آمدنیوز تعطیل می‌شود؟

پس از آنکه «امیرعباس فخرآور»، فعال اپوزسیون، از «ریزش شدید» مخاطبان آمدنیوز گفت، «روح الله زم» گرداننده‌ی آمدنیوز از دغدغه‌ی تعطیلی آن سخن می‌گوید.

به گزارش انصاف نیوز، روح الله زم در متنی تلگرامی با کنایه به کسانی که آنها را «برخی اپوزیسیون‌نمایان متصل به حکومت» خوانده، با لحنی عصبی می‌گوید که «دغدغه‌ی عده‌ای، تعطیلی آمدنیوز، تهدیدات سنگین بر خانواده‌‌ام برای «تکه‌تکه» کردن آن‌ها و فحاشی به من است. مشکلات جای دیگری است، درگیر حاشیه نشوید. به مشکلات مردم و کشور توجه کنید. «آمدنیوز» هم برود، مشکلات مردم حل نمی‌شود. این‌ها حرف‌ دل من است؛ «من روح‌الله زم» بچه‌ی جنوب شهر تهران، وارد بازی شما نمی‌شوم».

در مستندی که صداوسیما چندی پیش پخش کرد، نیروهای اطلاعاتی در مکالماتی تصویری با فریب زم به او مطالبی غیرواقعی را برای انتشار در میان اپوزسیون و رسانه‌ها می‌داده‌اند. در این مکالمات، زم از نوع روابط و دیدگاه‌های پشت صحنه‌ی اپوزسیون گفته بود، از جمله رضا پهلوی و امیرعباس فخرآور را تمسخر کرده بود.

امیرعباس فخرآور در گفت‌وگو با بیژن فرهودی، مجری تلویزیون اینترنتی «بیان» پیش از او گفته بود:

«من سه بار این شانس را به روح الله داده‌ام و دیدم که این کار را به هر دلیلی دوباره تکرار می‌کند و برای همین فکر می‌کنم فعلا اپوزیشن (اپوزسیون) نیازی به این جریان نداشته باشد. آمدنیوز دیگر یک جریانی نیست که جریان مرجع در رسانه‌های اپوزیشن به حساب بیاید، ریزش بسیار شدیدی هم دارد؛ این نشان می‌دهد که مردم ما باهوش هستند و من می‌توانم بگویم که این رسانه توسط سازمان‌های اطلاعاتی کامپرمایز شده و برای همین مردم باید فاصله بگیرند از رسانه‌هایی که این شکلی دچار مشکل هستند».

روح الله زم فرزند حجت الاسلام محمدعلی زم رییس اسبق حوزه هنری و از مدیران منطقه آزاد کیش است.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/CI3Ky
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن