فردوسی پور: به دستور مدیر شبکه سه، ۹۰ از جدول پخش خارج شد

عادل فردوسی پور تهیه‌کننده برنامه‌ی نود گفت: به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.

به گزارش ایرنا، عادل فردوسی‌پور با بیان این مطلب، افزود: برنامه امشب ۹۰ به آیتم های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.

وی افزود: در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.
فردوسی پور در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را می پذیرید؟ نیز تاکید کرد: خیر. این پیشنهاد را رد کرده ام.

این گزارشگر فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه ۹۰ فرزند من است و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر که خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. انگاري اساسا آقايان با هرچه که مورد اقبال مردم است، مخالفند!! برخوردها و رفتارها اينگونه نشان ميدهد که برخي ها منتظرند ببينند اقبال و توجه مردم به چيست، با همان مخالفت و آن را حذف کنند! جمهوري اسلامي با مردمت چه ميکني!!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن