واکنش چند چهره اصلاح‌طلب به اظهارنظر کدخدایی درباره‌ی نظارت استصوابی

خبرآنلاین نوشت: بعد از اظهارات توئتیری عباسعلی کدخدایی درباره نظارت استصوابی که گفته بود: «هر وقت من انتخاب نشوم، انتخابات مهندسی شده است. هر وقت من تایید نشدم، نظارت قانونی بد است. اما هر وقت تایید شدم دیگر نه انتخابات مهندسی شده است و نه نظارت استصوابی بد است. این یعنی قانون به کنار، هر چه باب میل من است انجام شود. حکایت همان است که گفته مرگ خوبه ولی برای همسایه!» چهره‌های اصلاح طلب به این توئیت واکنش نشان دادند.

علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت با مخاطب قرار دادن سخنگوی شورای نگهبان در توئیترش نوشت: «از حدگذرانده‌اند.شایسته‌گزینی در کشور قربانی #نظارت‌استصوابی بی‌ضابطه و شل‌کن سفت‌کن آقایان شده‌است و براساس آن ناکارآمدی و فساد همه جا را گرفته‌است.حال ایشان بجای آنکه سرش را پایین بیاندازد و شرمنده حاصل کار خودشان باشد باد در پاچه قربانیان کرده و بر دل و پهلوی آنها مشت می‌کوبد.»

عبدالله رمضان‌زاده نیز در خطاب به کدخدایی نوشت: اگر راست می گویید نظارت استصوابی را برای همیشه و همگان تعطیل کنید تا دیگر کسی بهانه ای نداشته باشد.

آذر منصوری قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت نیز در پاسخ به توئیت شکوری‌راد خطاب به کدخدایی در توئتیرش نوشت: ارزیابی و داوری منصفانه در خصوص چگونگی و حاصل نظارت استصوابی کار سختی نیست. ببینند در انتخابات مجلس دهم از مجموع جریان های سیاسی که در انتخابات ثبت نام کردند،چند نفر تایید صلاحیت وجند نفر رد صلاحیت شدند و دلیل رد صلاحیت ها چه بوده است. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

عباس عبدی روزنامه‌نگار و فعال اصلاح‌طلب نیز با مخاطب قرار دادن کدخدایی در توئیتی نوشت: یکی که خیلی عصبانی بودبا فریاد به دیگری گفت هزار دلیل دارم که خدا نیست.دومی به طنز جواب داد،من یک دلیل دارم کافی‌ست.چون اگر خدا بود فردی چون تو را نمی‌آفرید! حالا حکایت سخنگوی شورای نگهبان شده.هیچ دلیلی برای نادرستی ادعای این شورا بهتر از وجود سخنان غیرحقوقی وجدلی سخنگوی آن نیست.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. عبدالله رمضان‌زاده نیز در خطاب به کدخدایی نوشت: اگر راست می گویید نظارت استصوابی را برای همیشه و همگان تعطیل کنید تا دیگر کسی بهانه ای نداشته باشد.

  2. عباس عبدی : هیچ دلیلی برای نادرستی ادعای این شورا بهتر از وجود سخنان غیرحقوقی وجدلی سخنگوی آن نیست.
    به زبان ساده گفته اگه تو با این بیانات و افاضات ! سخنگوی اون شورایی، چه نیاز به بحث درباره وضع شورا.
    عربی می گفت : انا فارس ! لا اقدر ان اتکلم بالعربیه ! یا فحاشی می گفت :” عوضی … بی … …. ، من از همه مردم دنیا مودب ترم آشغال ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن