بازی برد-برد مخالفان دولت در مواجهه با FATF

سیدمحسن امامی‌فر در یادداشتی تلگرامی نوشت:

تصویب یا عدم تصویب FATF تبدیل به یکی از چالش برانگیزترین موضوعات سیاسی روز شده است.

موافقان تصویب اعم از دولتی و غیردولتی چنان استدلال می کنند که گویی تمامی مشکلات اقتصاد ایران با تصویب این لوایح حل خواهد شد. این در حالی است که در صورت تصویب، صرفا برخی کشورهای متحد جمهوری اسلامی مبادلات مالی خود را با ایران ادامه خواهند داد البته به صورت کاملا محدود و نه گسترده!

عدم تصویب اما بحران های کشور را بیش از پیش خواهد کرد.

با این حال، تبلیغات گسترده موافقان جهت تصویب لوایح FATF و تصویب احتمالی آن و متعاقبا حل نشدن بحران های اقتصادی کشور، کفه مخالفان دولت را بیش از پیش سنگین نموده و این طیف با موج سواری بر اذهان عمومی مردمی که آن ها نیز دولت را مقصر اوضاع فعلی می دانند، اهداف سیاسی خویش که تخریب دولت مستقر تا حد سقوط می باشد را به پیش خواهد برد.

دولت در مواجهه با FATF باید هوشیارتر عمل نماید. چرا که مخالفان دولت یک بازی برد-برد را در مواجهه با FATF برای خود طراحی کردند. دولت مردان نباید در زمین آن ها بازی کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/BH8VG
برچسب ها

نوشته های مشابه

One Comment

  1. ما از صحبتهای موافقان با دانش که از نزدیک دستی بر آتش دارند همچیk نتیجه ای رو استنباط نکردیم “که گویی تمامی مشکلات اقتصاد ایران با تصویب این لوایح حل خواهد شد” ! احتمالا شما به نحوی مجذوب پروپاگاندای مخرب و هدفمند مخالفان بی استدلال و فقط فریاد زن تصویب قرار دارید که استدلالهای موافقان تصویب رو هم از جریان تفاسیر خارج شده از ذهن و قلم مخالفان هوچی تصویب خوانده اید و شنیده اید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن