راه “گذر از تحریم” از نظر پزشکیان

‘مسعود پزشکیان’ نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «کلید توسعه ما و راه گذر از تحریم احترام گذاشتن به کارگران و افراد خلاق است» گفت: باید بدانیم که بدون حضور کارگران چرخ اقتصادی و تولید کشور نمی‌چرخد.

‌به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان در سی‌امین جشنواره امتنان از کارگران گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی اظهار کرد:  باید نوع نگرش خود را نسبت به منابع انسانی تغییر داده و به کارگران خود و افراد خلاق احترام بگذاریم اما متاسفانه هنوز این موضوع را درک نکرده و برای دلالان و رانت خواران ارزش قائلیم.

وی با بیان این که «تنها درآمد ما از فروش نفت و گاز است»، گفت: اکنون کشورهایی که از ما نفت و گاز می‌خرند در شرایط بهتری از ما که فروشنده نفت و گاز هستیم، قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم تبریز افزود: نفت و گاز سرمایه‌ای است که روزی به پایان می‌رسد، با این حال چرا باید ما در شرایطی قرار گیریم که آمریکا اجازه فروش نفت را به ما بدهد؟ دلیل آن این است که به منابع انسانی خود ارزش ندادیم و تنها به نفت و گاز تکیه کرده‌ایم.

پزشکیان متذکر شد: سرمایه گذاران داخلی را فراری می‌دهیم و هیچ گونه ارزشی برای آن‌ها قائل نبوده و حمایت نمی‌کنیم، بعد به دنبال سرمایه گذار خارجی هستیم.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/YKyPT
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن