واکنش فدراسیون فوتبال به خبر شکایت کی روش

رییس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال در واکنش به اعلام خبر شکایت کارلوس کی روش از فدراسیون فوتبال تاکید کرد که وی مایل نیست دریافت مبلغ قراردادش با شکایت همراه باشد.

به گزارش ایرنا، حمیرا اسدی درباره پرداخت بدهی مربوط به قرارداد سرمربی سابق تیم ملی عنوان کرد: در ابتدا به این موضوع اشاره می کنم که بین فدراسیون فوتبال ایران و کارلوس کی روش در 8 سال همکاری رابطه بسیار نزدیکی وجود داشت و این موضوع در ایمیل اخیری که وی به فدراسیون ارسال کرده مورد تاکید و تصریح قرار گرفته است.

وی افزود: کی روش همچنین گفته که هرگز مایل نیست در بحث دریافت مبلغ قراردادش، موضوع با شکایت همراه شود و لذا این اتفاق تاکنون رخ نداده است.

رئیس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال افزود: تمامی هماهنگی های لازم برای پرداخت معوقات سرمربی سابق تیم ملی از حدود 2ماه قبل آغاز شد تا پول پس از حواله، به حساب وی بنشیند اما کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز نتوانسته مبلغ تخصیصی به فدراسیون فوتبال ایران را به حساب کی روش منتقل کند.

اسدی ادامه داد: با این وجود، بدیهی است فرآیند انتقال پول و تلاش جهت رفع مشکل در روزهای آتی و طبق برنامه طی خواهد شد.
سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی ایران به دلیل عدم پرداخت دستمزدش از سوی فدراسیون فوتبال به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرده است.

کی روش بدنبال حذف تیم ملی ایران از مرحله یک چهارم جام ملت های 2019 آسیا به دست ژاپن، پس از 8 سال از سمت خود کناره گیری کرد.

سرمربی پرتغالی ماموریت جدید خود را در کسوت سرمربی تیم ملی کلمبیا آغاز کرده است و نخستین حضور خود را روی نیمکت این تیم با سفر به یوکوهاما برای تقابل با سامورائی های آبی تجربه می کند.
در این بین، بدنبال ارجاع شکایت کی روش به فیفا، «مازیار ناظمی» مدیر کل روابط عمومی وزارو ورزش و جوانان در توییتر نوشت: فقط مدت کوتاهی وقت خواسته بودیم ولی ناگهان آن مرد که اشک و قلبش را در ایران برایمان گذاشته بود، شکایتش را به فیفا برد!

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا