پاسخ مدیرعامل برج میلاد به حملات رسانه‌ای

امیر آریازند مدیرعامل برج میلاد به حملات اخیر رسانه‌ای علیه خود واکنش نشان داد؛ او به گاف حمله کنندگان در اشتباه گرفتن نامه‌ی منسوب به خود اشاره کرده است.

به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن آقای آریازند در واکنش به حملات اخیر در پی می‌آید:

بنا داشتم به مصداق توصیه قرآنی “وَإِذَا مَرُّوا بِاللَّغْوِ مَرُّوا كِرَامًا” از کنار *هجمه‌ها* بگذرم ولی حجم انبوه تیر تهمت و دروغ که به سویم روا داشته اند وادارم کرد روزه سکوت را بشکنم.

در تاریخ یک مهر سال ۱۳۹۲ و در آستانه سفر رییس جمهور وقت به سازمان ملل، نامه‌ای خطاب به اوباما منتشر شد.
در نامه یاد شده علاوه بر درخواست لغو تحریم‌های ظالمانه علیه ملّت ایران، به وی گوشزد شد فرصت بازی برد _ برد برای هر دو کشور را از دست ندهد. در ذیل نامه، اسم پانصد و یازده روشنفکر و فعال سیاسی و مدنی به چشم می‌خورد.

نامه دیگری سال‌ها بعد در دوره ترامپ با امضای ۵۵ نفر، كه عمدتاً از خارج نشینان و معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند، خطاب به وی نوشته شد. موضوع نامه دوم افزایش تحریم ها علیه ایران بود.

نام مرا از پای نامه اول و محتوا را از نامه دوم برداشتند و جار زدند که چه نشسته‌اید که خائن به ملّت پست گرفت!!!

جالب اینجاست که بیش از یک سال پیش مسوولیت کلیدی قائم مقام معاونت برنامه ریزی شهرداری و با حفظ سمت سرپرست اداره کل برنامه و بودجه و رییس دبیرخانه تدوین برنامه سوم شهر تهران را عهده دار بوده‌ام. اما همه این هیاهوها از زمانی آغاز شد که مسوولیت سرپرستی برج میلاد به بنده مُحول شد.

هر چند ناگفته پیداست که این ماجرا و هیاهو يك برخورد از پیش برنامه ریزی شده است، اما مجدداً ضمن اعلام برائت از کلیه مفاد منتشر شده، حق پیگیری قانونى با اشخاصی که موجبات تشویش اذهان عمومی، توهین و افترا به اینجانب را فراهم آوردند محفوظ می‌دانم.

” وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ ۚ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ …”
با احترام
امیر آریازند

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن