همکاری 200محقق با هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز همکاری 200محقق با هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

همکاری ۲۰۰محقق با هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب

محمود نیلی احمدآبادی، رییس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب های کشور گفت: هم‌اکنون حدود ۲۰۰ محقق و صاحب‌نظر دانشگاهی کشور با این هیأت همکاری می‌کنند.

به گزارش ایرنا، محمود نیلی احمد‌آبادی در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان پل دختر اظهار کرد: هیأت ویژه بررسی سیلاب‌های اخیر کشور موظف است تا براساس نظرات کارشناسی، نتایج نهایی گزارش خود درباره علل سیل و راهکارهای مقابله با آن را ظرف ۶ ماه به جامعه و رئیس جمهور ارائه کند.

وی افزود: این هیأت بررسی سیلاب‌های کشور، بازدیدهای میدانی از مناطق سیل‌زده را آغاز کرده است.

رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب های کشور یادآورشد: این هیأت شامل کارگروه‌های مختلفی است که از اعضای هیأت علمی، کارشناسان و متخصصان تشکیل شده است و استفاده از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های مختلف جامعه دانشگاهی کشور برای رفع مشکلات و چالش‌ها از آن محسوب می‌‌شود.

به گزارش ایرنا، رئیس هیأت ویژه بررسی سیلاب‌های کشور و هیأت همراه روز ۱۲ اردیبهشت ماه ضمن بازدید از مناطق مختلف سیل‌زده این شهرستان از نزدیک با مردم به گفت‌وگو پرداختند و مردم نیز مشکلات و مطالبات خود را بیان کردند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن