مقاومت زنگنه در برابر تکرار بابک زنجانی | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز مقاومت زنگنه در برابر تکرار بابک زنجانی | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

مقاومت زنگنه در برابر تکرار بابک زنجانی

علی قلهکی، فعال رسانه‌ای اصولگرای حامی روی کار آمدن دولت احمدی نژاد، در توییتی به مقاومت بیژن زنگنه وزیر نفت در برابر راه‌های دور زدن تحریم خبر داد.

به گزارش انصاف نیوز، وزارت نفت بیژن زنگنه مخالف راه‌هایی مانند بابک زنجانی در دوران دولت احمدی نژاد است که نفت به صورت یک طرفه از کشور خارج شد و پول آن بازنگشت. او بارها مخالفت خود را با این شیوه در سال‌های گذشته اعلام کرده است.

آقای قلهکی در توییتر نوشت:

«‏شنیده‌ها حکایت از اون داره که وزارت نفت اعتقادی به دور زدن تحریم‌ها در فروش نفت ایران نداره. با این وضعیت قطعا فروش نفت ایران به زیر ۵۰۰۰۰۰ بشکه در روز سقوط میکنه! گویا اتاق جنگ اقتصادی ضد ایران، وزارت خزانه داری آمریکا نیست، بلکه اتاق زنگنه‌ست! مجلسی‌ها کجا هستن خدا می‌دونه».

در ماه‌های اخیر اصولگرایان حامی شیوه‌ی دولت احمدی نژاد بارها به زنگنه حمله کرده و خبرسازی‌هایی برای فشار به او راه انداخته‌اند؛ از جمله روز گذشته یکی از نمایندگان تندروی مجلس مدعی شد که زنگنه به دنبال استعفاست.

اسفندماه گذشته نیز شایعه‌ای از سوی این جریان منتشر شده بود مبنی بر دستگیری احتمالی زنگنه؛ شایعه‌ای که به سرعت تکذیب شد.

فشار بر زنگنه برای تحمیل بابک زنجانی جدید؟

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن