خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (162585) ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND tr.object_id IN (162585) ORDER BY t.name ASC

حضور نوبخت در ستاد بحران استان فارس | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_format') AND tr.object_id IN (162585) ORDER BY t.name ASC

class="rtl post-template-default single single-post postid-162585 single-format-standard is-percent-width wrapper-has-shadow block-head-1 magazine2 is-lazyload is-thumb-overlay-disabled is-desktop is-header-layout-3 has-header-ad sidebar-left has-sidebar post-layout-1 narrow-title-narrow-media is-standard-format has-mobile-share hide_breadcrumbs hide_share_post_top hide_post_authorbio">

حضور نوبخت در ستاد بحران استان فارس

‘محمدباقر نوبخت’ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با تاکید براینکه حادثه شیراز همه اعضای هیئت دولت را متأثر کرد، خواستار اعلام و گزارش تمهیدات لازم برای جلوگیری و کاهش خسارت‌های ناشی از بارندگی‌ها در فارس طی روزهای آینده شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدباقر نوبخت شامگاه دوشنبه ٥ فروردین در ستاد بحران استان فارس بیان کرد: با شدت گرفتن بارش‌ها از پایان اسفند احتمال وقوع سیل دور از ذهن نبود اما آنچه که در استان‌های شمالی اتفاق افتاد غیرقابل پیش‌بینی بود.

وی با بیان اینکه علی‌رغم طولانی بودن روند بارش‌ها اما کمترین تلفات جانی را داشتیم، افزود: هرچند که خسارت جانی و مالی زیادی به استان‌های شمالی وارد شده اما با کمک‌های بلاعوض و مساعدت‌های ارزان قیمت تلاش خواهیم کرد که خسارت‌ها را جبران کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ادامه داد: این مهم با اختصاص تنخواه‌های مناسب به استان‌های خراسان شمالی، مازندران و سمنان مدیریت شد اما خبر حادثه امروز شیراز نگران کننده بود و همه اعضای هیئت دولت از وقوع آن بسیار متأثر شدند.

نوبخت خاطرنشان کرد: با دستور مستقیم ریاست جمهوری به وزرای بهداشت، اطلاعات و بنده مأموریت داده شد که با توجه به عمق این اتفاق دردناک سریعاً به منطقه اعزام شویم.

وی اضافه کرد: آنچه که برای دولت بسیار مهم است عدم تکرار این اتفاق و رخداد سیل در روزهای آینده است، چرا که جمع زیادی از هم‌وطنان در این شهر برای مسافرت حضور پیدا کرده‌اند که نباید این حادثه به هیچ وجه تکرار شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تاکید کرد که با توجه به تداوم بارش در استان فارس، اگر امکان طغیان رودخانه‌ها به ویژه در کلانشهر شیراز وجود دارد باید با مرتفع شدن ایرادات، از هر گونه خسارات به نفوس و اموال مردم پیشگیری کرد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه آنچه که اتفاق افتاد نیازمند بررسی است که آیا غفلت و سستی در این باره انجام شده بود یا نه؟ گفت: صرف نظر از اینکه امکان دارد در فضای مجازی مسائلی مطرح شود اما اهمیت دارد که به لحاظ تحلیلی به جمع بندی‌های مناسب برسیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور یادآور شد: عده‌ای از هم‌وطنان عزیز جان خود را از دست داده‌اند که ضمن ابراز همدردی دولت با خانواده‌های این عزیزان، تعدادی از میهمانان در شیراز بستری هستند که وزیر بهداشت هم‌اینک حضور یافته‌اند که تسریع در روند درمانی آنها را فراهم کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/ykepI

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن