دفاع حمید رسایی از دستور حذف فردوسی پور

حمید رسایی در واکنش به انتقادات از دستور مدیر شبکه سه مبنی بر حذف برنامه نود به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی پور از جدول پخش این شبکه در توییتر نوشت:

‏۱. جالب اینجاست کسانی که بدلیل سابقه ۱۹ ساله مجری ‎برنامه۹۰ مدافع ادامه فعالیت او هستند، معتقدند که جایگاه رهبری باید محدودیت زمان داشته باشد ونهایتا یک دوره ۱۰ ساله باشد. با اینکه جایگاه رهبری قائم بشرایط مهمی مانند رعایت تقوا وعدالت، اجتهاد، مدیریت، شجاعت وعدم گرایش به دنیاست.

‏۲. سئوال این است که چرا تغییر یک مجری ورزشی تا این حد باید برای یک جریان سیاسی – حتی درآن سوی مرزها – اهمیت داشته باشد؟!
چون او فقط یک مجری ورزشی نبود بل گماشته یک جریان سیاسی تجدیدنظر طلب دریکی از توده گانی ترین برنامه های سیما بود که در بزنگاه ها وظیفه جهت دهی به مخاطب را داشت.

‏۳. والا این همه مجری موفق تغییر کردند، ممنوع التصویر و از کادرسیما هم بیرون شدند اما صدایی از این جماعت بیرون نیامد.
راستی چرا ‎فردوسی‌پور دلایل سکوتش دربرنامه ۹۰ درباره گزارش ‎فساد در فوتبال را توضیح نمیدهد؟! وقتی فقط برای خارش سر یک بازیکن، چند ساعت روی آنتن زنده برنامه میرفت؟!

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. آینده و تاریخ همه چیز را قضاوت خواهد کرد. چاپلوسان و ریاکاران افشا خواهند شد و خواهید فهمید که عادل فردوسی پور بدین دلیل محبوب شد که کارش را با صداقت و پاکی انجام میداد. در سیستم فاسد هیچ گاه افراد سالم اجازه کار ندارند!!

  2. کلا اینها با منتخبین مردم مشکل دارند……………..خوب به گفته اش توجه کنید..قیاسات متوهمانه وپرش افکارش خودگویای همه چیز است……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن