نقل قولی از رهبری درباره‌ی بیانیه “گام دوم انقلاب”

آیت‌الله شب‌زنده‌دار گفت: رهبری انقلاب فرمودند من بنای بر این ندارم که اگر چیزی نوشتم یا مطلبی می‌گویم از دیگران درخواست کنم که روی آن کار کنند ولی راجع به این می‌گویم این کار را بکنند.

به گزارش مهر آیت‌الله شب‌زنده‌دار صبح امروز در جلسه درس خارج فقه با اشاره به دیدار اخیرش با رهبر انقلاب روایتی از آنچه ایشان درباره «بیانیه گام دوم انقلاب» گفته بودند را نقل کرده است: ایشان فرمودند: «من روی این بیانیه خیلی زحمت کشیدم و فرمودند من بنای بر این ندارم که اگر چیزی نوشتم یا مطلبی می‌گویم از دیگران درخواست کنم که روی آن کار کنند ولی راجع به این می‌گویم این کار را بکنند…» این درخواست و مطالبه را ایشان دارند.

من دیروز در مشهد به طلاب عرض کردم که این بیانیه را مثل کتب درسی به مباحثه بگذارید و بعد در راه نشر و تبیین و پیاده‌سازی آن تلاش کنید. خود ما هم هر روز یک بخشی از بیانیه را همین‌جا قرائت خواهیم کرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/zH7E8
برچسب ها

نوشته های مشابه

One Comment

  1. بهتر نیست هر قشری به کار تخصصی خود بپردازند؟ وا.. آقای شب زنده دار ، آیات ، روحانیون، طلاب انقدر سئوال بی جواب در موضوعات اصل خود دین، خدا، عدل الهی، نبوت، امامت و … در ذهن جوانها بی جواب مانده یا به جواب هایی ختم شده که اگر می دانستید یک عمر وقت سر خاراندن نداشتید جز تفکر، علم آموزی و به روز شدن در همان حوزه تخصصی علوم دینی در حد وسع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن