«خبر کذب» رجانیوز و نامه آیت الله منتظری خطاب به این سایت!

مجتبی لطفی از شاگردان و مسوولان دفتر مرحوم آیت الله منتظری در متنی در کانال تلگرامی خود با عنوان «خبر کذب رجانیوز و نامه آیت الله منتظری خطاب به این سایت!» درباره‌ی اتفاقی مربوط به ۱۰ سال پیش نوشت:

 

رجانیوز نوشت: چه كسى بيانيه‏‌هاى منتظرى را مى‏نويسد؟ اعلاميه‏‌ها و استفتائات منتسب به آقاى منتظرى در حالى طى روزهاى اخير در تقويت ادعاهاى غير مستند ناكامان انتخابات دهم منتشر مى‏‌شود كه چند ماهى از بيمارى شديد وى مى‏‌گذرد و او با اختلالات شديد حافظه مواجه است. پزشكان و همه افرادى كه منتظرى را ديده‏‌اند تأكيد مى‏‌كنند وى تعادل ندارد و حافظه‏‌اش دچار مشكل شديد شده است، به طورى كه گاهى اطرافيان نزديك خود را نيز نمى‏‌شناسد. بنابر اين گزارش، ملاقات‏هاى عمومى آقاى منتظرى به منظور جلوگيرى از آشكار شدن اين مسأله تعطيل شده و حتى دوستان نزديك وى هم براى ديدار او مشكل دارند. با اين حال در ايام انتخابات و رخدادهاى پس از آن به صورت مكرر، فتاوايى به نام آقاى منتظرى در برخى رسانه‏‌هاى داخلى و خارجى منتشر شد. در اين زمينه خبرنگار ما كسب اطلاع كرد: محسن كديور كه هم اكنون در خارج از كشور به سر مى‏‌برد به همراه يكى از پسران آقاى منتظرى، نقش اصلى را در تنظيم اين فتاوا و بيانيه‏‌ها، استفاده از مهر آقاى منتظرى و انتشار آن‏ها از طريق رسانه‏‌هاى ضد انقلاب بر عهده دارند و عملاً نقش منتظرى را در حد يك عنصر دست چندم سياسى پايين آورده‏اند. (كد خبر ۳۲۶۱۱   تاريخ خبر: دوشنبه ۲۲ تير ۱۳۸۸    ساعت ۴۶: ۱۲)

 

نامه آیت الله منتظری:

بسمه تعالى

خدمت برادران و خواهران محترم سايت رجانيوز

پس از سلام، مواردى را كه در سايت خود در ۲۲/ ۴ / ۸۸ نوشته‌‌ايد خلاف واقع است.

مهر اين‏جانب در اختيار خود اين‏جانب مى‏‌باشد و همه نامه‏‌ها و پيام‏ها و پاسخ استفتائات را شخصا مهر مى‏‌كنم.

شايد اشتباه شما ناشى از اين است كه اخيرا نامه‏‌ها و پيام‏ها و پاسخ‏ها تايپ مى‏‌شود و اين امر فقط به خاطر راحتى اين‏جانب و خوانندگان محترم مى‏‌باشد، به‏‌جاست برادران و خواهران توجه نمايند شكستن افراد به جعل و افتراء دردى را دوا نمى‏‌كند.

آينه چون نقش تو ننمود راست

خود شكن، آينه شكستن خطاست

قم المقدسه ـ حسينعلى منتظرى  ۲۲/ ۴ / ۸۸

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن