دارین حمزه: در خانه‌ی کارگردان ایرانی همه لخت بودند با مشروب!

دارین حمزه بازیگر جنجالی لبنانی که در فیلم‌های ایرانی بسیاری مثل تولدی دیگر (عباس رافعی) کتاب قانون (مازیار میری)، سی و سه روز و فیلم‌های ایرانی دیگری را بازی کرده اخیراً در مصاحبه‌ای جنجالی به MTV لبنان گفت: وقتی رفتم فکر می‌کردم آن‌ها (ایرانیان) در داخل خانه هم حجاب می‌پوشند، منم حجاب پوشیدم، بالاخره نظام اسلامی است نه مثل ما. ولی من فکر می‌کردم نظام اسلامی‌اشان مثل کشورهای عربی است، نمی‌دانستم آنها فرق می‌کنند.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از مشرق، داریم حمزه افزود: کارگردان من را برای شام به خانه‌اش دعوت کرد و غذای ایرانی خوشمزه برایم درست کردند. منم با حجاب کامل از بالا تا پایین آنجا رفتم. ولی دیدم زن کارگردان لباس کوتاه پوشیده و همه بی‌حجاب و عادی انگار که اینجاست، موسیقی و مشروب و همه چی بود. در داخل خانه هر دلشان می‌خواهند می‌پوشند، حکومت به داخل خانه‌ها کاری ندارد. در کل مهمانی من تنها مثل پیرزن‌ها لباس پوشیده بودم و آنها همه لخت بودند.

سایت مشرق در کنار عکسی از مازیار میری با مچ بند و شال سبز که احتمالا مربوط به سال ۸۸ و اشاره به حمایت او از میرحسین موسوی است، نوشت: «لازم به ذکر است که دارین حمزه برای اولین بار برای حضور در فیلم «کتاب قانون» مازیار میری کارگردان فیلم‌های حوزه هنری و سازنده سریال‌های مناسبتی عاشورایی همچون «فرات» وارد ایران شد».

مازیار میری

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. مشروب که چیزی نیست. اینجا مال مردم رو هم میخورن مث آب خوردن. وعده افزایش حقوق کم درآمدها رو می دن بعد که اب از آسیاب افتاد، از کل حقوق کم درآمدها بیشتر فقط میشه افزایش حقوق خودشون با مثلا بخشنامه ! جدید. دولت وعده های بی عمل به بقیه می گفت دروغگو !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن