عضو شورای شهر: فعلاً با قرار کفالت  آزاد هستم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران  در مورد شکایت قالیباف از وی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، محمود میرلوحی ظهر امروز در نشست خبری خود در مورد احضارش به دادگاه بابت شکایت قالیباف شهردار سابق تهران با بیان این‌که من به بازپرسی رفتم و نکاتی را مطرح کردم، اظهار کرد: البته بازپرس اصرار داشت که به دلیل رعایت شأن رای مردم به صورت غیابی از من بازپرسی کند، اما من قبول نکردم و کیفرخواست صادر شد و فعلاً با قرار کفالت  آزاد هستم.

وی با بیان این‌که بروید مصاحبه‌های من را بخوانید و ببینید به چه دلیل در مورد چه موضوعاتی از من شکایت کرد، گفت: من در مصاحبه‌ام صحبت از هزینه‌های خاص در سال آخر کردم و عنوان داشتم که ما از روحانی درس گرفته و سند تحویل و تحول را ایجاد کردیم، اما شهردار اسبق از من شکایت کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان این‌که براساس شش بند قانونی عضو شورا موظف است که به مردم اطلاع‌رسانی کند، اظهار کرد: روز دادگاهم غفلتی انجام شد و من دیر رسیدم آنها نیز رای را صادر کردند.

میرلوحی با بیان این‌که هاشمی نامه‌ای نوشت که بنده حرف و نظر شورا را اعلام کردم اظهار کرد: واقعیت این است که فارغ از موضوع من، اختیارات شوراها به چالش کشیده شده و ما باید بدون دغدغه صحبت کنیم نه این‌که صحبت نکنیم.

وی ادامه داد: به شورای عالی استان‌ها پیشنهاد دادیم که بحث مصونیت اعضا را مطرح کنند که در حال پیگیری است، چرا که مگر می‌شود من نپرسم پرونده شریفی چه شد؟ یا نگویم آقای چمران چه‌طور اجازه دادید که انبوه بدهی‌ها شکل بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان این‌که ۳۵ گزارش حسابررسی از قبل مانده، گفت: مگر من ماشین امضاء هستم که بدون بررسی امضاء کنم.

وی با بیان این‌که دادگاه مرا از اطلاع‌رسانی منع نکرده، اما وظیفه دارم در مورد کاهش اختیارات شوراها هشدار دهم، ادامه داد: دلایلی که از من شکایت کرده‌اند به دلیل مصاحبه‌هایم است، اما حالا ببینید که خودشان چه‌ها می‌گویند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/y7dy3
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن