آقای جوانفکر! اونی که به ما … بود

علی اصغر شفیعیان، سردبیر انصاف نیوز: امروز آقای جوانفکر مشاور رسانه‌ای آقای احمدی نژاد در یادداشتی تلگرامی (که در زیر همین یادداشت آمده) از روی عصبانیت به خاطر گفته‌ی آقای امیری فر [لینک + توضیح]، انصاف نیوز را متهم کرده که امنیتی است. خب این مزخرف را اولین بار علیرضا نوری‌زاده‌ی صدای آمریکا چند سال پیش گفته بود و بعد هم مهدی خزعلی و صبا آذرپیک تکرار کرده بودند.

یادداشت امروز آقای جوانفکر را آقای الف که نزدیک ترین روحانی به آقای احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری بود برایم در تلگرام فوروارد (باز ارسال) کرد و نوشت که «آیا به‌ادعای آقای جوانفکر شما وابسته به نهادهای اطلاعاتی و امنیتی هستید؟ اگه نیستید چرا به این اراجیف جوانفکر پاسخ نمیدید!».

راستش همین که یادداشت را خواندم و برای اعضای تحریریه تعریف کردم، یکی از همکارانم آن جواب منسوب به مرحوم بازرگان در مجلس اول را یادآوری کرد. مهندس بازرگان در واکنش به چیزی که یکی دیگر از نمایندگان به او گفته بود، می‌گوید: اونی که به ما نریده بود کلاغ چیز دریده بود!

تصمیم به جواب دادن نداشتم و ندارم و جوانفکر هم ارزش پاسخگویی ندارد، فقط همین را خواستم بگویم که کاش کمی استدلال و شاهد برای اتهام داشتید. من هیچ وقت حاضر نشدم به مشایی و بقایی و احمدی نژاد بگویم جریان انحرافی، چون اصلا نمی‌فهمم یعنی چه و نمی‌توانم اگر از کسی مستندی نداشته باشم او را متهم کنم به فتنه و انحراف و خیانت و غیره. این چه بی‌اخلاقی است که دهان را باز کرده و هر چه شد بیرون می‌ریزید آقای جوانفکر؟!

به خاطر دارم سه ماه پیش در زمان مصاحبه با آقای احمدی نژاد [لینک] وقتی بعضی سوال‌ها پرسیده می‌شد چه اندازه عصبی می‌شدید و واکنش نشان می‌دادید و می‌خواستید که مصاحبه را هدایت کنید تا تریبونی یک طرفه شود و البته در نهایت هم در مصاحبه دست بردید. اگر از بابت آن مصاحبه ناراحتید که باشید. تازه آن مصاحبه چون مربوط به رسانه‌ای دیگر بود و چون قبل از چاپ باید می‌دیدید، مصاحبه‌ای آزاد نبود.

آقای جوانفکر! خود بهتر از همه می‌دانید واقعیت ماجرای اخیر چه بود. به جای فرافکنی، شما و آقای امیری‌فر مشکلتان را با هم حل کنید! من اهل شکایت نیستم ولی دیگر دوران بزن دررو نیست؛ اگر شاهدی و مستندی برای اتهامی که می‌زنید نیاورید مخاطب به راحتی نمی‌پذیرد. برای همین به جای اتهام امنیتی بودن و مانند آن، با استدلال برخورد کنید. سنی از شما گذشته است ولی همچنان عصبی و تندمزاجید.

یادداشت امروز ایشان را در زیر بخوانید.

از راست: عباس امیری فر و علی اکبر جوانفکر در زمان دولت احمدی نژاد

یادداشت علی اکبر جوانفکر

علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای احمدی نژاد در یادداشتی تلگرامی با تیتر «طبل توخالی» نوشت:

⏺ وقتی سخن کذب و بی پایه و اساس مطرح شده از سوی جریان رسانه ای وابسته به یک نهاد خاص امنیتی با پوشش گسترده رسانه های داخلی و خارجی همراه می شود، می توان نتیجه گرفت که با توجه به پیش زمینه های موجود، یک توطئه سیاسی و رسانه ای علیه دکتر احمدی نژاد در حال انجام است.

◀️ استکبار در تلاش است تا با اجرای طرحهای خود علیه ملت ایران، نظام و انقلاب را از درون مستحیل کرده و با ایجاد یاس و ناامیدی در مردم نسبت به هرگونه اقدام اصلاح گرانه در داخل، بستر لازم را برای وارد آوردن ضربه کاری بر کشور فراهم آورد.

◀️ ناکارامدی دولت آقای روحانی و دیگر نهادها در مدیریت مسائل عمومی جامعه اینک بیش از هر زمان دیگری اشکار شده و وضعیت اقتصادی کشور در شرایط بسیار بحرانی و بغرنج قرار گرفته است، با این وجود بسیاری از نگاهها معطوف به کسی است که مردم او را بر اساس یک تجربه نزدیک،نقطه امید و نجات از شرایط پیش روی خود می دانند.

◀️ این کانون انرژی بخش، به هر میزان برای مردم ایران مایه امید و آرامش بوده است، به مراتب برای دولتمردان آمریکا و انگلیس و اذناب داخلی آنها موجب ترس و نگرانی بوده و همواره به روش های مختلف کوشیده اند تا دکتر احمدی نژاد را از چشم مردم به استیصال رسیده بیندازند و امیدهای آنان را به یاس مبدل سازند.

◀️ آنان بوضوح نشان داده اند که رئیس جمهور سابق و مجموعه مرتبط با ایشان را مهمترین مانع در راه اجرای آخرین پازل نقشه شوم خود، برای تضعیف و از بین بردن ملت و ایران عزیز می دانند.

◀️ برای تبیین و اثبات این واقعیت لازم نیست به اظهارات شیمون پرز، خانم کلینتون وزیر امور خارجه یا جرج بایدن معاون رئیس جمهور وقت آمریکا اشاره شود، زیرا مردم ایران در سالهایی که گذشته به وضوح شاهد اقدامات گسترده رسانه ای و سیاسی برای تخریب وجهه و منزلت دکتر احمدی نژاد بوده اند و می دانند که چه افراد و جریانهایی خط ترسیم شده از سوی نظام سلطه را به اجرا در آورده اند.

◀️ آخرین نمونه از اینگونه اقدامات طی روزهای تعطیل بعد از آغاز سال نو به اجرا در آمد. ابتدا شایعه ساخته و پرداخته شده از سوی یک وبسایت دست چندم و البته وابسته به نهاد امنیتی دایر بر بازداشت یا حصر خانگی دکتر احمدی نژاد را بر سر زبانها انداختند و سپس برای اثبات این ادعای شیطانی، به قلب واقعیت ها پرداختند و همه نشانه های کذب بودن آن را نفی کردند.

◀️ آنها طبق معمول، اخبار مربوط به حضور دکتر احمدی نژاد در مرکز نگهداری کودکان و پیام همدردی ایشان با سیلزدگان و همچنین حضور خادم ملت در منزل چند شهید را در شبکه های رسانه ای خود سانسور کردند تا بعدا مدعی سکوت رئیس جمهور سابق شوند و آن را دلیلی بر اثبات ادعای خویش قلمداد کنند.

◀️ همچنین در این ارتباط بر فیلم بدرقه آقایان مشایی و بقایی از سوی دکتر احمدی نژاد در مقابل زندان اوین چشم فرو بستند و به دروغ مدعی عدم مشایعت آقایان مشایی و بقایی از سوی خادم ملت شدند.

◀️ در پایان تعطیلات نوروزی ، وبسایت خبری “بصیرت” که از آن به عنوان ارگان وابسته به نهاد امنیتی یاد می شود، با انتشار خبر کذبی که به طور گسترده ازسوی رسانه های به اصطلاح اصولگرا و اصلاح طلب پوشش داده شد، نوشت: محمود احمدی‌نژاد در برخی از نشست‌های محفلی اطرافیان خود حضور یافته و مواضع تندی را مطرح می‌کند. وی مدعی است در اتفاقات گذشته و حتی شکل‌گیری انقلاب هم انگلیسی‌ها پشت پرده بوده‌اند!

◀️ این وبسایت همچنین ادعا کرد که دکتر احمدی نژاد معتقد است تمام مسئولان نظام براساس خط انگلیسی حاکم شده‌اند! یا وابسته به انگلیس هستند یا انگلیس به صورت مستقیم یا با واسطه آنها را مدیریت می‌کند!
به این دروغ پردازی وبسایت بصیرت پاسخ داده شد و تاکید گردید که هدف از آن سرپوش گذشتن بر واقعیت های مربوط به نفوذ انگلیس در داخل ایران است.

◀️ یک هفته پس از آن، وبسایت انصاف نیوز که گفته می شود تحت انقیاد یک نهاد خاص امنیتی مدیریت می شود، فردی به نام عباس امیری فر را به دروغ نزدیک ترین روحانی به رئیس جمهور سابق معرفی کرد و از قول وی اظهاراتی دایر بر انگلیسی بودن انقلاب اسلامی سال ۵۷ را به دکتر احمدی نژاد نسبت داد.

◀️ این وبسایت همچنین به نقل از فرد یاد شده، ادعای کذب دیگری را مطرح کرد که آقای احمدی نژاد حتی به مقام معظم رهبری نیز کنایه‌های توهین آمیز داشته است.

◀️ هرچند امیری فر مطالب نقل شده از وی را تکذیب کرده است اما این دو سایت تحت انقیاد نهاد امنیتی حاضر به عذرخواهی و اصلاح ادعای کذب خود نشده اند.

◀️ وقتی یک ادعای بی پایه و اساس مانند انگلیسی بودن انقلاب اسلامی به شخصیتی در تراز دکتر احمدی نژاد نسبت داده می شود، هدف از آن، القاء این نکته به مردم و تصمیم گیران اصلی کشور است که او نمی تواند یک اصلاح گر از درون باشد.

◀️ وقتی از زبان فردی که به دروغ او را نزدیک ترین روحانی به رئیس جمهور سابق معرفی کرده اند، ادعای کذب دیگری مانند “کنایه‌های توهین آمیز به رهبری” بیان می شود، این القاء ناصواب برای مخاطبان شکل جدی تر به خود می گیرد و معلوم می شود که طراحان این سناریو چه اهداف غیرمردمی را در سر دارند!

◀️ مایه تاسف عمیق است که رسانه های وابسته به دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا و یک نهاد خاص امنیتی در اجرای این سناریو، نقش آفرین بوده اند، که اگر از روی آگاهی بوده باشد عنوانی جز خیانت نمی توان بر آن گذاشت و اگر ثمره غفلت و نابخردی باشد، سزاوار بیشترین شماتت است.

◀️ بی تردید مردم شریف و فهیم ایران آگاهی دارند که این سناریو و بازی تبلیغاتی- رسانه ای همچنان ادامه دارد و دشمنان ملت و فرصت طلبان داخلی بر ادامه تخریب ناجوانمردانه علیه دکتر احمد نژاد مظلوم اصرار می ورزند، لیکن بنا بر سنت الهی، ملت ایران با وحدت و یکدلی این دوران سخت را نیز با قدرت و افتخار و پیروزی پشت سر خواهد گذاشت.

◀️ بدخواهان نیز مانند همیشه از دشمنی خود با خادم ملت طرفی نخواهند بست و سرنوشتی جز سرشکستگی و خذلان نخواهند داشت.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. درمحله ما درزمان ماضی مجنونی بود که هرزمان اورا اذیت میکردند اومتقابلا ودفعتاواحده به دیگری که از راه میگذشت تلافی میکرد……

  2. میگن در مدتی که احمدی در وزارت اطلاعات بجای حیدر مصلحی نشسته بود موفق شده از تمام مدارک کپی برداره ” شاید اسم شما هم جزو مدارک احمدی هست و توی این مملکتی که سگ صاحبش رو نمیشناسه گیریم مدرکی هم از شما رو شد که اطلاعاتی هستی ” اسمون به زمین میاد ؟ اطلاعاتی بودن فحشه ؟ اینقدر این مملکت لجن شده که اینجور وصله ها جزو چیرای خوبشه ! بیخیال باش یه لقمه نون و بوقلمونت رو بخور.

  3. انصاف تان کجاست که این طور جواب میدهید بهتر است کمی متن خودتان را بخوانید “از شما گذشته است ولی همچنان عصبی و تندمزاجید.”

  4. انصاف، باور میکنی بنده مطالب شما رو حداقل تا دو هفته پیگیری و بررسی می کنم؟!!! یعنی استاد ویرایش مطالب هستید. در انتشار شتابکارید!… از اثرات پیری آقای جوانفکر باید باشه… هشتک# ۳_برادر

    1. استاد انصاف، لطفاً ی دیتابیس از کلمات خفنی که به کار میبرید درست کن که وختی ما از (خر توخر ) و (شیر تو شیر ) و… استفاده میکنیم حضرتعالی به سه نقطه و یا چیز تو چیز تغییرشون ندی! یک بام و دو هوا نباشد. واجرکم عندا…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن