فردین امجدیان ۱۴۲
  احمد ۳۸ ۱۲۶۱۹۴۷۴۶۰ ۱۹۱۸-محمود تابش ۱۴۳
  ۱۴۴ ابراهیمی قمصري ابوالفضل-۱۹۱۹ ۱۲۶۱۰۴۸۱۹۹ ۲۷۰۴ حسینعلی
  ۱۴۵ باغشیخی مفرد حسین-۱۹۲۷ ۱۲۶۲۳۵۹۷۱۶ ۱۰۸ عباس
  ۱۴۶ معصومی راوندي قاسم-۱۹۲۸ ۱۲۶۳۴۷۶۱۵۵ ۱۶۳۶۷ محمد
  ۱۴۷ قنبریان حجت اله-۱۹۳۹ ۱۲۶۱۸۴۰۱۷۸ ۲۵۶ رضا
  ۱۴۸ آشوري سیاهمرد هادي-۱۹۴۹ ۲۶۲۰۰۳۹۱۷۷ ۲۶۲۰۰۳۹۱۷۷ ابوطالب
  علی ۱۱۹ ۱۲۶۲۲۹۸۸۲۲ ۱۹۵۲-غلامرضا هاشمی ۱۴۹
  ۱۵۰ محافظت کارتجن گوکه عیسی-۱۹۵۵ ۲۷۳۰۰۳۱۳۳۲ ۲۷۳۰۰۳۱۳۳۲ اسمعیل
  ۱۵۱ ساعدموچشی امین-۱۹۵۹ ۳۸۳۰۰۲۸۴۸۲ ۳۸۳۰۰۲۸۴۸۲ حبیب اله
  حسین ۵۰۶۵۰ ۱۲۶۰۴۹۶۵۳۸ ۱۹۶۲-مهدي شادروان ۱۵۲
  ۱۵۳ حیدري راوندي مجتبی-۱۹۷۲ ۱۲۶۱۲۱۳۷۱۸ ۲۴۵۲ ماشااله
  ۱۵۴ رضائی نیاسر نعمت اله-۱۹۷۳ ۵۷۹۹۴۴۸۷۵ ۶ عزت اله
  ۱۵۵ آقاصی زاده غلامحسین-۱۹۷۴ ۱۲۶۰۸۶۱۰۶۶ ۲۰۰۶ اکبراقا

  ۱۵۶ رضازاده سفیده ئی حسین-۱۹۷۵ ۱۱۸۹۵۸۴۵۵۷ ۳ علیمرد
  حسین ۱۲۱۱ ۱۲۶۱۷۸۰۷۵۲ ۱۹۷۶-محمد پورشیري ۱۵۷
  ۱۵۸ باقري میرزا آقا-۱۹۷۹ ۱۲۶۲۴۸۷۱۵۳ ۶ عیسی
  ۱۵۹ نشاسته محمدرضا-۲۰۱۵ ۱۲۶۳۵۰۵۳۴۱ ۲۷۲۶ علی آقا
  ۱۶۰ مرادي روح اله-۲۰۱۸ ۴۱۳۲۴۸۵۹۸۶ ۸۰۶ اسداله
  ۱۶۱ عارضی محمود-۲۰۱۹ ۱۲۶۰۸۶۳۳۳۶ ۲۲۳۴ نعمت اله
  ۱۶۲ حاج برات محمد-۲۰۲۲ ۱۲۶۲۰۸۳۴۱۹ ۱۱۷۴ امیر
  خیراله ۲۰۵۱ ۱۲۶۰۶۳۲۷۰۹ ۲۰۳۳-حسین نوري ۱۶۳
  حمیدرضا ۱۲۵۰۴۶۶۶۸۷ ۱۲۵۰۴۶۶۶۸۷ ۲۰۴۰-محمدرضا ابوزیدي ۱۶۴
  احمد ۱۶۴۰۱۴۹۱۴۷ ۱۶۴۰۱۴۹۱۴۷ ۲۰۴۱-یعقوب فرزانه ۱۶۵
  ۱۶۶ شیخی میري مراد-۲۰۵۳ ۴۱۷۲۷۹۹۸۲۵ ۷۴ محمد
  عباس ۱۷ ۱۲۶۲۴۸۰۰۱۹ ۲۰۷۵-حمیدرضا صارم ۱۶۷
  ۱۶۸ رنجبرچشمه آلوچه شاهین-۲۰۸۷ ۳۲۴۰۵۸۴۲۷۱ ۳۲۴۰۵۸۴۲۷۱ کرم خدا
  ۱۶۹ رضازاده سفیده ئی محمدمهدي-۲۰۸۹ ۱۹۷۸۳۶۴۷ ۱۹۷۸۳۶۴۷ مرتضی
  ۱۷۰ آشوري سیاهمرد مهدي-۲۰۹۶ ۵۱۶۹۹۲۸۳۹۴ ۳۷ ابوطالب
  ۱۷۱ مرشد مرقی هادي-۲۱۱۰ ۱۲۵۰۰۰۹۲۱۹ ۱۲۵۰۰۰۹۲۱۹ عباس
  ۱۷۲ حوض سیري مهدي-۲۱۱۱ ۱۲۶۲۳۷۶۵۶۴ ۲۲۷ علی
  ۱۷۳ ماشااله زاده مصطفی-۲۱۱۲ ۱۲۶۱۹۴۷۸۳۵ ۷۵ محمدعلی
  علی ۴۴ ۱۲۶۲۴۵۵۴۹۹ ۲۱۱۴-حسن کاشانی ۱۷۴
  ۱۷۵ نوروزي اردشیر-۲۱۲۱ ۳۲۵۸۰۰۴۶۷۶ ۲۲ رحمت اله
  ۱۷۶ رنجبرچشمه آلوچه سهراب-۲۱۲۶ ۳۲۵۸۵۰۰۶۰۶ ۹۴۹۷ کرمخدا
  ۱۷۷ سلمانی زاده امیرحسین-۲۱۲۸ ۱۲۵۰۵۱۳۲۱۹ ۱۲۵۰۵۱۳۲۱۹ محسن
  حسین ۱۲۵۰۴۷۱۵۵۹ ۱۲۵۰۴۷۱۵۵۹ ۲۱۳۵-علیرضا اصغري ۱۷۸
  اسداله ۱۹۷۷ ۱۲۶۱۸۹۶۱۷۳ ۲۱۴۲-حسین نسائی ۱۷۹
  حسین ۱۰۳۳۲ ۱۲۶۰۶۰۹۶۶۹ ۲۱۴۶-جواد صالحون ۱۸۰
  ۱۸۱ عابدین زاده نیاسر محمد-۲۱۴۸ ۱۲۶۲۰۳۵۷۹۱ ۷۴۲ حسن
  ۱۸۲ نمازي قمصري مجید-۲۱۵۷ ۷۱۴۴۳۵۲۵ ۶۰۴۱ عباس
  غلامحسین ۴۵۹۰ ۱۲۶۲۱۱۷۵۲۶ ۲۱۵۸-محمدجواد میدانگاهی ۱۸۳
  ۱۸۴ علیزاده وشی مجید-۲۱۶۴ ۵۱۷۹۴۱۱۱ ۷۴۳ ابراهیم
  ۱۸۵ رقومی حمیدرضا-۲۱۶۶ ۱۲۶۱۹۶۶۷۵۹ ۱۹۶۷ علی محمد
  ۱۸۶ شکاري جعفرآبادي روح اله-۲۱۷۲ ۱۲۶۱۹۸۲۸۷۸ ۳۵۷۹ عباس
  ۱۸۷ طراح حسن-۲۱۷۳ ۱۲۶۲۲۶۷۰۵۶ ۳۷۷ حبیب اله
  ۱۸۸ شاه بالائی محمدرضا-۲۱۸۴ ۱۲۶۱۹۹۲۱۱۳ ۴۳۹ محسن
  قاسم ۱۰۱۴ ۵۷۹۵۰۰۰۱۲ ۲۱۹۰-حسین رحیمی ۱۸۹
  ۱۹۰ زندیه یافت آبادي رضا-۲۲۰۷ ۱۲۶۲۳۱۴۸۹۵ ۱۵۱ حسین
  ۱۹۱ مشهدي شادیانی علیرضا-۲۲۱۰ ۷۴۴۳۲۴۷۸ ۳۰۲۸ حسین
  ۱۹۲ مرادپور انجیرکی علی محمد-۲۲۱۶ ۲۰۰۱۶۵۰۶۵۵ ۲۵۲۱ غلامعلی
  ۱۹۳ ترکی هرچگانی ابراهیم-۲۲۲۱ ۴۶۱۰۳۳۰۵۳۹ ۴۶۱۰۳۳۰۵۳۹ محمد
  ۱۹۴ خیرخواه مرقی حسن-۲۲۳۱ ۱۲۶۲۹۹۰۱۹۱ ۴۴ شهاب

  یداله ۱۴۷۰ ۱۲۶۱۸۳۶۴۸۰ ۲۲۳۴-مهدي قمی ۱۹۵
  ۱۹۶ امیري معین جواد-۲۲۳۵ ۳۲۴۰۷۲۴۹۶۰ ۳۲۴۰۷۲۴۹۶۰ حمزه
  ۱۹۷ حیدري قزاان مرتضی-۲۲۳۹ ۱۲۶۳۴۲۴۷۱۶ ۱۱۲۲۲ محمود
  ۱۹۸ عزیزي حق احمدعلی-۲۲۴۱ ۴۰۱۱۶۷۳۹۹۴ ۳۳ بابامراد
  ۱۹۹ نوروزي هادي-۲۲۵۱ ۳۲۵۹۱۵۵۱۶۳ ۲۹ رحمت اله
  امراله ۱۳ ۱۲۶۳۵۲۵۳۱۸ ۲۲۵۳-ابوطالب محمدي ۲۰۰
  ۲۰۱ خوشچهره وندرنئی تورج-۲۲۷۸ ۳۲۵۳۳۴۴۹۲۴ ۲۸۶ صیدمحمد
  ۲۰۲ شهبازي حاجی آبادي سعید-۲۲۸۷ ۳۲۵۶۵۲۸۰۸۲ ۲۹۷۶ خسرو
  ۲۰۳ شایسته مهر مهدي-۲۲۹۱ ۱۲۵۰۴۸۳۱۵۸ ۱۲۵۰۴۸۳۱۵۸ علی محمد
  ۲۰۴ شهرابی زاده محسن-۲۲۹۷ ۱۲۶۱۷۶۹۲۷۹ ۶۳ عباس
  احمد ۴۶۰۰۰۲۱۳۸۱ ۴۶۰۰۰۲۱۳۸۱ ۲۳۰۶-ملیکا ترابی ۲۰۵
  ۲۰۶ زراعت کار علی-۲۳۱۱ ۱۲۵۰۱۴۰۹۷۸ ۱۲۵۰۱۴۰۹۷۸ محمدرضا
  ۲۰۷ طحان مرقی محمد-۲۳۱۲ ۱۲۶۱۰۷۰۲۴۰ ۱۷۴۰ حسینعلی
  ۲۰۸ زراعت کار قالهر محسن-۲۳۱۵ ۵۷۹۹۱۴۳۸۰ ۲ شیرعلی
  عباسعلی ۱۸۷۶ ۵۷۹۴۸۹۲۳۱ ۲۳۲۳-مهدي آقابابائی ۲۰۹
  ۲۱۰ علی حسینی مصطفی-۲۳۲۴ ۱۲۶۲۹۷۶۵۶۱ ۸ اکبر
  ۲۱۱ سلمانی زاده محسن-۲۳۲۶ ۱۲۶۱۷۵۹۰۸۷ ۴۷۷ علی
  مجید ۱۲۵۰۲۵۷۱۰۷ ۱۲۵۰۲۵۷۱۰۷ ۲۳۳۶-علیرضا مهري ۲۱۲
  ۲۱۳ چراغ بکی زارع حبیب اله-۲۳۴۴ ۱۲۶۱۸۴۷۳۳۴ ۹۷۱ رحمت اله
  حسین ۲۲۰۷ ۱۲۶۳۵۰۰۱۵۳ ۲۳۵۰-مهدي نوبخت ۲۱۴
  ۲۱۵ قربان پور محمد جواد-۲۴۱۵ ۱۲۵۰۱۷۹۹۱۲ ۱۲۵۰۱۷۹۹۱۲ غلامرضا
  حسن ۵۰۴۳۲ ۱۲۶۰۴۹۴۳۵۷ ۲۵۰۵-عباس زادسر ۲۱۶
  ۲۱۷ سرکارفینی حسین-۲۵۱۳ ۱۲۶۲۹۹۸۹۶۴ ۲۰۵ نعمت اله
  امیرحسین ۱۲۵۰۳۵۳۷۰۱ ۱۲۵۰۳۵۳۷۰۱ ۲۵۱۶-محمدصادق مسگري ۲۱۸
  ۲۱۹ میانه ساز آرانی سعید-۲۵۱۷ ۱۲۵۰۱۰۹۴۵۰ ۱۲۵۰۱۰۹۴۵۰ محمدرضا
  ۲۲۰ سیف الهی کمجانی علیرضا-۲۵۱۸ ۱۲۳۹۹۱۶۸۶۸ ۱ محمد
  سیدتقی ۴۸۸۰ ۱۲۶۱۰۲۵۱۶۴ ۲۵۲۲-سیدعلیرضا مهندسی ۲۲۱
  ۲۲۲ کشاورزي سه ده حسین-۲۵۲۳ ۱۲۶۳۰۱۴۱۸۶ ۲۵ ابوالقاسم
  ۲۲۳ قاسمیان لتحري ابوالفضل-۲۵۳۷ ۱۲۵۰۳۶۳۱۸۷ ۱۲۵۰۳۶۳۱۸۷ محمد
  مهدي ۱۲۵۰۱۹۲۹۰۰ ۱۲۵۰۱۹۲۹۰۰ ۲۵۴۶-امیرحسین کفیل ۲۲۴
  ۲۲۵ سماقی علی اکبر-۲۵۵۴ ۱۲۶۱۷۰۲۳۳۶ ۴۹ غلامحسین
  ۲۲۶ کاشانی حمید رضا-۲۵۵۵ ۱۲۵۰۲۵۷۹۳۱ ۱۲۵۰۲۵۷۹۳۱ حسین
  ۲۲۷ ابراهیمی نصرآبادي محمد-۲۵۵۷ ۶۱۹۹۸۸۰۵۷۹ ۵۴ رمضان
  ۲۲۸ وطن خواه جوشقانی مرتضی-۲۵۵۹ ۱۲۶۰۷۵۳۲۱۲ ۲۸۲۳ محمدعلی
  میرزاعلی ۹۵ ۱۹۳۰۹۱۸۷۱۲ ۲۵۶۲-مهدي نقابدار ۲۲۹
  غلامرضا ۱۲۸ ۱۲۶۱۷۶۹۹۲۹ ۲۵۶۴-جواد سنائی ۲۳۰
  اکبر ۲۹۱ ۱۲۶۰۶۸۳۸۰۱ ۲۵۸۴-حسین قاسمی ۲۳۱
  ۲۳۲ نور محمد پور حسن-۲۵۸۸ ۱۲۵۰۴۵۶۵۰۹ ۱۲۵۰۴۵۶۵۰۹ حسین
  ۲۳۳ خدابخش دچانی حبیب اله-۲۵۹۰ ۱۱۸۹۱۳۸۹۸۰ ۶۰۸ عباس

  ۲۳۴ افضلی قهی سیدمهدي-۲۵۹۹ ۱۲۶۱۲۶۴۲۷۴ ۳۹۱ سید علی
  ۲۳۵ جوان شیر محمد-۲۶۰۱ ۹۲۱۳۹۸۸۵۹ ۹۲۱۳۹۸۸۵۹ عبود
  ۲۳۶ عظیمی خو علیرضا-۲۶۰۵ ۱۲۶۱۹۰۲۶۴۵ ۲۲۵ حسین
  ۲۳۷ صمدي فینی رضا-۲۶۱۰ ۱۲۶۲۹۶۰۷۵۴ ۷۵ عزیزاله
  ۲۳۸ فرمانبر بیدگلی وحید-۲۶۱۵ ۱۲۵۰۰۴۴۸۶۳ ۱۲۵۰۰۴۴۸۶۳ رضا
  ۲۳۹ قربان پور سعید-۲۶۳۲ ۱۲۶۳۴۵۴۱۰۰ ۱۴۱۶۲ علی
  ۲۴۰ زارع جعفري رضا-۲۶۳۷ ۱۲۶۱۸۴۶۴۲۷ ۸۸۱ عباس
  ۲۴۱ اکبر نادي عباس-۲۶۳۹ ۱۲۵۰۲۳۲۰۹۰ ۱۲۵۰۲۳۲۰۹۰ مجتبی
  ۲۴۲ باقرزاده فینی مهدي-۲۶۴۰ ۱۲۶۳۵۶۷۳۹۸ ۹۰۵ ماشااله
  ۲۴۳ یونسی فینی حمید-۲۶۴۴ ۱۲۶۲۹۶۵۷۹۹ ۷۹ محمود
  ۲۴۴ نادري راد مهدي-۲۶۵۳ ۳۸۶۵۵۹۵۳۸ ۱۰۹۲۰ محسن
  ۲۴۵ تنباکوکار لتحري مهدي-۲۶۶۶ ۱۲۶۰۶۰۹۶۸۵ ۱۰۳۳۴ حسینعلی
  مصطفی ۱۳۵ ۱۲۶۳۰۳۴۸۴۵ ۲۶۷۳-محمدرضا بهشتی ۲۴۶
  ۲۴۷ عظیمی فخره ابوالفضل-۲۶۸۰ ۱۲۵۰۳۸۲۶۱۰ ۱۲۵۰۳۸۲۶۱۰ محمدرضا
  ۲۴۸ شریفی مجتبی-۲۶۸۹ ۱۲۵۰۴۷۴۷۶۰ ۱۲۵۰۴۷۴۷۶۰ محمد رضا
  ۲۴۹ امیري حسن آبادي ابوالفضل-۲۶۹۱ ۱۲۵۰۳۰۸۰۰۳ ۱۲۵۰۳۰۸۰۰۳ علی آقا
  ۲۵۰ کرباسی زاده مسگر وحید-۲۶۹۷ ۱۲۵۰۲۱۸۸۰۲ ۱۲۵۰۲۱۸۸۰۲ محمدرضا
  ۲۵۱ علی پور بهمن-۲۶۹۹ ۶۳۰۹۸۰۱۳۴۱ ۱۶ علی اصغر
  پادار ۴۶۴ ۴۱۷۰۴۵۹۶۲۸ ۲۷۰۳-اکبر اسدي ۲۵۲
  اکبر ۱۲۵۰۵۰۶۴۳۳ ۱۲۵۰۵۰۶۴۳۳ ۲۷۰۹-مهدي عابدینی ۲۵۳
  ۲۵۴ موسوي راوندي سید مصطفی-۲۷۱۲ ۱۲۶۱۲۱۴۴۴۷ ۲۵۲۴ علی
  مهدي ۳۹۹۴ ۱۲۶۲۰۶۸۳۰۴ ۲۷۱۸-حسین احترام ۲۵۵
  ۲۵۶ کریمیان مرقی احمد-۲۷۲۰ ۱۲۵۰۰۸۵۶۴۰ ۱۲۵۰۰۸۵۶۴۰ مصطفی
  ۲۵۷ علی بلندي مجتبی-۲۷۲۷ ۱۲۶۲۰۱۱۳۸۸ ۲۳۶۶ حسین
  ۲۵۸ سجاد نسب احمد-۲۷۴۰ ۵۲۶۹۵۴۷۹۹۶ ۶۳۳ سلمان
  ۲۵۹ شاهیوندي زاهدین-۲۷۴۷ ۶۱۳۹۹۵۶۷۴۹ ۶۳ عین علی
  ۲۶۰ خالقی رضا-۲۷۴۹ ۴۶۰۹۸۲۵۶۷۸ ۱ اله وردي
  محمدابراه
  یم
  ۹۹۱۵ ۳۲۵۸۳۶۱۶۸۱ ۲۷۵۳-شهاب جزري قبادي ۲۶۱
  ۲۶۲ باطنی نوش آبادي مهدي-۲۷۵۸ ۱۲۶۰۴۸۸۷۵۶ ۴۹۸۷۰ عباس
  ۲۶۳ پیشداد جواد-۲۷۷۴ ۴۱۷۰۳۶۵۸۸۷ ۸۷۳ علی بک
  محمد ۱۳۳۷۶ ۱۲۶۳۴۴۶۲۴۸ ۲۷۷۸-معین سروي ۲۶۴
  ۲۶۵ مطهري سید هادي-۲۷۸۱ ۱۲۶۳۴۶۴۵۰۵ ۱۵۲۰۲ سید احمد
  چراغعلی ۱۳۵ ۴۲۱۹۵۱۴۵۳۸ ۲۷۸۲-نظامعلی هیبدي ۲۶۶
  کردمیل ۱۲۵۰۰۵۶۶۰۸ ۱۲۵۰۰۵۶۶۰۸ ۲۷۸۳-بهنام عزیزي ۲۶۷
  ۲۶۸ سیدیان مقدم فینی سیدمهدي-۲۷۸۵ ۱۲۵۰۱۸۱۱۶۱ ۱۲۵۰۱۸۱۱۶۱ محمد
  ۲۶۹ ابراهیمیان مقدم فینی حمیدرضا-۲۸۰۴ ۱۲۶۳۵۶۷۷۷۰ ۹۴۳ محمد
  ۲۷۰ مهرابی مصطفی-۲۸۰۵ ۳۸۶۲۷۹۵۱۹ ۳۷۳۴ ولی اله
  ۲۷۱ مشهدي پور نوش آبادي حسینعلی-۲۸۰۶ ۱۲۶۳۴۲۰۷۲۹ ۱۰۸۲۳ احمد
  ۲۷۲ فخره حجت اله-۲۸۱۱ ۱۲۶۲۴۸۱۱۷۱ ۱ رضا

  ۲۷۳ ابدالی محمدي رضا-۲۸۱۵ ۴۰۷۳۳۹۹۰۲۰ ۲۷۴۳ کاظم
  ۲۷۴ شهرابی زاده احسان-۲۸۲۰ ۱۲۶۱۸۸۲۱۶۴ ۵۷۰ حبیب
  ۲۷۵ عبدلی درئی حسن-۲۸۲۴ ۱۲۶۳۵۵۷۲۰۱ ۴۳ علی اکبر
  ابراهیم ۱۲۵۰۱۷۴۳۱۷ ۱۲۵۰۱۷۴۳۱۷ ۲۸۲۵-محمد زراعتکار ۲۷۶
  ۲۷۷ رنجبر چشمه آلوچه شهاب-۲۸۲۷ ۳۲۵۹۰۷۷۱۷۰ ۸۶ کرمخدا
  علیرضا ۱۲۵۰۳۴۸۱۶۱ ۱۲۵۰۳۴۸۱۶۱ ۲۸۳۱-حسین مجد ۲۷۸
  احمد ۱۲۵۰۰۵۰۶۹۳ ۱۲۵۰۰۵۰۶۹۳ ۲۸۳۲-حمیدرضا یزدآبادي ۲۷۹
  ۲۸۰ کوچک کاشانی علی-۲۸۳۹ ۱۲۵۰۲۳۱۹۲۲ ۱۲۵۰۲۳۱۹۲۲ حسن
  حسین ۳۱۵۲ ۱۲۶۰۶۴۳۷۱۹ ۲۸۴۵-امیر فخره ۲۸۱
  سیدعابدین ۱۲۵۰۰۴۷۱۱۰ ۱۲۵۰۰۴۷۱۱۰ ۲۸۴۶-سیدمحمود میرزائی ۲۸۲
  ۲۸۳ رمضانی یوسف علی-۲۸۴۷ ۹۳۶۴۴۶۰۲۱ ۱۷۴ محمد
  ۲۸۴ کریمیان مرقی علی اکبر-۲۸۵۸ ۱۲۶۳۵۷۶۲۱۴ ۱۵۶ مصطفی
  ۲۸۵ حسن زاده حاجیوند یاسین-۲۸۵۹ ۴۲۱۰۴۰۵۵۴۱ ۴۲۱۰۴۰۵۵۴۱ میرحسین
  ۲۸۶ موسوي راوندي سیدرضا-۲۸۶۴ ۱۲۵۰۲۱۹۹۷۳ ۱۲۵۰۲۱۹۹۷۳ سید علی
  ۲۸۷ اسداالله زاده خارکن جعفر-۲۸۶۵ ۵۲۷۶۳۱۰۲ ۴۷۹۴ اسداله
  حسین ۱۲۵۰۱۸۴۰۸۸ ۱۲۵۰۱۸۴۰۸۸ ۲۸۶۶-مصطفی سبزیکار ۲۸۸
  ۲۸۹ قاضی ماشااله-۲۸۷۳ ۱۲۶۳۲۶۰۵۹۴ ۳۹ علی اکبر
  ناجی ۵۴۵۶ ۱۹۵۱۰۶۴۸۸۷ ۲۸۷۸-فواد عفراوي ۲۹۰
  ۲۹۱ بارانی حمیدرضا-۲۸۸۴ ۳۹۷۹۳۱۳۲۲۰ ۱۸۷ علی اصغر
  ۲۹۲ غیاثی نوش ابادي مهدي-۲۸۸۵ ۱۲۵۰۱۱۵۶۵۵ ۱۲۵۰۱۱۵۶۵۵ ولی
  علی ۶۱۸ ۱۲۶۰۸۸۷۱۳۸ ۲۹۰۲-محمود رنجبر ۲۹۳
  صفر ۱۲۵۰۰۲۹۸۹۹ ۱۲۵۰۰۲۹۸۹۹ ۲۹۰۳-ابراهیم زینلی ۲۹۴
  ۲۹۵ سربند قمصري ابوالفضل-۲۹۱۴ ۱۲۵۰۲۹۸۲۰۲ ۱۲۵۰۲۹۸۲۰۲ قربانعلی
  محمدآقا ۳۱۵ ۱۲۶۰۷۰۲۱۳۸ ۲۹۱۵-حسین اندیشه ۲۹۶
  ۲۹۷ زیارتی جزئی مهدي-۲۹۱۷ ۱۲۶۳۰۲۹۴۰۱ ۷ عباس
  صفرعلی ۱۹۷۲ ۱۲۶۰۷۹۶۰۳۵ ۲۹۱۸-اکبر کاویان ۲۹۸
  شادعلی ۳۲۵۷ ۳۲۵۶۹۰۷۲۱۰ ۲۹۱۹-مهدي بهرامی ۲۹۹
  ۳۰۰ بنده خدا حسن آباد محمدرضا-۲۹۲۰ ۱۲۵۰۳۸۸۶۲۷ ۱۲۵۰۳۸۸۶۲۷ اصغر
  جهانگیر ۳۱ ۱۱۵۹۷۱۶۸۹۷ ۲۹۲۲-مجید شیاسی ۳۰۱
  عبدالمحمد ۵۰۵۹ ۱۲۶۳۳۶۳۱۰۵ ۲۹۲۴-امیرحسین هیبتی ۳۰۲
  ۳۰۳ واردي قمصري احمد-۲۹۲۷ ۱۲۶۲۳۸۰۶۱۸ ۶۳۲ محمد
  محمدابراه
  یم
  ۳ ۳۲۵۸۰۲۲۵۹۳ ۲۹۳۷-اکبر علی الفتی ۳۰۴
  شکري ۴۱۶۰۰۱۲۲۲۱ ۴۱۶۰۰۱۲۲۲۱ ۲۹۴۳-علی پیشداد ۳۰۵
  مصطفی ۱۲۵۰۳۴۷۲۶۲ ۱۲۵۰۳۴۷۲۶۲ ۲۹۴۷-مرتضی طوطیان ۳۰۶
  ۳۰۷ خدابخشی جوینانی عباس-۲۹۴۹ ۱۲۶۳۳۳۳۷۵۳ ۲۱۲۲ اکبر
  میرزا ۷۰۱۴ ۴۰۷۳۴۴۵۲۲۷ ۲۹۵۳-سجاد کاکولوند ۳۰۸
  غفار ۱۲۵۰۱۵۷۱۴۵ ۱۲۵۰۱۵۷۱۴۵ ۲۹۶۰-میثم رشیدي ۳۰۹
  غلامعلی ۱۳۸ ۱۲۶۰۶۸۶۱۴۰ ۲۹۶۴-محمد کچوئی ۳۱۰
  مرتضی ۱۲۵۰۴۲۴۸۳۶ ۱۲۵۰۴۲۴۸۳۶ ۲۹۶۷-حمیدرضا آبکار ۳۱۱

  ۳۱۲ نخلی سیدعلی اصغر-۲۹۷۱ ۱۲۶۰۴۱۸۱۱۱ ۴۲۸۰۵ سیدعلی
  ۳۱۳ مجرد مزرعه خلف جهانگیر-۲۹۷۳ ۱۶۷۰۷۱۳۵۸۱ ۹۲۶ اسماعیل
  ۳۱۴ حسینی یزدلی سیدمصطفی-۲۹۷۶ ۱۲۶۳۴۰۸۶۰۵ ۹۶۰۹ فریدون
  ۳۱۵ اسمعیلی مهدي-۲۹۷۸ ۵۷۰۰۳۵۳۶۸ ۵۷۰۰۳۵۳۶۸ فضل اله
  ۳۱۶ زارعی مرقی ناصر-۲۹۷۹ ۱۲۶۳۳۹۴۰۰۰ ۸۱۴۹ حسین
  ۳۱۷ خسرویان همامی اسماعیل-۲۹۸۸ ۶۲۰۹۴۰۷۸۵۴ ۲۸۵۳ عزیزقلی
  رضا ۶۹ ۴۰۱۱۸۸۰۴۲۶ ۲۹۹۱-عباس مرادي ۳۱۸
  محمد ۱۲۵۰۶۱۶۰۸۵ ۱۲۵۰۶۱۶۰۸۵ ۲۹۹۵-حمید سماقی ۳۱۹
  فرهاد ۳۲۴۲۴۰۶۸۳۴ ۳۲۴۲۴۰۶۸۳۴ ۳۰۴۸-آرمان حقی ۳۲۰
  ۳۲۱ عیسی وندزیبائی مهدي-۳۰۷۵ ۲۰۰۲۸۷۱۶۰۴ ۲۵ امیرحسین
  ۳۲۲ زیارتی جزئی محمدرضا-۳۰۷۶ ۱۲۶۳۵۵۱۲۹۷ ۴۳ منصور
  ۳۲۳ مولائی مرقی محمدرضا-۳۰۷۷ ۱۲۵۰۳۵۳۲۸۹ ۱۲۵۰۳۵۳۲۸۹ عباس
  ۳۲۴ عارف مهدي-۴۰۰۶ ۱۲۶۲۰۰۰۵۳۱ ۱۲۸۱ علی آقا
  حسین ۱۹۸ ۶۱۹۹۷۲۰۶۷۹ ۴۰۰۹-زینب اسمعیلی ۳۲۵
  عباس ۱۲۵۰۴۷۱۰۲۸ ۱۲۵۰۴۷۱۰۲۸ ۴۰۱۲-رضا قامتی ۳۲۶
  سلیمان ۱۲۵۰۰۰۹۱۹۷ ۱۲۵۰۰۰۹۱۹۷ ۴۰۲۳-آرمین صالحی ۳۲۷
  ۳۲۸ رسولی وادقانی رامین-۴۰۲۴ ۱۲۵۰۳۸۲۲۱۱ ۱۲۵۰۳۸۲۲۱۱ محمد
  اسماعیل ۱۲۵۰۵۴۹۰۴۳ ۱۲۵۰۵۴۹۰۴۳ ۴۰۲۵-حجت تعظیمی ۳۲۹
  محمد ۷۳ ۱۲۶۱۸۳۸۳۴۳ ۴۰۲۶-مهدي صائمی ۳۳۰
  ۳۳۱ شاه بالائی سجاد-۴۰۳۴ ۱۲۵۰۴۸۸۸۵۰ ۱۲۵۰۴۸۸۸۵۰ محسن
  لطفعلی ۳۰۸۹ ۱۲۶۰۶۴۳۰۸۵ ۴۰۳۵-امیر فلاحیان ۳۳۲
  ۱۰ ۱۲۶۳۰۲۹۴۳۴ ۴۰۳۶-محمدحسین جزئی زیارتی ۳۳۳
  احمد ۳۷۰۰۴۱۱۹۴ ۳۷۰۰۴۱۱۹۴ ۴۰۴۱-مجید ترکی ۳۳۴
  ۳۳۵ قاسمی قاسموند روزبه-۴۰۴۲ ۱۷۴۰۱۰۷۸۶۱ ۱۷۴۰۱۰۷۸۶۱ علی حسین
  مرتضی ۱۲۴ ۳۲۵۶۲۷۲۰۰۲ ۴۰۴۸-عبدالرضا چوپانی ۳۳۶
  ۳۳۷ خسروي فر علی-۴۰۵۰ ۱۲۵۰۴۹۶۳۴۹ ۱۲۵۰۴۹۶۳۴۹ عباس
  ۳۳۸ شهریاري علی اکبر-۴۰۵۸ ۴۰۱۱۷۵۸۵۴۱ ۶۲ حسنعلی
  ۳۳۹ حسن زاده حاجیوند مهرداد-۴۰۶۱ ۴۲۱۰۶۵۸۲۵۱ ۴۲۱۰۶۵۸۲۵۱ شاه حسین
  قربان ۱۳۸۱۵ ۱۸۸۰۹۶۳۲۹۹ ۴۰۶۳-ایمان منجزي ۳۴۰
  قربان ۱۶۴۱ ۱۸۸۲۰۶۵۳۰۱ ۴۰۶۴-علی منجزي ۳۴۱
  محمد ۵۵۷۰۰۲۲۶۲۷ ۵۵۷۰۰۲۲۶۲۷ ۴۰۶۶-حمید روزبهانی ۳۴۲
  رضا ۲۰۲۰ ۱۲۶۰۸۶۱۲۰۱ ۴۰۷۱-محمدتقی زارعیان ۳۴۳
  ۳۴۴ فدعمی زاده مهدي-۴۰۷۳ ۱۹۸۹۴۷۴۹۵۰ ۱۲۴۳ عبدالنبی
  مسیب ۳ ۱۲۶۲۴۷۲۸۵۷ ۴۰۷۶-عباس جوینانی ۳۴۵
  موسی ۱۷۰۸ ۳۲۵۶۷۵۴۴۵۷ ۴۰۷۷-عباس پروینی ۳۴۶
  ۳۴۷ کریمی امان میلاد-۴۰۷۹ ۱۲۵۰۲۴۴۷۸۱ ۱۲۵۰۲۴۴۷۸۱ حمزه
  ۳۴۸ ابراهیم زاده محمد-۴۰۸۹ ۲۰۰۱۱۲۹۵۲۱ ۵۶۵۹ اسد
  ۳۴۹ شوقیان عظیم شعبان علی-۴۰۹۰ ۳۹۹۱۲۳۳۰۶۱ ۸۸۳ رسول
  عباس ۵۴۶ ۱۲۶۰۶۹۸۷۶۹ ۴۱۰۵-سعید نوري ۳۵۰

  ۳۵۱ الطافی ادب فرهاد-۴۱۰۶ ۴۰۱۱۰۹۹۷۲۴ ۴۷۴ عزیز
  ۳۵۲ رضازاده شعرباف روح اله-۴۱۰۸ ۱۲۶۰۴۸۳۲۴۱ ۴۹۳۲۲ عباس
  حسن ۱۲۵۰۵۴۳۷۹۷ ۱۲۵۰۵۴۳۷۹۷ ۴۱۱۰-امیرحسین عبدالهی ۳۵۳
  ۳۵۴ محمد حسین امیر حسین-۴۱۱۱ ۱۲۶۳۴۱۴۸۳۴ ۱۰۲۳۴ علی
  عباس ۵۵۶۰۶۵۲۰۵۹ ۵۵۶۰۶۵۲۰۵۹ ۴۱۱۵-ابوالفضل شهباززاده ۳۵۵
  ۳۵۶ جاسم زاده بحرانی حمید-۴۱۱۷ ۱۲۶۳۳۶۵۰۲۷ ۵۲۵۱ مجید
  ۳۵۷ فروتن نیا سعید-۴۱۱۹ ۱۲۵۰۳۵۲۲۲۳ ۱۲۵۰۳۵۲۲۲۳ محمد
  سلمان ۱۸۲۰۲۵۰۷۳۳ ۱۸۲۰۲۵۰۷۳۳ ۴۱۲۰-دانیال بطرانی ۳۵۸
  ۳۵۹ ملک آبادي عباس-۴۱۲۲ ۱۲۵۰۵۹۸۷۷۱ ۱۲۵۰۵۹۸۷۷۱ ابوالفضل
  محمدآقا ۲۰ ۱۲۶۲۹۱۳۳۱۴ ۴۱۲۳-حسین جوکارمرقی ۳۶۰
  ۳۶۱ عیسوندزیبائی مجتبی-۴۱۲۵ ۱۸۳۰۱۴۴۴۹۹ ۱۸۳۰۱۴۴۴۹۹ شیخ حسین
  ۳۶۲ فرهادي چنگیزه فرشید-۴۱۲۹ ۳۲۴۱۴۱۷۱۹۰ ۳۲۴۱۴۱۷۱۹۰ مرتضی
  ۳۶۳ ثابتی مجردکاشانی محمدمهدي-۴۱۳۰ ۱۲۵۰۴۲۴۱۸۶ ۱۲۵۰۴۲۴۱۸۶ احسان اله
  ۳۶۴ ثابت نوش آبادي محمدجواد-۴۱۳۴ ۱۲۵۰۳۶۸۴۵۶ ۱۲۵۰۳۶۸۴۵۶ جعفر
  ۳۶۵ کوه سالی برزکی حسن-۴۱۳۷ ۱۲۶۲۹۹۳۵۰۴ ۵ محمدعلی
  ۳۶۶ بلبلی زارع علی اصغر-۴۱۴۰ ۱۲۶۳۴۴۶۶۹۸ ۱۳۴۲۱ نصراله
  قاسم ۱۲۵۰۰۲۰۵۸۱ ۱۲۵۰۰۲۰۵۸۱ ۴۱۴۳-محسن باقی ۳۶۷
  ۳۶۸ براتی ابوزیدآبادي ابوالفضل-۴۱۴۷ ۱۲۵۰۲۰۴۹۱۷ ۱۲۵۰۲۰۴۹۱۷ محمد
  محمدرضا ۱۲۵۰۵۱۶۳۶۶ ۱۲۵۰۵۱۶۳۶۶ ۴۱۵۱-محمدحسین خدادوست ۳۶۹
  ۳۷۰ جعفري پشم مهران-۴۱۵۴ ۴۰۶۰۲۶۸۹۵۱ ۴۰۶۰۲۶۸۹۵۱ محمود
  ۳۷۱ بوچانی دهلقی سهراب-۴۱۵۸ ۴۹۶۹۸۶۳۵۵۵ ۵ مرادحاصل
  ۳۷۲ کرمی گاودانه گداري جعفر-۴۱۶۲ ۴۹۶۹۹۶۵۲۳۴ ۸۶ جمشید
  حسین ۱۲۰۳ ۱۲۶۲۳۸۶۳۱۴ ۴۱۶۳-مهدي نعنائی ۳۷۳
  بهروز ۳۰۵۵ ۳۲۵۶۹۰۵۱۹۶ ۴۱۶۶-سجاد امیري ۳۷۴
  ۳۷۵ نیک نام مسعود-۴۱۶۷ ۱۲۵۰۲۱۷۴۴۱ ۱۲۵۰۲۱۷۴۴۱ علی محمد
  ۳۷۶ ابراهیمیان مقدم فینی حسین-۴۱۷۰ ۱۲۶۱۰۱۴۱۷۰ ۳۷۸۳ سلطانعلی
  ۳۷۷ جنوبی کاشانی میلاد-۴۱۷۵ ۱۲۵۰۲۷۶۱۱۱ ۱۲۵۰۲۷۶۱۱۱ مهران
  مرتضی ۱۲۵۰۵۴۸۲۴۱ ۱۲۵۰۵۴۸۲۴۱ ۴۱۷۹-سجاد سدیددست ۳۷۸
  ۳۷۹ سلیمانیان بیدگلی سعید-۴۱۸۱ ۱۲۶۳۳۶۲۶۶۴ ۵۰۱۵ سلیمان
  ۳۸۰ خوش بخت کلاشمی میلاد-۴۱۹۰ ۸۱۲۱۱۴۵۷ ۳۲۸۵۴ قربان
  حسن ۲۶۶۷ ۱۲۶۰۶۳۸۸۴۷ ۴۱۹۱-مهدي اخگرابوزیدآبادي ۳۸۱
  غلامرضا ۱۲۵۰۵۶۲۴۳۰ ۱۲۵۰۵۶۲۴۳۰ ۴۲۰۰-محمدامین کدخدائی ۳۸۲
  حاتم ۱۳۸ ۵۲۸۹۹۶۱۱۸۶ ۴۲۰۲-امین جوزي ۳۸۳
  احمد ۳۲۱۳ ۶۴۸۹۶۲۱۸ ۴۲۰۳-بهرام قربانیان ۳۸۴
  ۳۸۵ صفري فینی مجتبی-۴۲۰۴ ۱۲۶۲۹۳۶۴۷۰ ۷۹ حسن
  حسین ۱۰۵۴ ۱۲۶۱۸۴۸۱۷۹ ۴۲۰۷-حمیدرضا نخی ۳۸۶
  ۳۸۷ زین الدینی میلاد-۴۲۱۲ ۱۲۵۰۱۱۲۰۱۱ ۱۲۵۰۱۱۲۰۱۱ موسی
  محمدعلی ۱۸۷۰۰۳۲۵۶۱ ۱۸۷۰۰۳۲۵۶۱ ۴۲۱۵-حمید بهادران ۳۸۸
  محمدعلی ۱۳۵۴ ۱۲۶۱۸۳۵۳۲۸ ۴۲۱۸-امیر حمیدي ۳۸۹

  ۳۹۰ مهدوي اصل ابوالفضل-۴۲۱۹ ۱۲۵۰۳۷۴۹۳۶ ۱۲۵۰۳۷۴۹۳۶ رضا
  سیدمحمدع
  لی
  ۱۵۶۹ ۱۲۶۲۰۸۷۳۶۸ ۴۲۲۰-سیدامیرحسین امامت ۳۹۱
  حاتم ۵۲۸۰۰۲۹۶۷۱ ۵۲۸۰۰۲۹۶۷۱ ۴۲۲۲-پیمان جوزي ۳۹۲
  ۳۹۳ مجردمزرعه خلفی بهنام-۴۲۲۳ ۱۶۷۰۷۱۷۷۱۲ ۱۳۲۸ اسماعیل
  ۳۹۴ سبزي وند وحید-۴۲۲۸ ۴۱۳۳۴۰۴۹۴۷ ۱۸ گل محمد
  میرزامراد ۹ ۳۲۵۸۱۱۸۱۲۴ ۴۲۲۹-کامران امیري ۳۹۵
  مرتضی ۴ ۱۲۶۳۰۳۰۵۹۹ ۴۲۳۰-مصطفی حاجی ۳۹۶
  ۳۹۷ کرمانشاهی رضا-۴۲۳۱ ۱۲۵۰۳۲۲۷۶۶ ۱۲۵۰۳۲۲۷۶۶ علی اصغر
  ۳۹۸ م عبدي عباس-۴۲۳۳ ۵۵۷۰۰۱۵۸۵۱ ۵۵۷۰۰۱۵۸۵۱ علی محمد
  یداله ۱۰۲ ۲۰۰۲۷۴۶۳۹۷ ۴۲۳۶-محمد آذرکیا ۳۹۹
  حاجعلی ۵۰۲۵ ۲۰۰۳۲۹۴۰۸۲ ۴۲۳۷-محسن عشیري ۴۰۰
  محمدعلی ۱۸۷۰۲۴۱۰۱۰ ۱۸۷۰۲۴۱۰۱۰ ۴۲۴۰-محمدامین صحراکار ۴۰۱
  ۴۰۲ حسامی زاده سیدمهدي-۴۲۴۲ ۱۲۷۰۰۷۶۴۷۷ ۱۲۷۰۰۷۶۴۷۷ سیدرسول
  ۴۰۳ کلیوند حجت اله-۴۲۴۷ ۴۱۶۰۵۲۶۶۵۹ ۴۱۶۰۵۲۶۶۵۹ غلامعلی
  عباسعلی ۱۰۷ ۴۲۱۹۷۲۱۲۷۴ ۴۲۵۰-خدارحم مقدم ۴۰۴
  ۴۰۵ م عبدي مجتبی-۴۲۵۱ ۵۵۷۰۰۴۸۱۰۳ ۵۵۷۰۰۴۸۱۰۳ علی محمد
  ۴۰۶ رضازاده نصرت اله-۴۲۵۵ ۲۰۰۳۳۱۷۸۰۵ ۲۱۳۶ حاجی
  ۴۰۷ شیخ علی پور عبداله-۴۲۵۸ ۲۰۰۲۷۰۸۱۱۸ ۲۶۵۸ مراد
  سیدشمس
  الدین
  ۱۲۹۹ ۱۲۶۱۹۶۰۰۷۶ ۴۲۶۱-سیدمهدي عدنی ۴۰۸
  ۴۰۹ واردي قمصري میلاد-۴۲۶۲ ۱۲۵۰۳۹۳۷۵۲ ۱۲۵۰۳۹۳۷۵۲ محمود
  حیدر ۴۵۴۰۰۲۱۸۹۳ ۴۵۴۰۰۲۱۸۹۳ ۴۲۶۹-مرتضی عباسی ۴۱۰
  رحیم ۹۶۹۱ ۲۰۰۳۲۲۷۹۳۸ ۴۲۷۳-هادي عسگري ۴۱۱
  شکور ۳۶۶۰۱۸۸۳۶۰ ۳۶۶۰۱۸۸۳۶۰ ۴۲۷۴-محمد اسدخانی ۴۱۲
  علی ۲۰۳ ۴۱۷۲۸۵۵۸۹۱ ۴۲۷۶-امیر نادري ۴۱۳
  ۴۱۴ افشاري نیا جواد-۴۲۷۷ ۱۲۶۱۹۵۳۰۲۹ ۵۹۴ احمد
  محمدحسی
  ن ۸۷ ۳۸۳۹۶۰۲۹۰۴ ۴۲۷۸-ابراهیم خزائی ۴۱۵
  محمدرضا ۱۲۵۰۴۰۸۱۹۹ ۱۲۵۰۴۰۸۱۹۹ ۴۲۸۰-مهرداد آریاراد ۴۱۶
  ۴۱۷ محمدي کالیانی امیر-۴۲۸۱ ۳۲۴۰۱۹۹۰۹۲ ۳۲۴۰۱۹۹۰۹۲ کیومرث
  ۴۱۸ بلبلی زارع حسین-۴۲۸۴ ۱۲۶۲۳۳۷۹۵۱ ۵۰۶ حسن
  رستم ۲۱۷۷ ۱۹۳۰۸۲۳۹۶۷ ۴۲۹۰-کورش قلاوند ۴۱۹
  ۴۲۰ تیموري زاده ارسلان-۴۲۹۴ ۴۱۹۸۶۶۳۲۷۰ ۲۹۶۵۳ محمدقلی
  ۴۲۱ صمدیان مقدم سعید-۴۲۹۸ ۱۲۶۱۸۷۳۲۰۳ ۲۰۴۷ حسین
  ۴۲۲ جعفري زاهد ابراهیم-۴۳۰۰ ۱۲۶۰۴۹۴۲۴۱ ۵۰۴۲۱ حسین
  حسنعلی ۴۰۰۰۰۹۰۸۷۹ ۴۰۰۰۰۹۰۸۷۹ ۴۳۰۱-احمدعلی شهریاري ۴۲۳
  ۴۲۴ یوسفی جزئی مهدي-۴۳۰۲ ۱۲۵۰۳۷۰۹۷۳ ۱۲۵۰۳۷۰۹۷۳ حسام
  ۴۲۵ محمدي محسن-۴۳۰۶ ۳۲۴۱۴۰۴۵۲۸ ۳۲۴۱۴۰۴۵۲۸ حبیب اله
  ۴۲۶ اسکندري زاد ابراهیم-۴۳۰۸ ۱۹۷۲۱۱۶۳۲۰ ۳ علی یار
  حاتم ۲۰۲ ۳۷۳۲۵۵۸۷۰۳ ۴۳۱۰-بهروز سلطانیان ۴۲۷
  ۴۲۸ روزي زاده مجاهد-۴۳۱۱ ۱۸۲۸۲۲۷۶۳۳ ۴۷۱ عزیز

  محمدحسی
  ن
  ۷۹۴ ۳۸۰۰۵۵۴۸۵۲ ۴۳۱۲-مهدي لو خدابنده ۴۲۹
  محمدابراه
  یم
  ۳۸۳۰۲۴۳۵۱۰ ۳۸۳۰۲۴۳۵۱۰ ۴۳۱۶-شایان کمشوري دارابی ۴۳۰
  محمد ۳۰۶ ۱۲۶۱۹۵۰۱۴۳ ۴۳۲۶-حسین هنرمند ۴۳۱
  ۴۳۲ باقري م بهمن-۴۳۳۴ ۵۹۲۹۹۴۱۶۶۱ ۵۴۰ داقر
  ۴۳۳ جلالی روح اله-۴۳۳۹ ۱۰۳۹۷۲۱۳ ۱۰۳۹۷۲۱۳ غفار
  صفر ۱۶۸۵ ۴۲۱۹۶۳۲۸۳۲ ۴۳۴۶-کریم ساکی ۴۳۴
  ۴۳۵ شیخی نوش آبادي ابوالفضل-۴۳۵۳ ۱۲۵۰۵۹۵۶۴۹ ۱۲۵۰۵۹۵۶۴۹ محمدرضا
  ۴۳۶ آرمند مهدي-۴۳۶۴ ۱۹۲۰۲۵۷۹۳۴ ۱۹۲۰۲۵۷۹۳۴ حاجی مراد
  ۴۳۷ اکبري صادق-۴۳۶۵ ۱۹۱۱۱۲۳۴۸۳ ۳۰۵ علی اصغر
  ۴۳۸ محمودي باریکرسفی علی-۴۳۷۱ ۱۲۵۰۳۳۴۵۳۵ ۱۲۵۰۳۳۴۵۳۵ ماشااله
  مرتضی ۱۷۶ ۳۳۶۹۸۲۵۶۰۰ ۴۳۷۲-کورش مرزبانی ۴۳۹
  عباس ۱۲۵۰۳۷۷۵۰۱ ۱۲۵۰۳۷۷۵۰۱ ۴۳۷۶-حسین اکبري ۴۴۰
  مسعود ۷۲۳۹ ۱۲۶۳۳۸۴۹۰۰ ۴۳۸۰-سیدامید جمال ۴۴۱
  ۴۴۲ عینی بهمن-۴۳۸۲ ۴۱۷۰۵۹۳۵۹۶ ۳۹۹ حسین خان
  حمیدرضا ۱۲۵۰۳۴۸۴۸۱ ۱۲۵۰۳۴۸۴۸۱ ۴۳۸۷-سجاد آذر ۴۴۳
  ۴۴۴ صاحبی لتحري علی-۴۳۹۴ ۱۲۵۰۴۰۵۰۶۸ ۱۲۵۰۴۰۵۰۶۸ محمد
  سعید ۱۲۵۰۶۴۰۲۱۰ ۱۲۵۰۶۴۰۲۱۰ ۴۳۹۵-علی غفوري ۴۴۵
  ۴۴۶ تیموري فصیح صادق-۴۳۹۸ ۴۱۹۹۸۹۶۴۳۰ ۳۸ محمدقلی
  رضا ۱ ۴۰۱۱۶۹۱۹۶۸ ۴۳۹۹-محمدولی مرادي ۴۴۷
  ۴۴۸ لطفی ابوزید آبادي بهروز-۴۴۰۱ ۱۲۶۳۵۲۳۶۹۲ ۱۴۶ صدراله
  احمد ۱۸۷۰۳۱۶۶۰۶ ۱۸۷۰۳۱۶۶۰۶ ۴۴۰۲-نسترن رحیمی ۴۴۹
  ۴۵۰ حسینی مقدم نشلجی سیدغلامرضا-۴۴۱۰ ۱۲۵۰۴۱۷۱۰۴ ۱۲۵۰۴۱۷۱۰۴ سیدابراهیم
  ۴۵۱ بیت سیدعبودي سیدعلی-۴۴۱۲ ۱۹۸۹۷۵۴۲۶۰ ۱۰۲۷ سیداسمعیل
  ۴۵۲ حسینوند کوچکی احسان-۴۴۱۵ ۱۹۹۰۲۸۰۶۴۱ ۱۹۹۰۲۸۰۶۴۱ ترازو
  کوچک
  علی
  ۱۹۲۰۱۸۵۸۷۹ ۱۹۲۰۱۸۵۸۷۹ ۴۴۱۹-سجاد رضائی ۴۵۳
  محمد ۴۱۶۰۲۳۳۴۹۱ ۴۱۶۰۲۳۳۴۹۱ ۴۴۲۲-رضا حسینوند ۴۵۴
  ۴۵۵ عباسی عقیل-۴۴۲۳ ۱۲۶۳۳۶۷۲۵۹ ۵۴۷۴ اله مراد
  صفر ۱۲۵۰۰۲۹۸۸۰ ۱۲۵۰۰۲۹۸۸۰ ۴۴۲۴-اسماعیل زینلی ۴۵۶
  علیرضا ۱۹۶۰۱۱۸۰۲۱ ۱۹۶۰۱۱۸۰۲۱ ۴۴۲۸-مهران هزاریان ۴۵۷
  صفرعلی ۱۱۳۲۶ ۴۲۱۸۴۷۲۱۳۰ ۴۴۳۲-رضا امیري ۴۵۸
  عبدالحسین ۱۹۰۰۰۴۴۹۷۸ ۱۹۰۰۰۴۴۹۷۸ ۴۴۴۴-فواد رشیدي ۴۵۹
  نظام ۵۵۷۰۰۵۸۷۹۶ ۵۵۷۰۰۵۸۷۹۶ ۴۴۴۶-ابراهیم روزبهانی ۴۶۰
  ۴۶۱ سرایداري حمیدرضا-۴۴۴۷ ۱۲۶۲۰۵۶۹۱۸ ۲۸۵۵ علی محمد
  قربان ۲۴۱۴ ۱۸۸۲۴۰۱۴۳۳ ۴۴۵۱-امیر منجزي ۴۶۲
  محمد ۱۲۵۰۲۴۷۲۵۱ ۱۲۵۰۲۴۷۲۵۱ ۴۴۵۵-ایمان کلیوند ۴۶۳
  امیرقلی ۱۲۵۰۴۵۳۶۰۷ ۱۲۵۰۴۵۳۶۰۷ ۴۴۶۸-علی شعبانی ۴۶۴
  محمود ۴۱۰۰ ۱۲۶۳۳۵۳۵۲۵ ۴۴۷۰-عبدالحسین سلیمانی ۴۶۵
  ۴۶۶ شاد تخسمی بهنام-۴۴۷۲ ۲۵۸۰۲۹۴۸۵۶ ۲۵۸۰۲۹۴۸۵۶ محمدعلی
  ۴۶۷ مریمی چکانی محمدرضا-۴۴۷۵ ۱۲۵۰۶۳۳۷۹۶ ۱۲۵۰۶۳۳۷۹۶ ابوالفضل

  ۴۶۸ رمضانی ورکانی علی-۴۴۷۶ ۱۲۶۳۵۴۲۶۴۶ ۳۷ حسین
  قاسمعلی ۱۱۷۸ ۱۸۸۲۴۷۸۰۰۲ ۴۴۸۴-مرتضی انصاري ۴۶۹
  ۴۷۰ میرزازاده حنائی علیرضا-۴۴۸۸ ۱۲۵۰۵۶۲۹۷۱ ۱۲۵۰۵۶۲۹۷۱ مهدي
  ۴۷۱ صادقی حدادزواره ابوالفضل-۴۴۹۱ ۱۱۸۰۰۰۱۸۱۸ ۱۱۸۰۰۰۱۸۱۸ حسین
  ۴۷۲ حاجی وندغریب محسن-۴۴۹۳ ۱۹۹۰۳۳۳۷۷۱ ۱۹۹۰۳۳۳۷۷۱ رمضان
  مهدي ۱۲۵۰۶۷۲۹۰۲ ۱۲۵۰۶۷۲۹۰۲ ۴۴۹۴-امیرحسین عابدي ۴۷۳
  عباس ۶۱۹۰۱۰۷۰۷۹ ۶۱۹۰۱۰۷۰۷۹ ۴۴۹۸-محمدرضا دهقانی ۴۷۴
  برات ۱۲۳۳ ۱۲۶۳۴۹۰۴۲۵ ۴۵۰۴-حمیدرضا گلچهرگان ۴۷۵
  ۴۷۶ حاجی حسینی ابوالفضل-۴۵۱۲ ۱۲۶۲۰۴۸۷۴۵ ۲۰۳۸ حسن
  محمدرضا ۱۲۴۹۳ ۱۲۶۳۴۳۷۴۱۹ ۴۵۱۳-اعظم مطهري ۴۷۷
  ۴۷۸ نوروزي پوریا-۴۵۱۴ ۳۲۴۱۵۴۸۲۲۸ ۳۲۴۱۵۴۸۲۲۸ رحمت اله
  قاسم ۱۲۵۰۳۶۵۸۰۵ ۱۲۵۰۳۶۵۸۰۵ ۴۵۱۶-نرجس علیمی ۴۷۹
  محمود ۳۳۱۰۱۳۶۸۵۱ ۳۳۱۰۱۳۶۸۵۱ ۴۵۱۷-محمد چهري ۴۸۰
  قنبرعلی ۴۲ ۶۳۹۸۹۹۲۴۲ ۴۵۱۹-مهدي امیري ۴۸۱
  ۴۸۲ عابدي بابازاده سعید-۴۵۲۰ ۱۲۵۰۵۸۶۴۹۶ ۱۲۵۰۵۸۶۴۹۶ حسن
  ۴۸۳ مومن زاده اکبر-۴۵۲۵ ۵۹۲۰۰۵۹۵۲۴ ۵۹۲۰۰۵۹۵۲۴ چهارشنبه
  ۴۸۴ جمالی جزه محسن-۴۵۲۶ ۱۲۵۰۱۱۰۸۲۳ ۱۲۵۰۱۱۰۸۲۳ عباس
  ۴۸۵ مسعودي فینی علی اکبر-۴۵۲۷ ۱۲۶۳۵۶۱۹۴۲ ۳۶۰ علی محمد
  ۴۸۶ امیري نیاسري سیدمحسن-۴۵۲۸ ۱۲۶۲۹۶۲۰۲۱ ۱ سیدمهدي
  علی ۱۲۵۰۲۵۰۴۴۷ ۱۲۵۰۲۵۰۴۴۷ ۴۵۲۹-عباس وفائی ۴۸۷
  ۴۸۸ بزرگی ممتاز امیررضا-۴۵۳۰ ۱۲۵۰۲۱۹۲۵۶ ۱۲۵۰۲۱۹۲۵۶ حسین
  ۴۸۹ حسن پورخرمدشتی علی اصغر-۴۵۳۲ ۱۲۵۰۶۹۷۹۲۱ ۱۲۵۰۶۹۷۹۲۱ محمدرضا
  احمدعلی ۱۰۱۷۶ ۴۱۳۳۲۸۸۶۱۰ ۴۵۳۳-هادي رازانی ۴۹۰
  ۴۹۱ اسکندري مهدي-۴۵۳۵ ۵۷۹۹۳۸۰۱۸ ۱۱ قدرت اله
  ۴۹۲ زین الدینی مهدي-۴۵۳۶ ۳۲۵۸۰۱۹۹۰۸ ۱۳ سبزعلی
  ۴۹۳ اسفندیاري سامان صادق-۴۵۴۳ ۴۱۹۰۵۱۱۹۲۷ ۴۱۹۰۵۱۱۹۲۷ محمدکریم
  ۴۹۴ اخلاقی زاده راوندي علیرضا-۴۵۴۴ ۱۲۵۰۲۲۱۵۷۹ ۱۲۵۰۲۲۱۵۷۹ تقی
  ۴۹۵ ابراهیمی ابوالفضل-۴۵۴۶ ۱۲۶۰۸۹۵۹۹۸ ۴۳۷ علی اکبر
  ۴۹۶ بنی هاشمی کهنگی سیداحمد-۴۵۴۷ ۱۲۶۲۰۶۵۸۷۹ ۳۷۵۱ سیدیوسف
  مجید ۱۲۵۰۷۱۳۹۱۹ ۱۲۵۰۷۱۳۹۱۹ ۴۵۴۸-علیرضا شومالی ۴۹۷
  ۴۹۸ رمضانی راد علیرضا-۴۵۴۹ ۱۲۵۰۵۳۲۷۵۲ ۱۲۵۰۵۳۲۷۵۲ حسن
  ۴۹۹ صالحی مطلق محمدجواد-۴۵۵۰ ۱۲۵۰۳۴۶۸۸۶ ۱۲۵۰۳۴۶۸۸۶ رحمت اله
  ۵۰۰ عباس زاده محمدرضا-۴۵۵۲ ۱۲۵۰۴۳۸۷۷۲ ۱۲۵۰۴۳۸۷۷۲ محمدعلی
  علی ۱۲۵۰۳۸۵۳۴۲ ۱۲۵۰۳۸۵۳۴۲ ۴۵۵۳-محمدرضا نوروزي ۵۰۱
  حسین ۹۸۵۷ ۳۲۵۸۶۲۸۰۹۲ ۴۵۵۴-مسعود شعبانی ۵۰۲
  عسگر ۶۱۰ ۳۲۵۵۹۰۰۷۴۳ ۴۵۵۷-پیمان مرادي ۵۰۳
  مصطفی ۹۸۱ ۱۲۶۱۹۵۶۸۹۳ ۴۵۵۸-مرتضی بهشتی ۵۰۴
  علی ۳۲۴۱۵۱۴۱۹۶ ۳۲۴۱۵۱۴۱۹۶ ۴۵۵۹-ادریس امیري ۵۰۵
  ۵۰۶ مصلح درئی محمدحسین-۴۵۶۰ ۱۲۵۰۵۸۷۳۱۱ ۱۲۵۰۵۸۷۳۱۱ حسن

  ابوالقاسم ۱۲۵۰۴۳۳۲۷۴ ۱۲۵۰۴۳۳۲۷۴ ۴۵۶۱-میلاد معصومی ۵۰۷
  ۵۰۸ محمدقاسم پیرانی مسعود-۴۵۶۲ ۱۲۵۰۰۶۸۱۹۳ ۱۲۵۰۰۶۸۱۹۳ محمد
  ۵۰۹ حسینی گندآبادي امین-۴۵۶۳ ۳۲۴۱۲۱۸۳۶۸ ۳۲۴۱۲۱۸۳۶۸ احمدعلی
  ۵۱۰ خیرخواه مرقی محمدرضا-۴۵۶۴ ۱۲۵۰۷۴۳۴۷۸ ۱۲۵۰۷۴۳۴۷۸ حسن
  ۵۱۱ محمدزاده جزئی سجاد-۴۵۶۵ ۱۲۵۰۵۲۷۵۰۳ ۱۲۵۰۵۲۷۵۰۳ حسین
  حیدر ۱۱۲۰۶ ۴۵۳۳۵۹۹۸۱ ۴۵۶۶-سهراب سالارآبادي ۵۱۲
  ۵۱۳ پهلوانی نوش آبادي علی اصغر-۴۵۶۷ ۶۱۹۰۰۷۴۱۷۰ ۶۱۹۰۰۷۴۱۷۰ حسن
  ۵۱۴ رمضانی مقدم محمدي علی اکبر-۴۵۶۸ ۱۲۵۰۳۳۵۴۲۶ ۱۲۵۰۳۳۵۴۲۶ مصطفی
  ۵۱۵ نجاتی ورکانی مهدي-۴۵۶۹ ۱۲۵۰۰۳۸۹۸۷ ۱۲۵۰۰۳۸۹۸۷ محمدعلی
  ۵۱۶ ابوزیدآبادي باقرآبادي ابوالفضل-۴۵۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن