حکومت به فکر توسعه‌ی بدون ارز باشد

علی عبدالعلی زاده وزیر دولت اصلاحات تاکید کرد که «حکومت با همه‌ی ارکانش باید به فکر توسعه‌ی بدون ارز باشد. آنقدر امکانات و دانش در کشور داریم که می‌توان چرخ سازندگی و توسعه را حرکت داد».

به گزارش انصاف نیوز، وی در یادداشتی تلگرامی نوشت:

به نام خدا

برای همین هم می‌گویند که وضع نگران کننده نیست و همه‌ی نیازها فراهم گشته و در انبارها هستند یا آنقدر ارز داریم که می‌توانیم دوباره دلار را به سه هزار تومان برگردانیم تا زمان بگذرد و تحریم پایان یابد!! مگر بازی ورزشی است که هنگام پایان آن روشن و نزدیک باشد؟

چرا نمی‌گویند و نمی‌خواهند از تحریم پلی به سوی توسعه بسازند؟ اگر چنین اندیشه‌ای را به برنامه و حرکت تبدیل کنیم آنگاه تحریم نعمتی برای ایران و شکستی برای ترامپ خواهد شد.

اگر بنا باشد تحریم ده سالی به درازا بکشد چه خواهیم کرد؟

بی گمان آمریکا نمی‌گذارد تحریم به درازا بکشد چون نگران است ما از خواب بیدار شده و از تحریم راهی به سوی توسعه باز کنیم، از این روی تحریم را طولانی نمی‌کند تا پس از یکی دو سال دوباره ما را تحریم کند، درست مانند سر اسیری را زیر آب کردن و پیش از خفگی برای نفسی بیرون آوردن، با این بازی ما زیان بزرگی که می‌کنیم از دست دادن توسعه است و این همان چیزی است که دشمن می‌خواهد، حکومت و مردمی گیج که نمی‌دانند کی سر از آب بیرون میاید تا نفسی تازه کنند این زندگی نیست و زنده‌مانی است که …

حکومت با همه‌ی ارکانش باید به فکر توسعه‌ی بدون ارز باشد. آنقدر امکانات و دانش در کشور داریم که می‌توان چرخ سازندگی و توسعه را حرکت داد.

در این باره به یاری خدا بیشتر خواهم نوشت.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن