رویارویی فردوسی پور و فروغی در اختتامیه جشنواره جام جم

کارگردان تلویزیونی مراسم اختتامیه جشنواره جام جم، از میانه‌ی صحبت‌های عادل فردوسی پور که به‌نوعی غافلگیرکننده بود، به طور متمرکز، تصویر چهره‌ی مدیر شبکه ۳ سیما را که برنامه نود در آن تولید و پخش می‌شود، پخش کرد. علی فروغی – مدیر شبکه سه سیما – دست‌کم به استناد تصویری ممتد که از تلویزیون پخش شد، به‌رغم تشویق چندباره فردوسی‌پور توسط حاضران در سالن، به‌کل از دست زدن برای او خودداری کرد.

ایسنا نوشت: عادل فردوسی پور پس از گرفتن دو تندیس جشنواره جام جم در سخنانی هر چه در مدت حواشی پیش آمده برای برنامه نود حرف نزده بود، حرف زد.

این تهیه‌کننده و مجری برنامه ورزشی «نود» در سخنانی که چندین بار در آن تاکید کرد سخت‌ترین سال کاری‌اش را سپری کرده است، همچنین تاکید کرد که گرفتن دو جایزه از کارشناسان رسانه و نیز مردم، پاسخی بوده است به همه سختی‌هایی که به او و گروه همکارانش تحمیل شد.

فردوسی‌پور پس از دریافت تندیس جایزه مردمی بهترین برنامه و تندیس بهترین تهیه‌کننده برنامه ترکیبی از جشنواره جام جم، چنین اظهار کرد: خوشحالم که امسال در سخت‌ترین سال کاری‌ام دو جایزه گرفتم؛ یکی از هیأت داوران برای بهترین برنامه ترکیبی و دیگری از مردم.

مجری و تهیه‌کننده «نود» خود را فرزند رسانه ملی دانست و این‌گونه عنوان کرد که به رسانه مدیون است.

فردوسی‌پور گفت: در این ۲۲ سال، در رسانه صادقانه و پاک کار کردم.

او در عین حال گفت: خوشحالم در سخت‌ترین سال کاری‌ام که در رسانه‌ی خودم هم به من بی‌مهری شد، دیده شدم؛ هم از طرف مردم و هم از طرف اهالی رسانه. جایزه دوم که مردم به من دادند بسیار برایم ارزشمند است و نمی‌دانم با چه زبانی از مردم تشکر کنم.

او که در حین صحبت‌هایش منقلب شده بود، گفت: برای سختی‌هایی که امسال کشیدم منقلب شدم، ولی این جایزه که لطف مردم و سازمان بود، مثل یک اکسیر است و تمام غم‌هایم را کنارمی‌گذارم.

فردوسی‌پور با اشاره به اختلال در سیتم رای‌گیری در جشنواره جام‌جم، از وزیر ارتباطات، پلیس فتا و همچنین معاون سیما و ستاد برگزاری جشنواره که از آرای مردمی صیانت کردند، تشکر کرد و یادآور شد که صیانت از آرای مردمی همواره از خط قرمزهایش بوده است.

او جایزه‌اش را متعلق به مردم دانست.

حاشیه:

کارگردان تلویزیونی مراسم اختتامیه جشنواره جام جم، از میانه‌ی صحبت‌های فردوسی‌پور که به‌نوعی غافلگیرکننده بود، به طور متمرکز، تصویر چهره‌ی مدیر جوان شبکه ۳ سیما را که برنامه نود در آن تولید و پخش می‌شود، پخش کرد. علی فروغی – مدیر شبکه سه سیما – دست‌کم به استناد تصویری ممتد که از تلویزیون پخش شد، به‌رغم تشویق چندباره فردوسی‌پور توسط حاضران در سالن، به‌کل از دست زدن برای او خودداری کرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/CPqp1
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 Comments

 1. در یک چنین چیزی اینطوری تقلب ممکنه، بعد وای بحال انتخابات ها. ولی خدا رو شکر ناظر بی طرفی اینجا وجود اشت برعکس جاهای دیگه.

 2. من کاری به اتفاقات افتاده ندارم از دید یک نفر عامی که تلویزیون می بینه دارم حرف می زنم ما یه زمانی بچه بودیم دلمون به طنز های ۹۰ شبی خوش بود آروم آروم حذف شدند چرا چون انتقادی بودند شایدم به نجابت رسانه ی ملی سو استفاده می کردند به هر حال ،حال من مخاطب گرفته شد . بعد دلمون به برنامه های کوتاه مثل صرفا جهت اطلاع و حساس نشو خوش بود عملا اونام حذف شدند چون انتقادی بودن واز نجابت رسانه ……….. نود را هم به خاطر لحن طنز و گزندش دوست داشتم و دنبال می کردم اونم بهونه هست برا حذفش .شایدهم بهونه نباشه و واقعا بینش و تدبیر پشت ای حذف باشه اما کسی که ضربه می خوره من مخاطبم .رسانه هر کاری می کنه برا مخاطبه اونم مخاطبی که چون کشورشو دوست داره ماهواره نمی گیره و میخواد پای برنامه های تلویزون خودش بشینه .آیا این مخاطب اینقدر ارزش نداره که حداقل برنامه های محبوبشو ببینه ؟
  فعلا دارم ویدیو چکو میبینم ببینم کی اونم حذف میشه
  راه نرو چشم دوپایم شکست
  حرف نزن چشم دهانم ببست
  هیچ نفهم ،این سخن عنوان نکن
  خواهش نافهمی انسان نکن
  لال شوم کور شوم کر شوم
  لیک محال است که من خر شوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن