شکایت معصومه ابتکار از «دروغ رائفی پور»

کانال تلگرامی «معصومه ابتکار» معاون رییس جمهور از شکایت او به خاطر ادعاهای علی اکبر رائفی پور خبر داده و آن ادعاها را رد کرده است.

به گزارش انصاف نیوز، کانال خانم ابتکار نوشته است:

«در تداوم تخریب سیستماتیک و جناحی علیه دکتر معصومه ابتکار، اخیر فیلم‌هایی از مدعی اخلاق آقای علی اکبر رائفی پور منتشر شده که فقط به حکم تکلیف تنویر افکار عمومی و نه پاسخ به این فیلم‌ها، به شرح زیر روشنگری می‌شود:

خانم ابتکار هرگز با جمشید آرین هیچ ملاقاتی نداشته است.

نامه‌ای که به آن استناد می‌شود جعلی بوده و آرین بابت همین نامه که در دادگاه جعل آن ثابت شد مورد پیگرد قانونی قرار گرفت.

همسر خانم ابتکار یک قطره بنزین وارد نکرده و این اتهام در استعلام از مراجع ذی ربط نیز تکذیب شده است.

توافق پاریس اقدامی به جا از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و خانم ابتکار به عنوان نماینده دولت اقدام می کرده، نه به صورت فردی و حتی امضای توافق نیز با ایشان نبوده است.

باقی انشاالله در دادگاه صالحه و سپس در پیشگاه عدالت الهی»

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/lu1YU
برچسب ها

نوشته های مشابه

4 Comments

  1. استاد رائفی پور چندین بار خانم دکتر ابتکار را به مناظره دعوت کردند اگر ایشون این ادعا ها رو خلاف واقع میدونن پس چرا تن به مناظره نمی دهند؟؟؟

  2. همین دنیا هم می تونه به دادگاه شکایت کنه و دروغهای(مثلاً دروغ) رائفی پور رو رسوا کنه!……که اگر چنین بود تا حالا هزار باره استاد رو به زندان انداخته بود، اما چیزی حتماً تو چنته نداره و حرف حق جواب نداره و مجبوره یه تکذیبیه الکی تو فضای مجازی بزنه که این حرفا دروغه……………خدا خودش سیاسان کثیف رو تو همین دنیا رسوا و روسیاه و در آخرت هم عذاب الیم بده ان شاالله.

  3. تازگیا تو تلگرام شکایت می کنن؟؟؟!!!
    همین دنیا هم می تونه به دادگاه شکایت کنه و دروغهای(مثلاً دروغ) رائفی پور رو رسوا کنه!……که اگر چنین بود تا حالا هزار باره استاد رو به زندان انداخته بود، اما چیزی حتماً تو چنته نداره و حرف حق جواب نداره و مجبوره یه تکذیبیه الکی تو فضای مجازی بزنه که این حرفا دروغه……………خدا خودش سیاسان کثیف رو که دارن تیشه به ریشه ی کشور و ملت میزنن، تو همین دنیا رسوا و روسیاه و در آخرت هم عذاب الیم بده ان شاالله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن