پاسخ انصاری به تردید مطهری در صحت نامه امام به آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی 

قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی در واکنش به اظهار تردید مطهری در صحت نامه امام به آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی  تاکید کرد که نامه های خطاب به مرحوم منتظری و نهضت آزادی متعلق به امام است و هیچ شکی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش جماران حمید انصاری در پاسخ به اظهارات علی مطهری در زمینه تشکیک انتساب نامه‌های امام خمینی (س) درباره نهضت آزادی و آیت الله منتظری به ایشان، گفت: روز گذشته در کمال ناباوری برادر عزیز جناب آقای علی مطهری در مصاحبه‌ای تصریح کردند که در انتساب نامه معروف به نامه ٦ فروردین متعلق به امام (ره) و خطاب به آیت الله منتظری و هم چنین در انتساب نامه امام (ره) درباره اعضای نهضت آزادی، شک دارند. بیان این مطلب که تا کنون در موارد بسیار توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام مورد تبیین قرار گرفته، آن هم از ناحیه نایب رئیس مجلس بسیار جای تعجب و تأسف دارد.

وی تاکید کرد: مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) به عنوان تنها مرجع رسمی برای تعیین اصالت مطالب مربوط به امام (ره) که با دستور و صلاحدید شخص امام (ره) به این عنوان تعیین شده است، بار دیگر اعلام می‌دارد که در انتساب این نامه‌ها به امام خمینی (س) کوچک‌ترین شبهه‌ای وجود ندارد و چنانکه تا کنون و در بیانیه‌های مفصل توضیح دادهایم، این دو مرقومه متعلق به بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (س) است و کمترین شبهه‌ای در این زمینه وجود ندارد.

انصاری در پایان اظهار کرد: بزرگوارانی که در این امور مهم اعلام نظر می‌کنند، حداقل قبل از اظهار نظر ادله مثبته این امور را بررسی کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/GEC7G
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) به عنوان تنها مرجع رسمی برای تعیین اصالت مطالب مربوط به امام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقای انصاری ! طبق وصیت امام خط و امضای ایشان یا پخش در زمان حیات ایشان در سیما ملاک است و نه مرجع رسمی مد نظر شما

    4
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن