سخنگوی شعام: هرکس باد بکارد طوفان درو می‌کند

کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی (شعام) در یادداشتی کوتاه برای ایسنا نوشت:

🔹️یکی از کشورهای حوزه جنوبی خلیج فارس که پرونده سیاهی در حمایت از گروههای تروریستی و همچنین جنایت جنگی در یمن دارد، اخیرا با ارسال نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد اعلام کرد که ایران به صلح و امنیت بین المللی و صادرات و ثبات بازارهای جهانی نفت تعرض می‌کند.

🔹️ طی روزهای گذشته این کشور با اجیر کردن رسانه‌های امریکایی و منطقه ای و با انتشار اخبار جعلی و هالیودی در مورد ارتباط ایران با عملیات انجام شده بر علیه متجاوزین به سرزمین یمن ،سعی نمود تا در مسیر پرونده سازی غیر واقعی برای کشورما گام بر دارد.

🔹️ این کشور و البته برخی شرکای اروپایی ان به خوبی از نقش محوری ایران برای برقراری اتش بس در یمن و ایجاد صلح و ثبات آگاهند.

🔹️مناسفانه ابتکاراتی که دقیقا یک سال قبل ایران با درخواست کشورهای اروپایی و موافقت دولت و کمیته های مردمی یمن به مورد اجراگذارد با کارشکنی متجاوزین و البته بی عملی ورفتار دوگانه کشورهای اروپایی فرصت بسیار مناسبی را برای توقف خونریزی و جنگ از میان برد و غرورو تبختر متجاوزین را بیش از پیش آشکار کرد.

🔹️دفاع مظلومانه و البته مقتدرانه مردم سلحشور یمن در برابر دشمن متجاوزکه واکنشی کاملا طبیعی به جنایتهای دشمن خونریز است وارد مراحلی شده که هیچگاه در تصور طراحان حمله به مردم بی دفاع این کشور نیز نمی‌گنجید.

🔹️پرواز عملیاتی پهپادهای بومی یمن در عمق حدود ۸۰۰ کیلومتری اسمان کشورهای متجاوز ،بدون امکان شناسایی و انهدام پهپادها، رسوایی خفت باری برای بزرگترین خریداران تسلیحات فوق مدرن در منطقه است.

🔹️ این کشورها باید تاکنون این درس را گرفته باشند که ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی و تلاش برای تحمیل اراده به کشورهای مستقل با تمسک به جنایت و کودک کشی و حمایت ازتروریسم، هزینه خواهد داشت.
هرکس باد بکارد طوفان درو می‌کند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/27ekr
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن