حضور چشمگیر دلالان در روز سقوط ناگهانی سکه و دلار

بعد از اتمام تعطیلات نوروزی ۹۸ به یکباره قیمت سکه و دلار افزایش یافت و حتی سکه از مرز ۵ میلیون عبور کرد و دلار به مرز ۱۵ هزار تومان رسید اما پنجشنبه ۲۲ فروردین این روند رو به سقوط رفت و هر کدام افت چشمگیر داشتند.

به گزارش خبرنگار انصاف‌نیوز در روزهای گذشته بعد از اتمام تعطیلات ۱۷ روزه‌ی نوروزی بالا رفته بود؛ سکه در دو روز افزایش نزدیک ۴۰۰ هزارتومانی را دید و از مرز ۵ میلیون تومان عبور کرد. دلار هم بعد از روند سینوسی کاهش و افزایش بعد از تعطیلات و تلاطم بازار به یکباره روند افزایشی در پیش گرفته بود و به مرز ۱۵ هزار تومان رسید اما پایدار نماند.

روز ۲۲ فروردین قیمت سکه طرح امامی به ۴۷۰۰ رسید و حدود ۳۵۰ هزار تومان کاهش چشمگیر داشت؛ دلار هم که به مرز ۱۵ هزار تومان رسیده بود با هزار تومان کاهش به ۱۳۷۰۰ رسید.

در اواخر سال گذشته از طرف دادستان کل تهران عنوان شده بود که با دلالان ارزی برخورد خواهد شد و در صورت دیدن آنها دستگیر خواهند شد اما بر اساس گزارش انصاف نیوز در روز پنجشنبه، دلالان نسبت به روزهای گذشته حضور چشمگیری داشتند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/fV1Zy
برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. انصاف، خودت نوشتي سکه ۴۰۰ تومان افزايش داشت ، البته بدون ذکر عبارت (چشمگير) ، از آن طرف نوشتي ۳۵۰ تومان کاهش داشت و البته با ذکر عبارت (چشمگير). اين سياستي است که مجبور به رعايت آن هستيد!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن