ماجرای بنیاد و زمین خیابان نیروی دریایی تهران

یک مخاطب انصاف نیوز در عکس و متنی ارسالی با عنوان «بی تدبیری برخی مسوولان چند هزار نفر را بیکار خواهد کرد» درباره‌ی زمینی در خیابان نیروی دریایی تهران نوشت:

زمینی چند هکتاری در خیابان نیروی دریایی تهران متعلق به ارتش بوده که حدودا 10 سال پیش ارتش این زمین را به فروشندگان مصالح ساختمانی مانند سنگ و کاشی و آهن فروشی و… اجاره داده و فروشندگان با ایجاد انبار مشغول به کسب و کار هستند.

اما ظاهرا در چند ماه گذشته مجموعه ارتش زمین را با یکی از زمین‌های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی معاوضه کرده است و حالا بنیاد خواستار تخلیه مجموعه انبار شده و به ارتش اعلام کرده که ما فقط زمین را بدون مستاجر و خالی تحویل می‌گیریم و حالا با فشار بنیاد مستضعفان، ارتش با دادن مهلت یک ماهه خواستار تخلیه انبار شده است.

[گویا تحت فشار بنیاد این کار در جریان است] و تعطیلی این مرکز و بیکاری هزاران نفر بنا بر خواست بنیاد است.

در این مجموعه چند صد انبار وجود دارد که به طور متوسط 5 نفر در هر انبار به طور مستقیم و ده‌ها نفر غیرمستقیم مشغول فعالیت هستند که با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی چند هزار نفر بیکار خواهند شد!

نمی‌دانیم بنیاد مستضعفان چه اصراری بر تعطیلی این بازار و بیکار کردن هزاران نفر دارد.

خواهشمندیم صدای ما را به گوش مسوولان برسانید تا در سال اقتصاد مقاومتی به جای ایجاد شغل، حداقل چند هزار نفر را بیکار نکنند.

ماجرای بنیاد و زمین خیابان نیروی دریایی تهران

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا