قیمت دلار آبی و سفید در فردوسی ۴ اردیبهشت

قیمت دلار روز چهارشنبه نسبت به روز قبل در صرافی‌ها تغییر نکرده است. قیمت دلار در تابلوی بیش‌تر صرافی‌ها ۱۳۹۰۰ تومان درج شده و تنها دو تابلو قیمت ۱۳۸۷۰ و ۱۳۹۵۰ را نشان می‌دادند. اما قیمت دلال‌ها ارزی تکانی صعودی داشت.

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، سه صرافی هیچ خرید و فروشی نداشتند. قیمت دلالان ارزی بسیار متفاوت است. اختلاف قیمت ۲۵۰ تومان است. دلالان ارزی، دلار آبی را با قیمت‌های ۱۴۱۰۰، ۱۴۰۰۰ و ۱۴۲۰۰ تومان  می‌فروختند. بیش‌تر دلالان قیمت ۱۴۰۰۰ تومان را برای دلار آبی پیشنهاد می‌دادند. یک دلال ارزی دلار را به قیمت ۱۳۹۵۰ می‌فروخت اما دلالان دیگر مدعی بودند که ۱۳۹۵۰ تومان قیمت غیرواقعی است و درصد سهم دلال هنوز حساب نشده است.

قیمت دلار سفید، حدود ۵۰ تومان و در برخی از موارد تا ۲۰۰ تومان ارزان‌تر بود. یک دلال به خبرنگار انصاف گفت: «خرید دلار سفید اشتباهه، تقلبی زیاد داره، ما که اینکاره‌ایم کلاه سرمون می‌ره. اگه می‌خوای بخری آبی بخر.»

قیمت خرید دلار در تابلو  صرافی‌ها ۱۳۸۰۰تومان درج شده است و تنها در یک صرافی قیمت ۱۳۷۵۰ تومان بود. دلالان برخلاف روز گذشته اول از مشتری خودشان این سؤال را می‌پرسیدند: «چند دلار داری؟»

این طور به نظر می‌رسید رغبت برای خرید دلار نسبت به روز گذشته برای دلالان بیش‌تر شده است. یکی از دلالان در پاسخ به اینکه چرا دیروز خرید کم‌تر بود گفت: «هیچ چیزی معلوم نیست، شاید فردا گرون‌تر یشه.»

قیمت خرید دلار توسط دلالان قیمت ۱۳۸۵۰ و ۱۳۹۰۰ تومان برای دلار آبی و ۱۳۶۵۰ تا ۱۳۷۵۰ تومان برای دلار سفید مطرح می‌شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا