شارژ ایرانسل و اقلام مصرفی، پاداش تحویل پسماند خشک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه بیش از 270غرفه بازیافت پسماند در نقاط مختلف شهر تهران تعبیه شده است، گفت: این در حالیست که تجهیز غرفه‌ها به سیستم کارت خوان الکترونیکی و همچنین تعیین قیمت خرید پسماندهای خشک به صورت روزانه از موضوعاتی بوده که در طرح تفکیک از مبداء مدنظر قرار گرفته است.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسن کریمیان با اشاره به اینکه سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با استقرار بیش از 270 غرفه بازیافت در نقاط مختلف شهر در جهت اشاعه فرهنگ جداسازی زباله در مبداء گام مثبتی برداشته است، افزود: این غرفه‌ها در نقاط پرتردد همچون میادین میوه و تره بار و بوستان ها نیز به جمع آوری پسماندهای خشک تفکیک شده توسط شهروندان می پردازد.

وی با تاکید بر اینکه طی این فرایند شهروندان پسماندهای خشک تفکیک شده خود را به نزدیک ترین غرفه بازیافت محلات تحویل می دهند، افزود: بدین منظور در قبال آن پول نقد، اقلام بهداشتی و شوینده، لوازم و تحریر، بن خرید کتاب، اقلام ورزشی، شارژ ایرانسل، اقلام مناسبتی در ایام خاص و… دریافت می کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه براساس توافقات صورت گرفته با بانک‌ها برخی از غرفه‌های بازیافت به سیستم کارت خوان الکترونیکی مجهز شده اند، خاطرنشان کرد: بدین طریق مبلغ پسماندهای خشک شهروندان به صورت الکترونیکی مستقیما به کارت عابربانک آنها واریز می شود.

بر اساس گزارش سایت شهرداری تهران، کریمیان با بیان اینکه قیمت خرید پسماندهای خشک شهروندان در غرفه های بازیافت به صورت روزانه است، یادآور شد: این موضوع با توجه به قیمت روز بازارهای رسمی تعیین شده که توسط کارشناسان سازمان مورد بررسی و بازرسی مرتب قرار می گیرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا