علاقه‌ی یک مدیر بازنشسته به خدمت

یکی از مخاطبان انصاف نیوز به نام «عباس» در کامنتی بر خبر «آقای علی عسگری! شأن حکم حکومتی، ابقاء بازنشستگان نیست!» نوشت:

الان دیماه ۹۷ هستیم و با اینکه مقامات عالی با درخواست ادامه فعالیت مدیرکل بازرگانی صداوسیما آقای عباس مهدوی مهر که بیش از ۴ساله که بازنشسته هست مخالفت کردند و ایشون نه جانباز و نه فرزند شهید و نه ایثارگر هستند و مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد رو حین خدمت گرفتند ولی کماکان بعنوان مدیرکل بازرگانی هر روز صبح میاد و …! خیلی زیاد به خدمت کردن هم گاهی مشکوک میزنه… والا… یعنی لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد دیگه نداریم واقعا حیف از این نخبه‌ها که برن و یعنی ممکنه اوضاع صداوسیما از اینم بدتر بشه! مگه بدتراز اینم داریم!

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. همچنان الان دیماه 98 هستیم و آقای عباس مهدوی مهر بازنشسته میزش رو محکم نگهداشته و مدیر کل بازرگانی صدا و سیماست جناب آقای عسکری عزیز و جالبه دم از قانون و شرع و اخلاق میزنن….

  2. با سلام آقای عباس مهدوی مهر که 5سالی هست بازنشسته شده و الانم کرونا که اومده بازم میاد و طلبکارانه پشت میزش میشینه و تمایل و اعتقادی به کار رو سپردن به جوانان نداره و جالبه که مافوقشم نمیدونم چرا بهش نمیگه آقای محترم به اندازه کافی خدمت کردی و بذار بقیه جوانهای این کشور هم دینشون رو ادا کنن و اینقدر عاشق خدمت نباش و بر اندکی به استراحت بازنشستگیت برس.کاش صدا و سیما و رئیس محترمش این فرصت رو به جوانان میداد و به قانون منع بکارگیری بازنشستگان احترام میگذاشت.والا قانون هست و اجرا نکردنش جرم هست البته ظاهرا برای بعضیها توی کشور عزیزمون زیرپا گذاشتن قانون عادی هست مثل آقای عباس مهدوی مهر مدیر کل بازرگانی صدا و سیمای ایران عزیزمون.
    ممنون از همگی شما

    2
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا