آقاتهرانی: باید خط را برای مسیری که آقا می خواهند بشکنیم

‘مرتضی آقاتهرانی’ دبیرکل جبهه پایداری گفت: برخی «ولایت فقیه» را و برخی «ولایت» بر« فقیه» را قبول دارند و می‌خواهند خودشان برای ولی فقیه خط و نشان بکشند اما همه کسانی که ادعای خط شکنی دارند باید خط را برای مسیری که آقا می خواهند بشکنند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی طی سخنانی در گردهمایی مسئولان استانی جبهه پایداری با بیان اینکه ما باید ببینیم خودمان را برای ولایت می خواهیم یا ولایت را برای خود، گفت: کم نیستند کسانی که در کشور ما می خواهند سخنان «آقا» را آن طور که خودشان می خواهند تفسیر کنند.

وی افزود: برخی «ولایت فقیه» را قبول دارند و برخی «ولایت» بر «فقیه» را و می‌خواهند خودشان برای ولی فقیه خط و نشان بکشند ولی ما و همه کسانی که ادعای خط شکنی دارند باید خط را برای مسیری که آقا می خواهند، بشکنند نه خطی که خودشان می‌خواهند.

دبیرکل جبهه پایداری با ذکر خاطره‌ای از دیدار خود با آیت الله مصباح یزدی در خصوص فعالیت‌های جبهه پایداری ادامه داد: توصیه علامه مصباح به بنده این بود که به همه دوستان جبهه پایداری بگویید که امام فرمودند حفظ نظام از اوجب واجبات است، اگر این را پذیرفتید دلیلی ندارد کم کاری کنیم و یا جلسات‌مان نامنظم برگزار شود. شما در زمان برگزاری جلسات چه کار مهمتری دارید؟

این استاد حوزه علمیه در ادامه گفت: الان هم آقا فرمان آتش به اختیار داده‌اند و هر کس هر کاری می تواند برای انقلاب و رهبری باید انجام دهد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن