اعدام چند داعشی به اتهام تندروی!

خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه در گزارشی از بیروت، از بازداشت یک دسته ترک زبان از گروه تروریستی داعش به اتهام کودتا درون گروهی توسط خود این گروه خبر داد.
 
به گزارش ایرنا، براساس این گزارش، رهبران گروه تروریستی داعش سوریه امروز چهار عضو ترک زبان خود را به اتهام غلو بیش از حد در دین، تندروی، تلاش برای کودتا و ایجاد بی ثباتی و نا امنی در مناطق تحت تصرف خود، دستگیر کرد.
 
این گزارش به نقل از اظهارات یک عضو داعش در یک نوار ویدئویی که امروز در تارنمای اینترنتی این گروه تروریستی منتشر شد اعلام کرد که چهار نفر دستگیر شده از اعضای دسته ای هستند که دارای یک طرز فکر دینی تندر غیر از اندیشه اصلی داعش هستند که حتی برای انجام یک کودتای مسلحانه علیه داعش در درون آن برنامه ریزی کرده بودند.
 
به گفته این عضو داعش، فعالیت این دسته ترک و بالکانی زبان می توانست نه تنها موجب بی ثباتی امنیتی در قلمرو داعش شود بلکه می توانست حتی راه را برای ضربه زدن صلیبی ها، ارتش آزاد سوریه و نظام نصرانی (مقصود نظام سوریه) به داعش نیز فراهم سازد.
 
براساس این گزارش، افراد دستگیر شده در اعترافات خود داعش را سازمانی کافر فرض کرده و اعلام کردند از آنجایی که داعش مردم سوریه و عراق را کافر نمی داند و ابوبکر البغدادی هم از این مردم کافر، پول و مال می گیرد از این رو داعش و البغدادی نیز کافر بوده و باید علیه آنها خروج کرد.
انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا